Твърде много ли искам ?

  • 15 307
  • 155
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 850
Какво ще стане ако всеки, който работи спре да чисти, пере и готви  Crazy
Някои хора просто ги мързи и използват другите. И това с тия пароли.  Sick

Ами, има как - работила съм по 12 часа на ден, приятелят ми- по 6. Дали, като съм се прибирала скапана, не съм сядала на дивана, а съм прала и чистила? Дали ме е чакал да мия чинии? Да, да, ама не. Не знам как е при Автора, ние се бяхме разбрали.

# 46
  • Мнения: 32 150
Какво ще стане ако всеки, който работи спре да чисти, пере и готви  Crazy
Някои хора просто ги мързи и използват другите. И това с тия пароли.  Sick

Ами, има как - работила съм по 12 часа на ден, приятелят ми- по 6. Дали, като съм се прибирала скапана, не съм сядала на дивана, а съм прала и чистила? Дали ме е чакал да мия чинии? Да, да, ама не. Не знам как е при Автора, ние се бяхме разбрали.

Именно, има начин. Това че плаща сметки не значи, че тя трябва да му стане слугиня, а той да лентяйства. А да, забравих. Учил, затова не пипва нищо.  Laughing

# 47
  • Мнения: 25 822
Този ще бъде разкостен. Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 94
Излизaм нa инaт, когaто тя си е вкъщи.Дa домушaр съм, но не спирaм дa се сaмообрaзовaм.Тaкъв съм скучни сa ми пиянските сбирки и сбивaниятa от едно време.Преди не съм прaвил пробьлеми зa излизaниятa, преди кaто не бяхa чести.Дa ме изритa от къде от квaртирaтa, която плaщaм ли? Обичaх дa готвя преди дa мине нa нaкиснaто жито и нa кисело мляко и плодове, много често и не вечеря.Не съм тук зa подкрепa, a зa вaшите гледни точки.

# 49
  • Мнения: 97
Излизaм нa инaт, когaто тя си е вкъщи.Дa домушaр съм, но не спирaм дa се сaмообрaзовaм.Тaкъв съм скучни сa ми пиянските сбирки и сбивaниятa от едно време.Преди не съм прaвил пробьлеми зa излизaниятa, преди кaто не бяхa чести.Дa ме изритa от къде от квaртирaтa, която плaщaм ли? Обичaх дa готвя преди дa мине нa нaкиснaто жито и нa кисело мляко и плодове, много често и не вечеря.Не съм тук зa подкрепa, a зa вaшите гледни точки.

Аз да те питам, за какво ти е тази жена изобщо? Не оставам с впечатление да си луд по нея.

# 50
  • Мнения: 25 822
Обичaх дa готвя преди дa мине нa нaкиснaто жито и нa кисело мляко и плодове, много често и не вечеря.Не съм тук зa подкрепa, a зa вaшите гледни точки.

Значи спазва диета, иска да изглежда добре.
Може ли да те питам нещо. Защо за теб е толкова важно да имате общи снимки във фейсбук?

# 51
  • Мнения: 14 654
Не от жилището ти, от живота си ще те изрита, само чака да си намери по-подходящ. А теб те търпи, защото й е по-лесно да живее с някой, отколкото сама, може да си чеше егото, че има един смотльо там, дето го прави на маймуна, а той я желае и ревнува. Поне можеш да излезеш с малко достойнство от ситуацията като я разкараш ти. Събираш й парцалите в един куфар и айде, откъдето е дошла. Само че такива като теб се вкопчват, правят театри и не смеят да вземат решение.

# 52
  • София
  • Мнения: 94
Цитат на: Бахтън
Аз да те питам, за какво ти е тази жена изобщо? Не оставам с впечатление да си луд по нея.

Не съм луд по нея, луд съм зaрaди нея.
Попитaх мнохго ли искaм...или дa спрa дa вия кaто куче зa нейното внимaние.

# 53
  • Мнения: 25 822
. Събираш й парцалите в един куфар и айде, откъдето е дошла. Само че такива като теб се вкопчват, правят театри и не смеят да вземат решение.
Да бе да, човека се е преместил в друг град да е с нея, ти го караш да и събира парцалките.

Защо е толкова важен тоя фейсбук ме интересува?

# 54
  • Мнения: 14 654
На мен ми е ясно, че няма да й събере парцалите, не е решителен тип - ще виси с нея, докато тя го търпи, а когато все пак го разкара, ще я моли да не го оставя и ще заплашва със самоубийство.

# 55
  • Мнения: 8 942
Разделете се възможно най-бързо  Peace За доброто и на двама ви е

# 56
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Не драматизирай! Дръж се с достойнство, като голям човек. На 35 години си. Държиш се като мушмул/не се обиждай, не е обида/. Жената се държи с тебе пренебрежително. Едно време те е прикоткала, сега не е заинтересована явно. А теб с какво те привлича човек, който те пренебрегва, неуважава?

# 57
  • Мнения: 25 822
На мен ми е ясно, че няма да й събере парцалите, не е решителен тип - ще виси с нея, докато тя го търпи, а когато все пак го разкара, ще я моли да не го оставя и ще заплашва със самоубийство.
Но и тя няма да го разкара, докато не намери нов ексклузивен спонсор. Пък и 4 години го е търпяла този, свикнала му е, познава му слабите места...тя доколкото разбирам не се занимава с домакинска работа от сорта на готвене, сметките и са платени. Ще си дондурка златната кокошка.Какъв и е проблема, ходи си по заведения, забавлява се...

# 58
  • Мнения: 97
Цитат на: Бахтън
Аз да те питам, за какво ти е тази жена изобщо? Не оставам с впечатление да си луд по нея.

Не съм луд по нея, луд съм зaрaди нея.
Попитaх мнохго ли искaм...или дa спрa дa вия кaто куче зa нейното внимaние.
Щом не ти го дава значи е много. Намери друга, за която няма да е много.
Ако за едната гордост се настояваш за внимание, за да не си загубилият ще има да виеш още много време. Случвало се е мъже да вият цял живот. Това не е любов. Беше ли любов досега от обида да си през десет планини в десета, вместо да се самосъжаляваш около нея и кълновете и с кисело мляко.

# 59
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Време е за приказката за баницата...

Общи условия

Активация на акаунт