"Селска госпожа" ("Hanım Köylü" ) / "No: 309"

  • 45 742
  • 160
  •   1
Отговори
# 120
  • Разград
  • Мнения: 8 243








# 121
  • Разград
  • Мнения: 8 243








# 122
  • Мнения: 7 006

Ай, ай, ай какви са готини! Много си ги обичам ДемЮс! Heart Eyes newsm18
Нали Crazy Вчера като видях, ми напълниха душата Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ама верно са готини Heart Eyes  
Само Юсуф да се пообръсне малко Twisted Evil

# 123
  • Бургас
  • Мнения: 1 908

Ай, ай, ай какви са готини! Много си ги обичам ДемЮс! Heart Eyes newsm18
Нали Crazy Вчера като видях, ми напълниха душата Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ама верно са готини Heart Eyes  
Само Юсуф да се пообръсне малко Twisted Evil

Здравейте!  Hug

Че на турчин го мяза!!! Wink

# 124
  • Мнения: 2 340
Момичета, здравейте Simple Smile

Ще ми се да гледам и двата сериала.. Никакъв шанс за бг суб ли няма.. Няма с руския хич Sad  Cry

# 125
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 378
Момичета, здравейте Simple Smile

Ще ми се да гледам и двата сериала.. Никакъв шанс за бг суб ли няма.. Няма с руския хич Sad  Cry

и аз на това се надявам  Blush ама на тоя етап май няма да има с бг превод, че и аз съм скарана с руския  Whistling

# 126
  • Разград
  • Мнения: 8 243






# 127
  • Мнения: 1 303
Ново фото на ЮсДемчетата Flutter

# 128
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 900
Ново фото на ЮсДемчетата Flutter



Зори Hug, големи сладури са, много се радвам за тях Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 129
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
И аз много харесвам Демет и Юсуф.
Малко съм разочарована от това, че снощи нямаше епизод. Така се надявах да ме поразтовари, че имам нужда...
Улавям се, че с нетърпение очаквам епизодите. Уж непретенциозно сериалче, не е кой знае какво, комедийка някаква, уж партньорът на Демет не ми беше симпатичен, обаче има химия между тях и ме грабнаха. Все повече харесвам Фуркан, а Демет ми е любимка отдавна - толкова е истинска, искрена и слънчева - с тази голяма усмивка и искрящите доверчиви очи. Много чаровно момиче, много.
Другото, което ме плени, е изумително пъстрата и весела градина на майката-цветарка - направо си е персонаж тази градина. И къщата е като герой от сериала. Joy За пръв път ми е интересн и образът на клюкарката-интригантка - невероятна Бетюл. Противен образ и в същото време страшно забавен - виждаш, че и в интригантството си трябва талант и тази жена го притежава във висша мяра.  Joy Харесвам диалозите с нейно участие - как превръща черното в бяло за миг, при това със завидно хладнокръвие и умение.

Склонна съм да направя алманах на клюкарките и интригантите в турските сериали Joy
Има богат материал.
Клюкарките от Сладко отмъщение, майка и дъщеря, ме наведоха на тази идея -направо учебник може да се пише по тях.
Във всеки сериал ги има, като част от интериора са. И според мен са интересен материал за изследване.
(В една друга тема се бях съсредоточила върху класификацията на наличните злодеи в един сериал - толкова бъкаше сюжетът от тях, че имаха нужда от подреждане и класифициране. Joy Тук май ще бъка от интириганти и клюкари.) 

# 130
  • Мнения: 1 303
Ашк ашк Heart Eyes

# 131
  • Мнения: 5 591
Малката принцеса



 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 132
  • Мнения: 1 303
ЮсДем видео от пребиваването на Демет на снимачната площадка на СГ:

https://new.vk.com/video-91891564_456239496?list=6515c49003f4f4e37f

# 133
  • Мнения: 5 591
 wavey


От сета


Кукличка  Heart Eyes

Демет


 Hug Hug Hug Hug Hug

# 134
  • Мнения: 469
Момичета здравейте!Ще попитам и тук,защото знам,че много от вас като мен следят по няколко сериала едновременно. Mr. Green
Тъй като заради рамазана "нашите" са почивка,реших да хвърля око на нещо друго.Препоръчайте ми нещо от сорта на тия двата,които гледаме -весело,лятно,романтично,без дълбоки драми,сълзи и сополи! Naughty
Попаднах на това заглавие,някой да го е гледал?
Zengin Kız Fakir Oğlan
И евентуално това?
Любовь не понимает слов
   

Общи условия

Активация на акаунт