Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~155

  • 36 574
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Ани, използвай този http://ressim.net/?

Опитай и ще видиш, че е в пъти по-добър от "прикачи"

И още един усмихнат Ози

# 706
  • Мнения: 36 785
Ани, използвай този http://ressim.net/?

Опитай и ще видиш, че е в пъти по-добър от "прикачи"

И още един усмихнат Ози

Там имам съхранени снимки и гифчета, които друг път използвам, когато правя нова тема...основно надписите, но и снимки за колажи....Сега всичко се загуби....Дори и аватара ми се е загубил...Ще трябва и него да търся....



Късата пола предизвика ревността  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 707
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Там имам съхранени снимки и гифчета, които друг път използвам, когато правя нова тема...основно надписите, но и снимки за колажи....Сега всичко се загуби....Дори и аватара ми се е загубил...Ще трябва и него да търся....



Късата пола предизвика ревността  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy



Ммм да- сериозно изпитание се оказа тая къса пола hahaha hahaha hahaha hahaha

# 708
# 709
  • Мнения: 36 785
Бризче

Цитат
Ммм да- сериозно изпитание се оказа тая къса пола

Ама трябваше Кахраман да я остави да преспи с тревогата по късата пола  Joy Joy Joy Joy Joy
Представям си, колко щеше да  бъде ядосана и Максут можеше да го отнесе  Joy Joy Joy Joy Joy Joy С нещо тежко и евтино по мазната му физиономия.... Grinning

Момичета, направих новата тема...Загубила съм всички снимки с актьорите в сериалите и логото на тв-тата където да се гледат онлайн епизодите, ама ако свърши тази тема ще пусна новата и ще ги въвеждам в крачка, защото са много и трябва да ги намалявам...Как ще ги подредя нямам представа, ама каквото стане.....


# 710
# 711
  • Мнения: 3 132
Там имам съхранени снимки и гифчета, които друг път използвам, когато правя нова тема...основно надписите, но и снимки за колажи....Сега всичко се загуби....Дори и аватара ми се е загубил...Ще трябва и него да търся....

Късата пола предизвика ревността  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ммм да- сериозно изпитание се оказа тая къса пола hahaha hahaha hahaha hahaha



Прекрасно клипче, Бризче! Ах, как ми се повиши настроението! smile3521 smile3501 love001

# 712
  • Варна
  • Мнения: 2 973

Много важна новина!!!!! Откога го чакаме тоя момент! Joy Joy Joy Joy Ама той с хавлията. Сигурно току-що е сменил орангутанския си фейс hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 713
  • Мнения: 36 785
Отидох да търся новото клипче с което Бризчето ни повдигна духа и ни развесели и намерих друго ново....Ейс  love001 love001 love001 love001 love001 love001



*•♥•*Özcan Deniz♥Bir Dudaktan*•♥•*

https://youtu.be/zn-lqkw1NQg



Забравих да благодаря - извинявай Бризче  Praynig - Чудеснооооооооооооооо - благодаря от сърце

Последна редакция: ср, 25 май 2016, 14:52 от MAMA-AN

# 714
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Отидох да търся новото клипче с което Бризчето ни ровдигна духа и ни развесели и намерих друго ново....Ейс  love001 love001 love001 love001 love001 love001



*•♥•*Özcan Deniz♥Bir Dudaktan*•♥•*

https://youtu.be/zn-lqkw1NQg

Ей,  newsm78 развали ми изненадата за новата тема  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Специално за теб съм го направила! love001 love001 love001 love001 love001

# 715
  • Мнения: 36 785
Цитат
развали ми изненадата за новата тема

Е, аз пак се изненадах ...нали новата тема вече е полуготова, мога да я пускам...
Ама не видях забавното клипче качано ли е в тубето, да го кача в новата тема - да ни е весело, че предстоят отново гадни епизоди.....

# 716
  • Варна
  • Мнения: 2 973
За "Ревност" ли питаш? newsm78
Не съм го качвала там. Thinking Ама ако искаш ей сега ще го кача Peace

докато изпушите с Ози по един фас

Последна редакция: ср, 25 май 2016, 15:35 от *¨*morski_briz*¨*

# 717
  • Мнения: 36 785
За "Ревност" ли питаш? newsm78
Не съм го качвала там. Thinking Ама ако искаш ей сега ще го кача Peace

докато изпушите с Ози по един фас

Да искам  newsm10 По-късно ще направя допълнение към раздела със Съдбата и ще сложа песните от сериала в изпълнение на други певци....
Само трябва да видя дали ги имам всички.... Thinking
Да  закурим заедно  с Ози как на фронте  Party  smile3546 smokeuu  food010 Coffee а ако не искате кафе....cheers Drunk

# 718
  • Варна
  • Мнения: 2 973
  Готово! Peace



♫♥♪ Ревност♪♥♫

https://youtu.be/4t2ChmGjhrM

# 719
  • Мнения: 41 888
Бризка Hug,днес почива и твори ли,твори клипчета! newsm10 newsm51

Ани HugЛу Hug и вие сте дежурни в темата! Laughing

Аз имах да си изгледам пореден преведен епизод! Laughing

Оф...и моя аватар изчезна!Кога ще се оправи това прикачи! Laughing


Мерве и Хазал виждат новата снимка на Джансу и Дениз!Разбират,че той е създал фирма!Хазал много се изненада! Laughing
Скрит текст:
<...>
- Ооо, смотри, новая фотография. Ого, Хазал!
- Что такое?
- Дениз создал фирму.
- Мерве, не может быть, говорю тебе!
- Правда, смотри. Название CNS. Не могу поверить. Какие парни есть, как романтично.
<...>

(67 серия)

Общи условия

Активация на акаунт