Твърде много ли искам ?

  • 15 306
  • 155
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 25 822

Не разбирам защо се е вкопчил в тази жена  Thinking
Като няма достъп до друга...Стои си в къщи, учи, работи, готви си, чака я...залепил се е за нея като гербова марка.

# 76
  • София
  • Мнения: 94
Цитат на: Бронте
Проста житейска истина "Бий ма! Обичам та!", когато  обърнеш дебелия край на тоягата.
Разбира се, не приемай буквално написаното- няма нужда да  я биеш.

Не обичам да бия, в случаите когато сме се карали Тя е посягала веднъж. Само я тръшнах на леглото хванах я за гушата и предупредих, никога повече не ми посягай каквото и да си говоим...
Проблема е в мен, не мога да се контролирам и незнам до къде бих стигнал. Но със сигурност няма да започна пръв.

Цитат на: So Lucky*
Като няма достъп до друга...Стои си в къщи, учи, работи, готви си, чака я...залепил се е за нея като гербова марка.

Не е това причината.

# 77
  • София
  • Мнения: 24 839
И факта, че тя му е слугиня, докато той хвърлял боклука, ли го прави мъж-мечта в бгмамма?
Айде, бе, слугиня! Mr. Green
Че, тя не се свърта вкъщи, кога да слугува?
А, за това че я търпи с мисионерската поза на тъмно, орден с мечове трябва  да му се дадат. Joy

# 78
  • Мнения: 25 822

А, за това че я търпи с мисионерската поза на тъмно, орден с мечове трябва  да му се дадат. Joy
Joy Joy Joy
Ох, бе абсурдче, от къде ги измисляш. Joy Joy Joy

# 79
  • Мнения: 1 159
Вече няколко пъти те питаха и не отговаряш,но ще го направя и аз-защо не качиш ваша обща снимка във твоя профил щом много държиш на това? Ясно е,че е по-важно за теб да е от нейния,но пък пробвай така.Макар че и аз не виждам смисъл в цялата работа.Според мен вашата връзка се е изчерпала и отива към край.Не личи нито ти да я обичаш,нито тя теб.Но си се хванал за нейното неглижирано отношение,яд те е,накърнено его ли не знам и не пускаш.И много се унижаваш така! Толкова сте и различни,ти домошар,на нея и се излиза.Секса не върви.Тя си има закачки,социален живот и ти някак си не се вписваш там,а те е приела за даденост.Плащащ всичко,тя си живурка Crazy Наистина,вземи се в ръце,спри да обсебваш и да ходиш след нея.
А това,че тя му била едва ли не слугиня са пълни глупости! И че бил мумия,какви мацки щели да му пишат ooooh! Вишна,коментарите ти понякога са толкова "умни"!

# 80
  • Мнения: 690
Благодаря, старая се... колко тъжно, че виждам и друга гледна точка, а не играя по свирката на автора.

# 81
  • Мнения: 11 573
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=155537

? Ново профилче сега, за забавление.

Тоя се вихри в другия форум, това е старата  му рег. тук.

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 15 583
А това,че тя му била едва ли не слугиня са пълни глупости!

   Никаква глупост не е, при положение че младежът с охота сподели, че единственото му къщно задължение е да изхвърли боклука. А всичко останало кой го върши?

# 83
  • Мнения: 1 159
Аха,той да го върши докато тя ходи по дискотеките ли? Ти сериозно ли? Той написа,че е готвел преди,но тя е преминала на някакви зверски диети.Работи,плаща всички сметки.Търси я за секс,иска да излизат заедно.Тя какво прави да попитаме Crazy Удря една прахосмукачка,аууууу колко тежко,жива да я ожалим.Деца нямат,памперси не сменя,не готви.Пералнята много сложно щото да се пусне.Та питам,с какво е натоварена тя?

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 15 583
Удря една прахосмукачка,аууууу колко тежко,жива да я ожалим.

   Щом за теб поддържането на един дом се свежда до пускането на прахосмукачка веднъж седмично, представям си в какъв обор живееш. Laughing

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 15 583
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=155537

? Ново профилче сега, за забавление.

Тоя се вихри в другия форум, това е старата  му рег. тук.

   От чист интерес хвърлих едно око на профила, който си дала – за мен потребителите категорично са различни – този от твоя линк има изключително добре структурирани и грамотни мнения, докато авторът на настоящата тема видимо пише с куп правописни и пунктуационни грешки. А защо и как двата профила са подозрително еднакви, си нямам ни най-малка представа. Peace

# 86
  • Мнения: 1 159
Ох,прекалено грозно и незряло ooooh! Ама обиждай,щом това те разпуска.Няма да падна на твоето ниво.Къщата ми е много красива и много далеч от представата за обор Wink Не съм мързелива и обожавам да си я чистя.Маниак съм на тема чистота и подреждане.Като това естествено не означава,че нон стоп съм с ръкавиците и препаратите.
Умея да съчетавам всички неща,и ми остава време за всичко.И не ми тежи.

# 87
  • Мнения: 690
Сподели тайната, че ние непросветените от бгмама все се чудим bouquet

# 88
  • Мнения: 1 253
Стига с това домакинстване, болна тема ви е. На тях това въобще не им е проблем. Хората нямат деца, не е голямо и сложно домакинство и съм сигурна че не ги вълнува особено.

Колкото до фейсбук - проблемът е, че авторът има чувството, че го крият, доколкото разбирам. Факт е, че много се общува там, все едно да не иска да излезе с него на улицата. Той поясни, че тя иначе си ползва фейсбука активно. Разбираемо е да му в криво, той усеща че по принцип нещо не е наред и иска някакво потвърждение че присъства в живота и, че и е важен.

# 89
  • Мнения: 25 822
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=155537

? Ново профилче сега, за забавление.

Тоя се вихри в другия форум, това е старата  му рег. тук.
И аз мисля, че не са един и същ. Поне този гост тук е много по сдухан от другия. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт