"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 22

  • 58 011
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 49
На някой да му се е случвало следното?
С нередовен цикъл съм пия Дуфастон от 3 месеца и първите 2 месеца си ми дойде  доста по-рано от обичайното ( без приема на Дуфастон), но 3 месец ми ''дойде'' на 28 ден ( 30 Юни). По -скоро ми зацапа за 2 дни и край...Нито ми се надуха гърдите както през останалите ми цикли, само малко ме боляха яйчниците и това е. 1 седмица след въпросния цикъл така ме болят яйчниците и кръста,че едва седя права. Имало е случай да се събудя рано сутринта от болки. Днес се събудох в 5 часа сутринта и реших да си направя тест, който се оказа отрицателен. Меря си БТ от 3 месеца също така и през последната седмица ми е 36,4 ( което за моята БТ е най-високата стойност). Вече имам и болки в гърдите, кръста и в яйчниците ( толкова силни,че си мисля че ще ми дойде)...
Незнам какво да си мисля някой друг да е имал подобна ситуация?
По-скоро на някой случвало ли му се е такова нещо като пие Дуфастон ??

# 706
  • Мнения: 22
Здравейте, имам около 2 дни до цикъл и преди малко направих тези тест, мога ли да го отчета като положителен или трябва да си изчакам датата на цикъла, за да съм сигурна? Първо направих Sure Check и имаше едва забележима линийка, което ме накара да направя и този, който е по-чувствителен от него.


Снимка на теста тук - http://prikachi.com/images.php?images/888/8830888b.jpg

# 707
  • Мнения: 900
Положителен е - честито. Кой ден от цикъла ТИ е?

# 708
  • Мнения: 22
Положителен е - честито. Кой ден от цикъла ТИ е?

По принцип ми идва на 33-34 дни, днес ми е 31ви. Имам известни симптоми, но не смея да се зарадвам. Всъщност не мога да асимилирам още, защото беше първи опит.
Благодаря за отговора! Hug

# 709
  • Мнения: 900
И на мен ми е на 33-34. Днес ми е 30 ден, но моя шуър чек е отрицателен.. Ти си бременна след няколко дни повтори и ще е наситена чертата

# 710
  • Мнения: 6
Здравейте, леко притеснено ми е,закъснява ми, направих три теста ,на които вторите линии са бледи. Цикалът ми е с продължителност 30-33 дни.Закъснява ми вече 9 дни .Силно се надявам чудото да се е случило,другото,което ме притеснява е,че от време на време ме преболява ниско долу... Объркана съм...хем се радвам.. хем се притеснявам.. във вторник ще отида на преглед и се надявам,да чуя нещо хубаво.
 Теста : http://prikachi.com/images.php?images/961/8830961z.jpg

# 711
  • Мнения: 31 366
Бременна си честито! bouquet

# 712
  • Мнения: 1 054
Здравейте, леко притеснено ми е,закъснява ми, направих три теста ,на които вторите линии са бледи. Цикалът ми е с продължителност 30-33 дни.Закъснява ми вече 9 дни .Силно се надявам чудото да се е случило,другото,което ме притеснява е,че от време на време ме преболява ниско долу... Объркана съм...хем се радвам.. хем се притеснявам.. във вторник ще отида на преглед и се надявам,да чуя нещо хубаво.
 Теста : http://prikachi.com/images.php?images/961/8830961z.jpg

Mishe, честито, бременна си  bouquet
Във вторник и да отидеш на лекар, той нищичко няма да види, тъй като е много рано. Изчакай точицата да порасне достатъчно Simple Smile

# 713
  • Мнения: 1 924
И на двете тестовете ви са положителни , честито . Няма какво да се чудите и съмнявате, а почвайте фолиевата киселина Simple Smile ( ако не я пиете от преди).

# 714
  • Мнения: 6
Благодаря за експресните отговори. Пия фолиева киселина,дано всичко е наред. След прегледа пак ще ви пиша. Мноого ви благодаря.  Simple Smile

# 715
  • Мнения: 180
Супер , честито и на двете ви ☺ какви хубави новини. Желая ви всичко да е наред и да изкарате леки бременности с прекрасен финал  bouquet

# 716
  • София !
  • Мнения: 1 240
Честито на двете и от мен!  bouquet

# 717
  • Мнения: 49
Честито на мамитата и от мен. Simple Smile Лека бременност

Моя втори тест показа ясно отрицателен резултат. Незнам как вие успявате да осатанете позитивни и спокойни и да не мислите лоши неща, но аз вече се изнервям и отчайвам супер много.... Лекарката все ми казва спри да го мислиш. Та питам ви как да стане това?

# 718
  • София
  • Мнения: 7 645
При мен ако бях спряла да го мисля, нямаше да тръгна да си търся проблемите, каквито се оказа че имам бая

# 719
  • Мнения: 4
Привет възможно ли да съм бременна ? Последната ми менструация беше на 11.06, но аз пия по предписание на лекар Дуфастон за нередовен цикъл по смеха 1 таблетка по 10 дена, този месец реших да го пия по малко, за да ми дойде по рано по моя преценка, защото ми предстой конгрес и трябва да съм в оптимално съзнание. Пих го 7 дена като го започнах на 30.06 и последното хапче пих на 06.07 . На 08.07 при бърсане имах леко кафеникаво зацапване, викам си ще идва, но уви до сега нямах нищо. Днеска отивам и имах пак зацапване, но този път беше леко розовеещо (възможно и червено) . С приятелят ми сме правили опити в дните, които трябва, та въпроса ми е възможно ли е да съм бременна? До сега с дуфастона най голямото ми забавяне е било 4 дена и то защото съм го пила 5 дена, само, но си ми е идвало. Сега силно се надявам да не съм се прецакала с тези 7 таблетки и да вземе да ми дойде след 2 3 дена, защото поначало се дават 10 дена за идване.

Общи условия

Активация на акаунт