Модни тенденции в прическите и всичко за косата – Тема 6

  • 93 343
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
О, уредих се значи  Grinning

Жана, дай да те видим  Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 21
Да, Жана, покажи си косището - всеки път много ти се радвам...  Hug
Едно време и моята беше такава  Cry

# 707
  • Мнения: 1 893
Запалихте ме и мен с това виолетово  Mr. Green
След като отрязах около 10 см почти и се махнаха около 95% от омбрето ми, което ме влудяваше с рижавината  #Cussing out   в крайна сметка резултата е това
Скрит текст:
снимка
нещо доста тъмно ми стана, ама аз от страх да не е много светло взех тъмния тон  Embarassed
а и от опитите ми с разни 5-ци, които не ми хващаха изгорелите краища съвсем се побърках  Crazy
ще го видя как ще е с отмиването, следващия път ще взема по-светлото

N/A, много добре се е получил цветът. Каква е боята и кой номер?

# 708
  • Мнения: 21
Палетте интензив колор,
беше някаква тройка, на основа между 5 и 6 е това
Точния цвят ще го кажа утре, че имаше някакви букви, които не запомних  Embarassed

# 709
  • Мнения: X
 Hug
Показвам ви двете снимки - преди и след боядисване, като тази преди боядисването е с много лошо качество, за което се извинявам, но исках поне горе-долу да добиете идея за разликата в цвета. На първата снимка нямам никакви финиши, на втората - гелчето за къдрава коса Кинки-кърли.
Скрит текст:

# 710
  • Мнения: 21
Жана  Hug
Да, и твойто е тъмничко.....
Нищо, ще си говорим в края на седмицата  Wink
Поне като знам при мен колко са държеливи цветовете  Laughing

Косата ти... ах  Heart Eyes

# 711
  • Мнения: X
Благодаря ти  Hug
Тъмно стана доста, да.
И макар много години да съм била с черна коса, дотолкова съм отвикнала да се гледам с такъв тъмен цвят, че все още съм леко втрещена  Laughing
За първи път се надявам по- бързо да ми падне боята  Laughing

Последна редакция: нд, 10 юли 2016, 10:03 от Анонимен

# 712
  • Мнения: 14 410
Ох, Жана...  Heart Eyes
На мен цвета ми харесва.

# 713
  • Мнения: 21
Лирена, сега погледнах цвета точно

RFE3 се води  Peace
brun violet

# 714
  • Мнения: X
Жана чудо е тази твоята коса  Heart Eyes  Heart EyesHeart Eyes .И цвета ти ми харесва.Винаги 5 ца стават тъмни в началото.
N/A твоя пост за изгорените участъци от  омбрето ме отказа напълно от руси отенъци в косите  Heart Eyes .

# 715
  • Мнения: 1 893
N/A, благодаря bouquet
Жана, цветът ти е невероятен! А блясък ли е- ах! Heart Eyes
С каква боя се боядиса, номер?
Аз също се боядисвам тъмна, с 4-ка на Вела Колестон съм и цветът си е направо черен.

# 716
  • Мнения: 21
Чаровна,
моята коса е по принцип суха, заради къдравината.
С омбрето направо се довърши.
След втория месец се започнаха адски цъфтежи по изсветлените участъци, а косата ми по принцип не цъфти.
Може да се изсушава и изтощава, но не цъфти.
Та първите 10 см ги отрязах на 2-3 пъти за една година, но тези последните не ги издържах и онзи ден ги довърших  Crazy
Сега съм средна дължина, но ще порастне... Коса расте.
Ако не я окепазя с нещо отново, но се въздържам засега.
Само с напластяването на лилавото малко по-честичко ще се наложи да я помажа, но това да е

# 717
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 223
Аз си взех лакме колаж - 8,40 знам че има предимна хубави отзиви за тази боя но все пак , ако някоя от вас има отзиви и мнения за този цвят и специално как са медните тонове, ще се радвам да сподели.

# 718
  • Мнения: X
Алечка, Чаровна, Лирена, благодаря ви много  Hug Heart Eyes

С каква боя се боядиса, номер?
Забравих да попитам  Blush ooooh! Laughing Само уточнихме, че е 5+6 в съотношение 2:1  Hug

# 719
  • Мнения: X
Жана, на мен ми харесваш  Heart Eyes Аз първия път също бях шокирана след 5-тицата, даже детето настояваше, че това е черно , а не кафяво, обаче после дали свикнах или се изми тая тъмнина не знам  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт