Свършване в моята приятелка

  • 8 534
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23


Обяснява му се, той пак пита едно и също. Rolling Eyes


Тоя наистина е в шок.
И модератор му обясни нещата като на първолак. ooooh!


Ами да каза ми , че всяка сутрин ги пие , но аз я накарах около 1,2 часа след случката да изпие още едно
Още едно какво?! Противозачатъчните се пият по 1 на ден...и тя го знае добре.
Ами казох и да пие още едно за всеи случей  , абе хора аз съм доста малък няма да си казвам годините , но това ми беше сефте ! И съм доста стресиран

# 16
  • Мнения: 25 822
Е, нищо нямада и стане от 2 за един ден Wink
Е той утре ще я накара да ги изпие всичките. ooooh! ooooh! ooooh!
На колко години са героите в тази история?

# 17
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Кой знае какви бонбонки лапа детето и лъже нашия, че са противозачатъчни.
Авторе казваш, че си доста малък и тя ли е?

Обясни ти се надълго и нашироко методите за предпазване от нежелана бременност и статистика даже Мама ти донесе, за да видиш нагледно.
Дорис ти даде хубав съвет, няма да е лошо хубаво да прочетеш какво е писала и да вземеш да го прилагаш.
Чети, чети, образовай се.

# 18
  • Мнения: 23
Кой знае какви бонбонки лапа детето и лъже нашия, че са противозачатъчни.
Авторе казваш, че си доста малък и тя ли е?

Обясни ти се надълго и нашироко методите за предпазване от нежелана бременност и статистика даже Мама ти донесе, за да видиш нагледно.
Дорис ти даде хубав съвет, няма да е лошо хубаво да прочетеш какво е писала и да вземеш да го прилагаш.
Чети, чети, образовай се.


Братле с теб нямам намерение да спора..
Споделих ви проблема, мерси за информацията.

# 19
  • Мнения: 7 325
Ти хубаво си стресиран, ама противозачатъчните са хормонални препарати, а не бонбони. На мен ми причиняват големи главоболия, а съм ги приемала по схема и съм *леля* не развиваща се тийн.
Личи ти че си много неук на тема секс и последиците от него, ама дано поне партньорката ти има повече инфо, че ....  ooooh!

# 20
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Братле.  bowuu Joy

Аз не споря с теб мило момче, напротив.

# 21
  • Мнения: 25 822

Споделих ви проблема, мерси за информацията.
Айде лека и със здраве.

Ивекс, тоя така се шашнал, помислите за мъж. Joy

# 22
  • Мнения: 11 439
Lorde, част от това да си истински мъж е да се грижиш за момичето си и да поемаш отговорност за случилото се по твоя вина или с твое участие. Какво значи да "поемеш отговорност" в този случай - да останеш до момичето, да предложиш помощ и да бъдеш упора докато се реши проблема.

Пак казвам - от тук нататък момичето взема решенията. Има си майка и ако трябва ще поговори с нея. Ние тук може само да гадаем какво точно пие.

Ти сега се успокой. Порадвай се на първия си път, погордей се, че вече си мъж /по това направление/ и с нужното спокойствие изчакайте да и дойде. Ако и закъснее пак запази спокойстие /поне пред нея не се излагай и паникьосвай бе/ и пиши тук да ви кажем какво да направи и т.н.

Стегни се и покажи увереност, че каквото и да стане ще направиш всичко възможно да оправиш нещата  Hug

# 23
  • Мнения: 23
Lorde, част от това да си истински мъж е да се грижиш за момичето си и да поемаш отговорност за случилото се по твоя вина или с твое участие. Какво значи да "поемеш отговорност" в този случай - да останеш до момичето, да предложиш помощ и да бъдеш упора докато се реши проблема.

Пак казвам - от тук нататък момичето взема решенията. Има си майка и ако трябва ще поговори с нея. Ние тук може само да гадаем какво точно пие.

Ти сега се успокой. Порадвай се на първия си път, погордей се, че вече си мъж /по това направление/ и с нужното спокойствие изчакайте да и дойде. Ако и закъснее пак запази спокойстие /поне пред нея не се излагай и паникьосвай бе/ и пиши тук да ви кажем какво да направи и т.н.

Стегни се и покажи увереност, че каквото и да стане ще направиш всичко възможно да оправиш нещата  Hug
Благодаря!

# 24
  • Мнения: 7 325
Дорис, може да се притеснява да не го върже девойката като в онази тема на малолетната дето искаше да става майка да покажела на майка си колко е отворена. Помниш ли я?
Снощи гледах такъв филм. Една 16 год. златотърсачка забременя нарочно от богато мамино синче......

# 25
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Той е толкова шашнат и притеснен, че надали мисли за това.
Колко жалко....
Не трябва Дорис /която му даде добри насоки за в бъдеще и пак се повтарям да ги прочете хубаво/ или аз или Вие, а родителите на това момче и момиче явно да са им обяснили за какво иде реч.
Представяте ли си какво му е на него? Сигурно е на 14-15 год. и се чуди откъде му е дошло и едва ли не, че приятелката му е бременна. Дай Боже да не е така.

# 26
  • here and now
  • Мнения: 4 329
Дорис, може да се притеснява да не го върже девойката като в онази тема на малолетната дето искаше да става майка да покажела на майка си колко е отворена. Помниш ли я?

И аз си помислих дали майката на девойката не е прокурор ....

# 27
  • Мнения: 1 159
И в никакъв случай повече не и казвай ти какво да пие! Не си доктор и както виждам въобще не си в час.

# 28
  • Мнения: 581
Абе хора, вие съвсем го стресирахте момчето, изпляскахте му куп инфо и искате веднага да го е разбрал и наизустил. По-добре да пита, от колкото да седи, мълчи и вайка кво е станало и какво ще последва.  Бъдете по-толерантни. Едно е да подадеш пръстче, друго цяла ръка на паднал човек.

# 29
  • Мнения: 25 822
Той пича, ако е и на 15 пак е добре. Дано момичето да е наясно с какво се е захванала. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт