Ин витро в Истанбул- тема 17

  • 98 266
  • 757
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 631
Ох сега с един въпрос и аз че току що звънях до лабораторията за резултат на антимюлеров хормон и ми казват резултат от 0,1,преди 2 год беше 9,8...преди месец ми беше второ инвитро с извадени 10 яцеклетки от които 9 оплодени,едно трансферирано на 2 ден,замръзени 2 бластоциста.....това възможно ли е ако е изчерпан яйчниковия резерв,аз съм с поликистоза и нямам нормално овулация?дано е грешен резултат

Изчакай поне 3-4 месеца, пий витамин Д и направи тест пак.

# 166
  • Мнения: 2 999
Алдита Как си мила?  Praynig Спря ли кървенето? Praynig

# 167
  • Мнения: 5
Момичета, влизам в групата и се присъединявам към вас. Чета ви от известно време, защото имам пътуване до Мемориал за първичен преглед на 27.04. след 2 неуспешни опита в БГ. Snow 22 благодаря за инфото! Ако някой има нужда от нещо да взема от там съм на линия. Заминавам на 24.05. Прегръдки и успех на всички!

# 168
  • Мнения: 325
Колко много новини..
Алдита, дано организмът ти приеме бебенцето и го прегърне в себе си!
На всички, тръгващи към магическия град-на добър час!
За АМХ-супер тъпня...този хормон няма май никакво отношение към забременяването-да не се взираме толкова в него Hug

# 169
  • Мнения: 544
Привет,мили момичета Simple Smile
Дънди, цапам си и това е.Надупчиха,посиниха ме с тия инжекции,ужасно неспособни са тук.Хюсние ми би инжекциите прогестан и всичко беше перфектно,а тия швейцарци са толкова некадърни.Започна едно подуване,сърбеж,посиняха местата на дупчене,абе без коментар.Ти как си Dundy?CAFEDELNAR  благодаря ти,мнооого успех,ох дано скоро станем мами HugНа всички,на които предстоят процедури от сърце желая късмет!

# 170
  • Мнения: X
ВитаминС пиеш ли,алдита?
Какъв е Цвета на зацапването?
Аз като зацапах два пъти, на втория ми спряха антикоагулантите. И ми ги включиха след 2-3 чисти дни.

# 171
  • Мнения: 817
Алдита, стискам палци и се моля за теб  Praynig. Чакам да ни зарадваш  Hug. Ще видиш, че от това ще излезе едно инатливо магаре и ще Ви разкаже играта, като се роди   baby_neutral

# 172
  • Мнения: 544
 Laughing pingvin4e,да ти сА връщаааа  Grinning
 Gerda1,пия вит с,то вече не може да се каже какво е,вчера имаше нещо като лигавица тъмно,днес само цапа,но е светло червено не е розаво и не е ръждиво,чиста алена кръв.Аз си се занимавам с мои задачи и не го мисля чак така да се вторачвам,и вече си казвам каквото стане и каквото е писано.гърдите ме болят,гади ми се,вие ми се свят,както при другите ми бременности,но имах и 1 опит с 0 имплантация и пак същите симтоми,така че остава да видим на 26 май  Simple Smile
Каквото такова,имам още 4 снижинки.Едно гуш и мерси че ви има  Hug

# 173
  • Мнения: X
Алдита,ако биеш фракси или си на АП е добре да се посъветваш с лекаря си дали да ги спреш до 2-3 чисти дни.

Последна редакция: сб, 21 май 2016, 19:51 от Анонимен

# 174
  • Мнения: 544
Не,нямам фракси нито аспирин,само прогестан и естрофем.

# 175
  • Мнения: 399
лежане му е майката и почивка - в момента нищо повече от това не може да се направи дори да си в Истанбул. Кървенето съвсем не е задължително да е от матката - може да е от цервикалния канал. МОже да е някой нов полип също. Не е задължително да е от бремеността. Симптоми хич не търси - те се появяват след 7 - 8 седмица - сега в момента всичко е плод на лекарствата и не притеснението. Бъди спокойна и му дай най-положителната среда да се развие.

а за спиране на аспирина и клексана ако има - не се спират без да каже доктор - аз слагах и като кървях и седмица след раждането дори.

# 176
  • Стамболийски
  • Мнения: 20
Здравейте бъдещи мами....вярвам в късмета на всяка една от вас, както винаги съм вярвала и в моя... Реших днес да ви пиша....Да Ви дам малко положително зареждане и да не спирате да вярвате, че ако искате едно нещо страшно много, то рано или късно ще се случи.
Аз съм на 39 години, след два неуспешни опита в БГ, след който ни казаха, че трябва да се позамислим за донорска яйцеклетка, В Мемориал след първи успешен опит, от 6 дена се радвам на най - прекрасното същество, което изпълва ежедневието ми. 18 май бе най - щастливият ни ден, в който се роди големия ни мъж Александър - цели 3 580 г/ 50 см.
Въпреки това зная, че живота ми винаги ще бъде свързан с Истанбул - Мемориал - и този форум. През цялата си бременност, не съм пропуснала нито един ваш пост и не знам дали някога ще спра да го следя. Не спирам да съм съпричастна с вас, защото зная пътя по който минавате, а той наистина не е лесен. Но повярвайте ми, в момента в който видите и усетите прекрасното създание, ще забравите за мъките и тревогите през който се е наложило да минете. Всичко това си заслужава.
Не спирайте да се молите. Вярвам, че наистина има някой "горе", който чува молитвите ни....

# 177
  • Мнения: 631
Алдита  Praynig, браво за хубавите новини, че бебчето е борбено, стискам палци да чуеш сърчице и да се похвалиш скоро  Hug
Алекса, успешен старт на 24 май!

Елизабет, честито юначе - много да ви радва!
Благодаря за споделянето на тази хубава история, дай боже всички тук да се похвалим с такъв финал около половин метър и 3,5 кг  Grinning Praynig

# 178
  • Бургас
  • Мнения: 363
Честито Елизабет  да е жив и здрав малкия юнак , а вие да греете от щастие до него и още едно доказателство , че мечтите се сбъдват!Нека да има много истанбулски бебета!

# 179
  • Мнения: 1 630

elizabet_7, честитооооо  bouquet bouquet
Много хубави новини. А като си говорим за големи бебета, нашето първо истанбулско чудо беше 4300 гр, 53 см. Сега второто истанбулско чудо пак отива да е доста едро. И на всичкото отгоре четох, а и доки каза, че по принцип, ако първото е било едро, второто е още по- едро  Shocked Shocked Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт