Професионални серии за коса - тема 106

  • 75 571
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 31 245
Косата ми от вчера още ухае на него.  Heart Eyes Като чуя за смокини и наострям слух.
 Само аз ли не мога да чуя новините? Защото гледам и се възмущавам всяка вечер, на косата на Виктория Петрова. Няма ли кой да се погрижи за да изглежда по-добре?!  Thinking  newsm78  Shocked[/color]
О, то само косата да е. Много отдавна искам да я гримирам пред гримьорите на бтв, за да и/им покажа колко хубава е тази жена, а че не е панда с дупки, вместо очи. Лошото е, че и в свободното си време като я види човек навън все е с черното около очите и само я чакам да извади отнякъде бамбука.
Иначе за косата много и се радвам, че я отряза и я дари за перуки.

За смокини не казвай, че обичаш, защото има такива парфюми, че ум ще ти зайде, ако ти ги запоказвам/запращам проби! Обожавам смокини и събирам такива парфюми, има невероятни екземпляри. Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 812
Ехее, това с пираните много ме развесели. Яко пасна на темичката Twisted Evil
Сега по точки:
1. По моему косата ми расте около 1 см. Не се вторачвам в растежа и мисля, че по толкова е нормално.
 Подстригвам на около 2 месеца и половина 1 см. от дължината, че крайчетата ми стават като иглички остри и винаги при ФР (с две леви ръце съм + коса права като праз Mr. Green) След края на лятото обикновенно два поредни пъти режа около 2-3 см за да се освежи и обнови.
2. Попивам с хавлиена кърпа и (ето, признавам си ) даже леко я търкам за да премахна водата преди маската.
3. Така се наплаших миналия август от косопад, че от тогава все пия нещо. Ако не друго поне психологически съм стабилна Joy В момента пия GNC, фолиева, Омега 3. Приготвила съм си и Витамикс заедно с вит. А + Е и Селен за застраховка срещу косопад през ранната есен.

# 47
  • Мнения: X
Дениша, не го знаех дори това смокинено олио Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 246
Линде, и аз не го познавах. Упорито пренебрегвам марката. И нямам логично обяснение, защо така. Обаче тя ми се натрапва. Вчера в салона, получих като грижа- финиш това олио. Доста е плътно и само в 100мл шишенца. Според мен няма изразходване поне 2г. Обаче не му виждам в нета състава?!  newsm78 Ако решиш да храниш косата си със смокини, Heart Eyes  свирни ми да го поделим. Огормно е...  Wink

# 49
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 130
Аз да споделя един гаф. Моя опит с бустера на секси хеър.  с две думи бустера на секси + олио на митик ойл= пълен провал. ooooh! #2gunfire #Cussing out #Cussing out
Първия път реших да си сложа олиото защото не го бях ползвала от много време и е така първосигнално. е да ама не . пълен ужас. косата ми седеше на клечки като мазна , едвам изсъхна- което никога не ми се случва, съхне си сравнително бързо за тази дължина и никога не е съхнела толкова бавно  Shocked както когато направих тази ужасна комбинация. Днес му давам пак шанс на бустера дано да се докаже. засега още е мокра но сякаш ще изсъхне нормално. Не слагам никакви финиши нарочно за да видя ефекта само от шампоан и бустера. направо нямам думи , моя си е грешката вероятно, но съм много ядосана от тая клечкосана коса която видях при първото ползване! 

# 50
  • Мнения: 4 598
1. Колко израства косата ви за 1 месец? През колко време подстригвате косите си - само връхчета или повече режете? Сами ли го правите или ходите на фризьор?
Много бързо расте...но предпочитам да се сгъстява, отколкото да расте. Подстригвам само връхчетата на 3м. вежнъж
2. Използвате ли по-специална кърпа/шапка за попиване на водата?
Не, попивам с нормална кърпа, пръскам балсам,  реша и суша.
3. Приемате ли добавки за коса и кои? Спазвате ли определен хранителен режим?
Приемах, но спрях имам чувството, че се пълнее от тях. Не спазвам режим, но освен шоколадовите изделия друго вредно не ям.

# 51
  • Мнения: 2 843
Благодаря за новата тема, Епона!

Златна рибка много се изложиха с "пираните"; възмутих се доста от това определение, но като погледнах картинката от първа страница и показаните от Денси, се развеселих.

^Jade^, съжалявам, че зеленият шампоан на Редкен не ти е харесал, защото аз го препоръчвах. Много се изненадах, че не ти прави обем; за мен това е най-най-обемопридаващият шампоан; щом той не ти върши работа, просто не знам кой друг ще се справи. Но от коса до коса разлика има; и от вкус до вкус - това ще ми е за урок - да не препоръчвам много-много.

По въпросите: много бързо ми расте косата; пия в момента добавки на Дюкре - особен положителен ефект не виждам, все същото си е, независимо дали вземам добавки, или не. За първи път разбирам, че има специални кърпи за попиване на коса.

# 52
  • Мнения: 3 248
Линде, и аз не го познавах. Упорито пренебрегвам марката. И нямам логично обяснение, защо така. Обаче тя ми се натрапва. Вчера в салона, получих като грижа- финиш това олио. Доста е плътно и само в 100мл шишенца. Според мен няма изразходване поне 2г. Обаче не му виждам в нета състава?!  newsm78 Ако решиш да храниш косата си със смокини, Heart Eyes  свирни ми да го поделим. Огормно е...  Wink
Алфапарф с бодлива круша и портокал:
Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Sisiloxane, Alcohol Denat., Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum (Fragrance), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Benzophenone-3, Tocopherol, Opunitia Ficus-Indica Extract, Caprsicum Annuum Extract, Bcc12-Base
 Peace

# 53
  • Мнения: 10 266
Аз да споделя един гаф. Моя опит с бустера на секси хеър.  с две думи бустера на секси + олио на митик ойл= пълен провал. ooooh! #2gunfire #Cussing out #Cussing out
Първия път реших да си сложа олиото защото не го бях ползвала от много време и е така първосигнално. е да ама не . пълен ужас. косата ми седеше на клечки като мазна , едвам изсъхна- което никога не ми се случва, съхне си сравнително бързо за тази дължина и никога не е съхнела толкова бавно  Shocked както когато направих тази ужасна комбинация. Днес му давам пак шанс на бустера дано да се докаже. засега още е мокра но сякаш ще изсъхне нормално. Не слагам никакви финиши нарочно за да видя ефекта само от шампоан и бустера. направо нямам думи , моя си е грешката вероятно, но съм много ядосана от тая клечкосана коса която видях при първото ползване!  

Абе и аз като теб бях с тоя бустер и огън и жупел из нас разхвърчах, понеже пари даваш, време губиш, а за надеждите да не говорим...И на края същата работа се получи и при мен, мазна, клечкосана коса (ти даже и Митика за капак си сложила). И точно много бавно ми изсъхна, после пък изпръхна една такава като изчеткана, все едно разресана къдрева коса, а моята и тя от празените, па се раздърпа, висна, залепна ми по скалпа. Абе чудо над чудесата. Мацата ми даде тук някой съвети, та като го ползвах тоя бустер пак, уж нацелих. Но един път да свърши, няма да го купувам повече. Според мен не е за тънки коси това нещо, ако пък е плътна коса за кво ще ѝ е бустер....И хем си знам, че моята коса не харесва от сорта Тигита, Секси Хеъри, и т.н. от този клас профита, но пак се изкуших. Последните няколко страници все недоволни или не нацелили количествата на бустера се сбрахме. Аз поне като сложих наистина много малко и разресах, тогава постигнах ефект. Това малко при мен беше като орех да речем и като го нанесох на косата, продукт не усещах (такова хлъзгаво, сапунено или лигаво). Колкото се сложи трябва да попие един вид. Остане ли да се чувства по ръцете и край. Значи е прекалено. Това при мен!

# 54
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Странно само аз съм почитателка на бустера на Секси Хър, нямам никакво утежняване, ама аз слагам по 3 помпи най много  Peace

# 55
  • Мнения: 10 266
City Simple Smile как помпи бе, то в тубичка? Да си сверя часовника само, дали всички за едно и също говорим.

# 56
  • Мнения: 2 840
И моят беше в туба newsm78

# 57
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Да, да определено заспивам тези дни имам недостиг на сън  Mr. Green Mr. Green . Даже мислих въобще да пиша ли  Mr. Green Mr. Green

# 58
  • Мнения: 1 483
Момичета, препоръчайте ми добра термозащита, която мога да слагам на суха коса. Гледах тези:
http://www.enzo.bg/loreal-professionnel/tecni-art-volume-termo-fiksirassh-sprej/
http://www.enzo.bg/chi/thermal-styling-zasshiten-sprej-za-toplin … tirane-na-kosata/
Има ли някакво значение, че този се води за изправяне, а аз обикновено ползвам маша? newsm78
И друго, някой ползвал ли е това чудо:
http://www.enzo.bg/labelm/create-sufle-za-obem-i-bljask/
Какъв ефект има и как въобще се ползва? Подобно на пяната ли?

# 59
  • USA
  • Мнения: 7 327
И на мен от Redken Body Full,косата ми става тройна.Една от любимите ми серии за обем.

Не знам колко израства косата,не я следя специално.Подстигвам по-рядко,отколкото връхчетата имат нужда(ще се поправя в бъдеще).Не ползвам специални кърпи и пия непрекъснато хранителни добавки за коса/нокти и кожа.Не мисля,че помагат особено.

При мен нищо ново.След прясно боядисване,2 седмици съм придвидила за Living Proof Restore.Шампоан/балсам/маска/финиш крема.Научих се да комбинирам маска и балсам при всяко къпане,покрай Алтерната.

Взех си днес и крема за против накъсване на връхчетата 'Perfect hair Day' Fresh Cut Split End Mender.Отидох за обемната,но консултантката ме отказа.

Общи условия

Активация на акаунт