Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 115 337
  • 756
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 199
Мъжът ми спираше буквално до плажа, сваляше мен и детето с част от багажа и се връщаше да паркира на около 200 метра по-нагоре, където има свободна зона. Навръщане процедирахме по същия начин - той отиваше да вземе колата и ни качваше Wink

Ааа и още нещо да вметна - имаше само 2 контакта (един за тв-то и един за хладилника), наложи се да си купим разклонители, които вече навсякъде по базите носим с нас (за всеки случай).

Също, паркингът не е голям, но ние намерихме място на уличката извън базата, така че не е кой знае какъв проблем липсата на достатъчно паркоместа.

# 676
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Каква е процедурата за посещение в Хисаря? Да първи път я чувам даже🙄

# 677
  • Мнения: 4 808
Ние сме ходили два пъти в Хисаря и бяхме много доволни. Помня, че взимахме направление от личния лекар за лечение на санаториум.

# 678
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
Здравейте, Дами! Одобрени сме за базата в Созопол. За 4-та година ще сме там, блок 6, стая 4. Имате ли представа партерна ли е стаята и с какъв изглед? 😘

# 679
  • Мнения: 126
И аз да питам за санаториума в Хисаря, може ли по подробно за необходимите документи. Само направление от личен лекар ли е необходимо. След това къде се носи, трябват ли документи за заболяването ми .

# 680
  • Мнения: 4 808
И аз да питам за санаториума в Хисаря, може ли по подробно за необходимите документи. Само направление от личен лекар ли е необходимо. След това къде се носи, трябват ли документи за заболяването ми .
Нямам много спомени, че последно ходихме преди десетина години, нещата може и да са се променили. Но помня, че тогава взимахме направления от личната и ги носихме при лекарите в МВР. Освен това носехме разни епикризи и изследвания, които имаме, в санаториума още в деня на настаняването те преглежда лекар и назначава процедури.
И двата пъти като ходехме, базата се заключваше вечер в 10, трябваше до този час да сме се прибрали, помня, че се промъквахме през някакви прозорци като ученици.
И един съвет: Хисаря е прекрасна през есента, но лятото е голяма жега.

# 681
  • Мнения: 126
Благодаря!  В сайта на МВР дали  има информация

# 682
  • Мнения: 4 808
Благодаря!  В сайта на МВР дали  има информация
Не знам, но в сайта на "Почивно дело" даже не виждам да фигурира Хисаря, вече си мислех, че са го приватизирали.

# 683
  • Мнения: 433
Здравейте отново!
Одобрили са ни за Тилия от 26.07.
Някой има ли представа какво е 411/2 4 - е и как е там?

# 684
  • Мнения: 639
Само да споделя, мъжа ми е повече от 15 служител, с малко дете сме и до сега никога, ама никога не е взимал карта за почивка, е току що му отказаха, бясна съм!!! И за тук ли трябват връзки, просто не е истина!!!

# 685
  • Мнения: 1 286
И аз да питам за санаториума в Хисаря, може ли по подробно за необходимите документи. Само направление от личен лекар ли е необходимо. След това къде се носи, трябват ли документи за заболяването ми .

Ето линк към санаториумите. Изтеглете си .doc документите за клинични пътеки и показания и противопоказания

https://www.mvr.bg/mi/%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%83 … D0%B0%D0%BD%D0%B5

Необходимо е първо да си запазите ДАТА. После от джипито си взимате направление за физиотерапия и физиотерапевтът ви праща на снимка или друго, прави ви 7 процедури и ви дава необходимите документи. Резервацията се прави на първо число от месеца, но на мен ми дадоха дата два месеца предварително, като им се помолих:)

# 686
  • Мнения: 1 286
Само да споделя, мъжа ми е повече от 15 служител, с малко дете сме и до сега никога, ама никога не е взимал карта за почивка, е току що му отказаха, бясна съм!!! И за тук ли трябват връзки, просто не е истина!!!

И аз съм като вас, затова си взех по клинична пътека. Накрая нищо не се плаща Simple Smile

# 687
  • Мнения: 1 286
Благодаря!  В сайта на МВР дали  има информация
Не знам, но в сайта на "Почивно дело" даже не виждам да фигурира Хисаря, вече си мислех, че са го приватизирали.

Дадох линк преди малко, води се санаториум.

# 688
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Само да споделя, мъжа ми е повече от 15 служител, с малко дете сме и до сега никога, ама никога не е взимал карта за почивка, е току що му отказаха, бясна съм!!! И за тук ли трябват връзки, просто не е истина!!!
Звънете директно в Почивно дело, може да има отказани карти. Най- сигурно е за карти извън сезона, преди 15 юни и след 5 септември. Ние за първи път взехме карта след като мъжът ми имаше 13г в системата.

# 689
  • Мнения: 4 208
Като ще се надцакваме/оплакваме - ММ е в системата от 1990 г. и все още е. Миналата година почивахме за първи път в Несебър. За тази година му казали да не се надява, че в управлението няма достатъчно карти за стаи с 4 легла. Та така...

Общи условия

Активация на акаунт