"Селска госпожа" ("Hanım Köylü" ) / "No: 309"

  • 45 780
  • 160
  •   1
Отговори
# 105
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Номер 309 е готина комедийка, харесва ми.

Сладка Демет:



Мис Чаги, кажи какво е това "Var misin yok musun".

# 106
  • Мнения: 7 006
Здраейте
Къде мога да гледам на Бг  този филм Hanım Köylü
За сега има само руски превод. Peace

Не знам дали някой ще започне да го превежда на български.

# 107
# 108
  • Мнения: 1 308
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Последна редакция: ср, 22 юни 2016, 06:40 от Мис ЧагиЗо

# 109
  • Разград
  • Мнения: 8 243





Последна редакция: вт, 21 юни 2016, 22:41 от vania_e

# 110
  • Мнения: 5 591
 Hug Hug Hug



Приятно гледане !

# 111
  • Мнения: 469
Момичета да побутна темата,че сме отишли на 2 страница. И да попитам дали някоя от вас гледа този новия сериал"Животът е прекрасен,когато обичаш?"Аз сега се загледах,че ми писна от драми,сълзи и сополи и исках нещо от сорта на Селската госпожа.За сега само 1 серия съм изгледала,но ми се струва,че ще е забавен ако и него не го приключат набързо.Май си няма отделна тема и затова писах тук,ако има и други,които го гледат може  да го обсъждаме...

# 112
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 937
Йосуф и Демет са публикували много сладки снимки Heart Eyes в И. Ако някой може, нека ги сложи Peace

# 113
  • Разград
  • Мнения: 8 243






Последна редакция: пн, 27 юни 2016, 20:55 от vania_e

# 114
  • Разград
  • Мнения: 8 243


# 115
  • Мнения: 1 308

Ай, ай, ай какви са готини! Много си ги обичам ДемЮс! Heart Eyes newsm18

# 116
  • Мнения: 469
Момичета,като коментираме Демет,някой гледал и е "Ще ти разкрия една тайна?Сериала е с нейно участие,но за съжаление някои серии нямат руски превод,а на бг са премахнати защото уж бил закупен сериала  от Нова броудкастинг.

# 117
  • Мнения: 1 308
Аз превъртях сериите на турски в Ютуб и без превод ми хареса.  Mr. Green Хубава спойка имаха и с Екин Коч. Peace Интересен сериал е, доста различен има магии, електричество, любов...Дано го излъчат и в БГ, те толкова сериали са закупили и като бълват и нови и нови кога ще излъчат всичко не знам.

# 118
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Аз превъртях сериите на турски в Ютуб и без превод ми хареса.  Mr. Green Хубава спойка имаха и с Екин Коч. Peace Интересен сериал е, доста различен има магии, електричество, любов...Дано го излъчат и в БГ, те толкова сериали са закупили и като бълват и нови и нови кога ще излъчат всичко не знам.

Май само на приказка са ги закупили. Някои сериали вече ми втръснаха от повторение, а на последък гледам ги въртят и на двете телевизии .

Момичета,като коментираме Демет,някой гледал и е "Ще ти разкрия една тайна?Сериала е с нейно участие,но за съжаление някои серии нямат руски превод,а на бг са премахнати защото уж бил закупен сериала  от Нова броудкастинг.

Ако сериите с превод са изтрити сериала е  закупен най-вероятно от БТВ. Те правят тези мръсни номера. Мен са ме докладвали дори и в ютуба и имах наказание да не мога да качвам запис по-дълъг от 5 мин.

# 119
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 937

Ай, ай, ай какви са готини! Много си ги обичам ДемЮс! Heart Eyes newsm18

Нали Crazy Вчера като видях, ми напълниха душата Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт