Клуб "Полицейска съпруга" - 6 тема

  • 112 796
  • 756
  •   1
Отговори
# 690
  • у нас
  • Мнения: 1 862
Като ще се надцакваме/оплакваме - ММ е в системата от 1990 г. и все още е. Миналата година почивахме за първи път в Несебър. За тази година му казали да не се надява, че в управлението няма достатъчно карти за стаи с 4 легла. Та така...
тази година при нас в провинцията изобщо не дойдоха карти 4ки или апартаменти Sad
Сега като видях линка със санаториумите и се сетих за варненската. Намира се в Константин и Елена, точно под Тилия. Когато сме почивали там и мъжО ми я е показвал и ми е казвал че е тяхна база, но кой ти помни. Отвън изглежда много, много зле, много соц. Как е вътре не знам. Това за варненската.

# 691
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 724
Delia, наистина за семейства с две деца и то по- големи и при нас почти няма. И като цяло в базите няма толкова условия. Преди 3 г бяхме за първи път във Велинград и едно семейство с тинейджъри си беше взело две двойни стаи, но така да се дели семейството не е опция за нас. Пък викат вървете раждайте.
На нас уж ни отказаха за Велинград, после един колега на мм ни предложи тяхната стая и макар двойка с един фотьойл и друга дата се съгласихме. След малко звъннаха да кажат, че сме били одобрени за нашата карта, просто станало грешка. Даже вече не питам каква е стаята, писахме 4 легла, дано е така.
П.с. В града ни има и поделение. От приятелки не съм чувала да не могат да вземат карта. Винаги има. Вярно не винаги за датите, които са избрали, но карти има.

Последна редакция: вт, 02 апр 2019, 22:19 от nikolaeva

# 692
  • Мнения: 4 196
Аз миналата година проглуших ушите на форума и станах досадна с непрекъснатите си оплаквания от това почивно дело на МВР.
Не мога да си обясня защо е такава ужасна неразбория. Кандидатстваш на едно място, една смяна, един вид стая, дават ти друга смяна, друго място, съвсем друг вид стая. Къде да сложа, аджеба, двама тинейджъри, които и на ръст и на килограми са повече от мен и как да се прескачам с тях в стая 2+д или 2+ф. Едно време, като са ги строили тези станции как не са помислили, че има семейства с 2 и 3 деца. За апартаменти изобщо не смея да си помисля дори.
В моята служба като няма стая с 4 легла ти дават две стаи с по 2 легла една до друга. Така става. Обаче в МВР-то не може, защото така сме щели да лишим друго семейство от правото да почива. Починът явно е: едно семейство в една стая.
Уж до миналия петък трябваше да дадат официален отговор на ММ дали сме одобрени. Днес е вторник - ни вест, ни кост. Чета тук, в темата, че момичетата вече имат карти. Ние чакаме.
Оф, пак започнах да мърморя. Извинете ме.

# 693
  • Мнения: 433
Моля,някой да ми каже каква е тази стая в Тилия и дали има телевизор и хладилник в нея.  411/2 4 - е
На кой етаж е?
А дали все още може да се ползват басейните на Гранд хотел?

Последна редакция: пт, 05 апр 2019, 10:38 от <3

# 694
  • Мнения: 9
Моля,някой да ми каже каква е тази стая в Тилия и дали има телевизор и хладилник в нея.  411/2 4 - е
Според мен е някакъв апартамент в 4-Ти блок. Телевизор и хладилник има навсякъде.

# 695
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
А има ли промяна в сроковете за записване за карти за неактивен сезон?Предишни години се заявяваха май месец....

# 696
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 724
За неактивен сезон не знам, не е ли както за другите карти. Преди 2 г бяхме на Созопол в неактивния сезон и заявихме картата средата на юли. Само за там имаше. Миналата лято звънях началото на август и нямаше карти.
Миналата година всички колеги на мм, които искаха карти за море взеха, тази година само един, другите ги отхвърлили. Така и не разбрах на какъв принцип одобряват.

# 697
  • София
  • Мнения: 3 443
Да попитам почивалите в Тилия,къде ходите на плаж?

# 698
  • Мнения: 9
Да попитам почивалите в Тилия,къде ходите на плаж?
Миналата година бяхме края на август и ходихме на плажа до базата. Беше много спокойно, а и е удобно с малки деца.

# 699
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
Ходим на плажа на станцията.Близко е до станцията, спокойно е и ни харесва.

# 700
  • София
  • Мнения: 3 443
За плажната ивичка под станцията  през стълбите ли говорите?

# 701
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
Да,за този плаж говоря.

# 702
  • Мнения: 9
За плажната ивичка под станцията  през стълбите ли говорите?
Да.

# 703
  • Варна, България
  • Мнения: 73
Здравейте, някоя дама би ли могла да ми прати снимки от базата в Несебър и от Д. Баня. Simple Smile  Благодаря предварително

# 704
  • Мнения: 433
Някой има ли актуални снимки от двора на Тилия и плажа?
Мръсен ли е плажа?
Има ли камъни?

Общи условия

Активация на акаунт