Твърде много ли искам ?

  • 15 314
  • 155
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 24 839
От прахосмукачка 1 път седмично отиде на прахосмукачка 3 пъти дневно Joy
Ми, да!
Нали всеки си прави свободни съчинения, няма да оставам по- назад, я! Joy

# 106
  • София
  • Мнения: 94
   Оффф, що за простотии. Rolling Eyes Авторе, много си зле, чес'но. И аз моя любим не го качвам във Facebook-а си, понеже не обичам външни хора да имат преки наблюдения върху личния ми живот. За всичките години, през които сме били заедно, съм качила едва 2-3 снимки с него, на фона на стотиците мои или с приятели.

 Grinning Въпросните стотици снимки, и излизания с приятели в, кой твой живот ги вписваш, не се доуточни. За личният разбрахме, там е само любимят.

# 107
  • Sofia
  • Мнения: 15 583
   Стотиците снимки не са особено съдържателни – става въпрос или за снимки, на които не присъстват хора, или за мои лични селфита, или за снимки с приятели по случай някой повод. Нормално е броят им вече да е стотици, при положение че са трупани с години. Други мои роднини също не присъстват на снимките – изобщо, никой твърде близък за мен човек. Ама само мога да се радвам, че мъжът до мен не е дребна душица, на когото подобно нещо би му направило впечатление. Wink

# 108
  • София
  • Мнения: 4 328
Cho_GoT, притеснението ти отива отвъд глупавите снимки, разбирам.
това, което не разбирам, е защо си губиш времето...

# 109
  • София
  • Мнения: 11 497
Явно те крие, но пък може да е от ревност. Кой знае. Както винаги може да се показва с теб, за да дразни някой друг, по когото си пада. Нали всички знаят, че живеете заедно, не е тайна, няма как да те скрие наистина, а и не забелязвам за започването на друга връзка да е проблем, че човека е зает в момента. Даже е обратното  Laughing
Не съм против да започне друга връзка. Не ме е страх да остана без нея. Не съм пуснал тема, как да я задъжа, не мога без нея, или подобна.
Дразнещо е пренебрежителното отношение, със снимките, с честисте излизания самосиндикално.
Малкото време, което ни остава да прекарваме заедно е свързано с шопинг терапии, и посещения до роднини.

Цитат
Де не би да си леко грозноват, и тя да се срамува от теб? newsm78
Не леко, а и много грозноват да съм предпочитам да ми го каже, а не да излиза с номера, за мен ФБ не е важен.

На именния ден, излизахме и тогава валеше. Много искаше да се снима с мотора ми, мотора не го карам, и стои затрупан в една кооперация, но на мен не ми костваше нищо да отидем и да го изкарам за снимки. След това отидохме на заведение и там нямаше желание да се снимаме. После в мола видя някакви декори и там се засили да се снима. На прибиране вечерта попитах:
- Искаш ли да се снимаш с още нещо, с някой ?
 - Не. Отговори Тя
- А с мен нямаш ли желание да се снимаш ?
 -Нямаме селфи стик. Отговори Тя.
Прибрахме се, и чух разговор по телефона:
-Не можах да се снимам с него, много бързо изчезна. /Става въпрос за телевизионен водещ/
- Как ще се снимате, нямате селфи стик. Коментирах Аз.
- Оф пак ли почваш със злобните коментари
?

Това ме дразни, липсата на желание. Аз трябва да съм известен ли, че да заслужа снимка...или искам твърде много и ставам досаден ?

Тук се издъни според мен, в две насоки - нито сте на 35 и 29 г. (никоя нормална 29 г. жена няма да тръгне да СИ ПРАВИ СЕЛФИ С ДЕКОРИ В МОЛА, МОТОРА НА Гаджето й, дето са ЗАЕДНО от 5 години или с ВТ ВОДЕЩ на ЕКРАНА?!
Мухахахахахаха

# 110
  • София
  • Мнения: 4 328
да, бе, ronaldd, имаш ли представа колко посредствени жени има? Simple Smile
разцъкай ФБ...

# 111
  • Мнения: 7 325
Не авторе, не искаш много, искаш го от неправилният човек. Една кифла няма да ти даде това което търсиш, а това което описваш е кифла от най-посредствените. Както са те питали и по горе - Защо си губиш времето? Няма секс, няма отношение, любов също няма, какво има че да седиш още в тази връзка?

# 112
  • Мнения: 280
Не авторе, не искаш много, искаш го от неправилният човек. Една кифла няма да ти даде това което търсиш, а това което описваш е кифла от най-посредствените. Както са те питали и по горе - Защо си губиш времето? Няма секс, няма отношение, любов също няма, какво има че да седиш още в тази връзка?
Той пък Автора щото не е кифльо с тая мания за ФБ,снимки ....Че и не е могъл да и каже в прав текст "хей,моме,дай да се фотнем!"Ами с тънки,подхлъзващи въпросчета "с още някой или нещо искаш ли да се снимаш?"Истории от детската градина.

# 113
  • Мнения: 25 822
Скрит текст:
Явно те крие, но пък може да е от ревност. Кой знае. Както винаги може да се показва с теб, за да дразни някой друг, по когото си пада. Нали всички знаят, че живеете заедно, не е тайна, няма как да те скрие наистина, а и не забелязвам за започването на друга връзка да е проблем, че човека е зает в момента. Даже е обратното  Laughing
Не съм против да започне друга връзка. Не ме е страх да остана без нея. Не съм пуснал тема, как да я задъжа, не мога без нея, или подобна.
Дразнещо е пренебрежителното отношение, със снимките, с честисте излизания самосиндикално.
Малкото време, което ни остава да прекарваме заедно е свързано с шопинг терапии, и посещения до роднини.

Цитат
Де не би да си леко грозноват, и тя да се срамува от теб? newsm78
Не леко, а и много грозноват да съм предпочитам да ми го каже, а не да излиза с номера, за мен ФБ не е важен.

На именния ден, излизахме и тогава валеше. Много искаше да се снима с мотора ми, мотора не го карам, и стои затрупан в една кооперация, но на мен не ми костваше нищо да отидем и да го изкарам за снимки. След това отидохме на заведение и там нямаше желание да се снимаме. После в мола видя някакви декори и там се засили да се снима. На прибиране вечерта попитах:
- Искаш ли да се снимаш с още нещо, с някой ?
 - Не. Отговори Тя
- А с мен нямаш ли желание да се снимаш ?
 -Нямаме селфи стик. Отговори Тя.
Прибрахме се, и чух разговор по телефона:
-Не можах да се снимам с него, много бързо изчезна. /Става въпрос за телевизионен водещ/
- Как ще се снимате, нямате селфи стик. Коментирах Аз.
- Оф пак ли почваш със злобните коментари
?

Това ме дразни, липсата на желание. Аз трябва да съм известен ли, че да заслужа снимка...или искам твърде много и ставам досаден ?

Тук се издъни според мен, в две насоки - нито сте на 35 и 29 г. (никоя нормална 29 г. жена няма да тръгне да СИ ПРАВИ СЕЛФИ С ДЕКОРИ В МОЛА, МОТОРА НА Гаджето й, дето са ЗАЕДНО от 5 години или с ВТ ВОДЕЩ на ЕКРАНА?
!
Мухахахахахаха
За съжаление има много такива жени, познавам и на по 36 години, дето си мрат да си пускат селфита, и муцунести физиономии в социалните мрежи.  Tired
Вече има инстаграм, няма нужда от мозък, само снимки стигат. Mr. Green

# 114
  • Мнения: 7 325
На автора проблема не е в снимките, а в отношението. За мен наблягането върху снимките е опит да покаже ( малко дървено ) нещата.

# 115
  • Мнения: 280
На автора проблема не е в снимките, а в отношението. За мен наблягането върху снимките е опит да покаже ( малко дървено ) нещата.
Wink А аз го разбирам по друг начин.Нещата,върху които набляга показват красноречиво колко дребнав и обсебващ е.Плаща наема и сметките,хвърля боклука и си седи и чака физическо и емоционално обгрижване,сякаш му се полага.

# 116
  • Мнения: 7 325
Всеки го разбира според нагласите и усещанията си. Аз не бих живяла с човек, с поведенито на тази жена.

# 117
  • Мнения: 280
Всеки го разбира според нагласите и усещанията си. Аз не бих живяла с човек, с поведенито на тази жена.
Права си.Но той няма нищо против кифленските изпълнения,дразни се,че и той не е в тях.А като прочетох това за ваденето на мотора за снимки с него и декорите после в мол-а.....направо ми изглежда като замислени "имиджови" снимки,които после да се качат във ФБ,за да впечатлят някого.

# 118
  • Мнения: 25 822
.А като прочетох това за ваденето на мотора за снимки с него и декорите после в мол-а.....направо ми изглежда като замислени "имиджови" снимки,които после да се качат във ФБ,за да впечатлят някого.
Ами да, за какво друго на именния си ден ще ходи да търси декори за снимки... hahaha hahaha

# 119
  • София
  • Мнения: 94
На автора проблема не е в снимките, а в отношението. За мен наблягането върху снимките е опит да покаже ( малко дървено ) нещата.
Имало и хора, които вникват в информацията.
Точно отношението е, това, което дразни.

Общи условия

Активация на акаунт