Ин витро в Истанбул- тема 17

  • 98 250
  • 757
  •   1
Отговори
# 195
  • При вещиците
  • Мнения: 1 454
Елизабет, честито мамче. Да е живо и здраво момченцето и да ви радва винаги.
Дънди, дали пък не ни е еднакво  мнението за БГ клиниките? След 4х0, искаха да ме минат по великата донорска програма на някой си.
Аз днес си изпълних едно от обещанията пред себе си-когато се роди нашето мемориалско бебе, да отидем и да благодарим. Е, днес в Истанбул беше най-емоционалната среща. Не мога да я опиша с думи, персонала, всеотдайната Севда и страхотната професорка Кахраман ни благодаряха че сме отишли да ги уважим! Невероятни хора. Ние сме си нарекли ходене всяка година в Истанбул, догодина сме се уговорили и с други родители на мемориалчета Wink
За други неща ще пиша пак!

Последна редакция: вт, 24 май 2016, 00:04 от Lili_mili

# 196
  • Мнения: 19 715
Lili, и ти ли беше с лош отговор?

# 197
  • При вещиците
  • Мнения: 1 454
Lili, и ти ли беше с лош отговор?
Кристи, вече не знам. Обвиняваха ми качеството. А пък реално качеството на Я зависи и от качествената стимулация, която няма как да се получи на конвейра.

# 198
  • Бургас
  • Мнения: 363
И при мен казваха лошо качество на яйцеклетки и ми намекнаха за донорска програма е не им се дадох Grinning

# 199
  • Мнения: 19 715
Благодаря за отговорите Hug

# 200
  • Мнения: 2 999
Алдита, много, много съжалявам мила. Да знаеш, че вярвам че ще стане следващия път.
Лили, явно така излиза. В БГ имах чувството че ще умра от стимулацията. Много беше зле и нулев резултат. В Мемориал не усетих стимулацията и определено се видя че качеството на яйцеклетките зависи от нея въпреки намаления ми резерв. Дай Боже да се сдобием с рожба сме си обещали да посещаваме Мемориал. Дано се случат нещата този път.

# 201
  • Мнения: 420
момичета, що се отнася до качеството: казват лоши Я, но ако все пак има поне една оплодена и развиваща се(3  ден). Какво ще кажете, как стават тези неща ?

# 202
  • Мнения: 2 999
момичета, що се отнася до качеството: казват лоши Я, но ако все пак има поне една оплодена и развиваща се(3  ден). Какво ще кажете, как стават тези неща ?

Винаги има шанс, но най-добре е да се чака до 5-ти ден и тогава да се връща ембриончето. От толкова много неща зависи успеха, че е трудно така да се каже, но за успех винаги има шанс дори и само с едно оплодени и върнато ембрионче.

# 203
  • Мнения: 325
 Aldita, представи си идващото лято и топлите му ласки..знам, че ти е празно и мъчно, но докато има шанс и сме нормални трябва да опитваме! Щастието е възможно, а ако не е трябва да си направим щастие сами...от хилядите прекрасни , малки неща в живота ни...
Лили, представям си как сте се върнали в Мемориал с бебето...божествено! Hug

# 204
  • Мнения: 544
CAFEDELMAR,страхотно Hug
Всички,които ми писахте-благодаря ви от сърце за милите думи!
По-добре съм!Септември отново съм на стартовата линия!
А до тогава ще ви чета и ще се радвам на успехите ви,а те ще са мнооого! Simple Smile

# 205
  • Мнения: 631
Алдита, виждам, че вече си на крака след случилото се и те прегръщам.  Peace Желая ти успех през септември!
Моля те, питай докторите какво трябва да се направи следващия път като извод от тази ситуация - може би да не пътуваш с автобус а с кола или знам ли какво.
 

# 206
  • Мнения: 1 124
Момичета, има ли някой излишна климара-форте?  bouquet

# 207
  • Мнения: 420
Колко струва цс в ехомар и запазва ли се час?Видях, че пише 450 лири на заглавната, актуално ли е?

Аз правих там снимка миналата седмица, струва 500 лири. Отначало питаха имам ли час и защо нямам, но след като казах, че ме праща Севда, ме приеха веднага. Почти през цялото време с мен беше една доста приятна и любезна дама, говореше английски. На рецепцията обаче никой не говореше, затова е хубаво да си напишеш името на изследването на едно листче, да им го покажеш и те я викат (жената с английския). Ако искаш на CD снимката се заплаща допълнително 20 лири.

# 208
  • Мнения: 325
Аз имам Климара форте.Довечера ще проверя колко

# 209
  • Мнения: 1 191
Здравейте, момичета! Нахлувам във вашата тема с въпрос: има ли в турските аптеки фраксипарин или клексан от 0,4 или някакъв техен еквивалент...оказа се, че в БГ няма внос и всички количества са изчерпани. Като вариант ми хрумна да потърсим в Одрин. Благодаря предварително и успех на всички в трудната битка!

Общи условия

Активация на акаунт