Твърде много ли искам ?

  • 15 316
  • 155
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 94
Miss Fine,
Блгодаря за подкрепата. Трудно ми е да я изгоня, не съм толкова зъл. Сега ми е криво, но аз се променям, усещам го. Изпитвам някакъв яд, и охладнявам...Не искам повече, да бъда мил с нея /поне на този етап/, не мисля как да я зарадвам, не се радвам вътрешно когато ми звънне. Дори не ме свърта в леглото до нея. От два месеца насам говорим, аз уж се оправя за ден-два но...ще цитирам Надежда Захариева:
  Разумът тъкмо в нещо се хване,
  чувствата минат, та всичко сринат.
  И си остава в мен тая рана —
  несмъртоностна, но нелечима.
Ще си дам време, искам да осъзная, кое ме дразни толкова, и не ми дава мира.
Говорихме и за секса, призна че се срамува от тялото си,и има проблем, каза също че и трябва време да го преодолее.

Цитат на: The Black Cat
   Като чета подобни размисли, се чудя този Facebook колко ли семейства е разбил. Rolling Eyes
Със сигурност поне едно...
Относно правописа ми, първите дни писах от телефона си, не ми е удобно от там.

# 151
  • Sofia
  • Мнения: 15 583
   И какъв изобщо е смисълът да продължавате заедно, щом си си дал равносметка? newsm78

# 152
  • София
  • Мнения: 94
   И какъв изобщо е смисълът да продължавате заедно, щом си си дал равносметка? newsm78
Не съм си дал равносметка, опитвам се още да разбера,дали съм прав. Най-вече анализирам себе си, как 4 години досега изкарахме без един скандал, а след рожденния ден, всичко се обърна наопъки, та продължава и до ден днешен.

# 153
  • Мнения: 1 026
Miss Fine го е написала достатъчно точно. Бягай далеч от такива девойки, все пак не сте на по 17 години. Не си губи времето с безсмислени връзки  Peace

# 154
  • София
  • Мнения: 19 351
Като гледам ти колко си грамотна  Shocked. Не ти отива да правиш забележки.  Grinning
Е, поне не пиша: несмъртоностна, наопъки, рожденния
Не е от телефона, причината е в устройството зад него...

# 155
  • София
  • Мнения: 94
Като гледам ти колко си грамотна  Shocked. Не ти отива да правиш забележки.  Grinning
Е, поне не пиша: несмъртоностна, наопъки, рожденния
Не е от телефона, причината е в устройството зад него...

несмъртоносТна беше цитат,  наопЪки и рожденНия са си мои  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт