Професионални серии за коса - тема 106

  • 80 653
  • 738
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 596
да, ненужен продукт за мен
20 лв. са много, но ако бях дала 30, щях да умрЪ от яд  Laughing Peace
Ааа,недей така...Не те пускаме да умиргЪш  hahaha  Hug

БИСКВИТКЕ,аз намокрям само дължините(мразя да стоя с мокра или влажна коса/корени),леко подсушавам,нанасям еластисайзъра с нероли,разресвам и минавам с терапевтичната(инфраред)преса.После постоявам 30 мин и мия с хидрат.шампоан.Ти нали имаш преса(дано правилно помня)  Hug

ДЕЛИ,мострички ли са ти пратили на ColorPhlex ш.и б.?Моля те,сподели като ги ползваш,отскоро ги заглеждам  bouquet

СЕТОНЧЕ,предполагам ще е добре с всеки хайверен ш.на Алтерна  Thinking

Последна редакция: пн, 16 май 2016, 17:57 от bubka:)

# 241
  • Мнения: 34 810
Само на мен ли от кокосово масло преди измиване косата ми става ужасно фризи Rolling Eyes
И маската с кокосово масло на Секси взе да ми действа така..
И на мен.Мислех,че е от протеина в маската.Ползвам я много рядко вече.Повечето масла ми действат така,не само кокосовото.Вместо хидратация получавам изсушаване и фризита.
И аз съм така и затова не ползвам вече никакви масла, освен преди боядисване.

# 242
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 668
Бубе, благодаря и на теб за мнението Hug И аз не мога да стоя дълго с мокра коса, така че по-вероятно е само дължините да намокря Thinking Иначе, нямам преса Wink още не съм стигнала до нея...

Дели, ще чакам впечатления от Чи-тата bouquet На мен, засега, не ми представляват интерес.

# 243
  • Мнения: 34 810
А Бисквитка, за Неролито само навлажнявам леко аз. Абсурд е да стоя с мокра коса часове. Страшно съм доволна от този продукт.

# 244
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 668
Благодаря, Денси Hug Колко често го ползваш? Аз се боядисвах преди 2 седмици, тези дни ще сложа еластисайзера, и след 2 седмици - отново боядисване.

# 245
  • Мнения: 2 596
БИСКВИТКЕ,уникално нещо е пресата  Heart Eyes Струва си паричките  Peace Ползвам я редовно и отдавна ми е върнала вложението  Flutter Hug Еластисазъра го ползвам 2 пъти месечно.Не за друго,просто имам доста пре уош терапии и редувам  Wink

# 246
  • Мнения: 34 810
Благодаря, Денси Hug Колко често го ползваш? Аз се боядисвах преди 2 седмици, тези дни ще сложа еластисайзера, и след 2 седмици - отново боядисване.
Един път в месеца. Hug

# 247
  • Мнения: 3 698
Бубка, благодаря ти  bouquet ! Ще кажа как е.

# 248
  • Мнения: 2 166
Здравейте, момичета!
Подготвям поръчка и сериозно се замислям да си взема течната коса на Вела, затова се върнах в старите теми да търся мнения, но не не мога да намеря отрицателните такива. Спомням си, че няколко момичета споделиха, че не виждат никакъв ефект върху косата си, но не помня с какви коси бяха. Може ли, който с е познал в нескопосаното ми питане да сподели отново какво точно не им допадна.  bouquet  Моята коса не е чак толкова суха като след химическо третиране и употреба на топлинни уреди, просто е страшно фина и податлива на увреждане, но ще се радвам ако течната коса ми помогне да се уплътни косъма и да спре да се заплита по дължините.
Денси, пробва ли серумът против косопад на Вела? (връщайки се назад прочетох, че ще го пробваш  Embarassed )

# 249
  • София
  • Мнения: 1 998
да, ненужен продукт за мен
20 лв. са много, но ако бях дала 30, щях да умрЪ от яд  Laughing Peace
Бубс, недей така  Hug
И моят като пристигна си помислих точно същото - хем малко, хем тънко, никаква работа няма да върши! Дори опитах да го сложа на суха коса и ми се стори много трудно косата да бъде прибрана в него.
Но понеже съм любопитна - използвах го преди малко след като си измих косата (нямах търпение да го изпера първо, както е редно).
Ами то това нещо е супер удобно! Така е лесно да се сложи, така стегнато държи косата! Аз съм възхитена!
Пробвай го пък тогава прецени. 

# 250
  • Мнения: 11 817
Аз да споделя впечатления от Moroconoil -влюбена съм в хидратиращия крем! Уникален! Heart Eyes
Шампоанът ми идва малко тежък ,всичко останало е страхотно!

# 251
  • Мнения: 37 256
Скрит текст:
да, ненужен продукт за мен
20 лв. са много, но ако бях дала 30, щях да умрЪ от яд  Laughing Peace
Бубс, недей така  Hug
И моят като пристигна си помислих точно същото - хем малко, хем тънко, никаква работа няма да върши! Дори опитах да го сложа на суха коса и ми се стори много трудно косата да бъде прибрана в него.
Но понеже съм любопитна - използвах го преди малко след като си измих косата (нямах търпение да го изпера първо, както е редно).
Ами то това нещо е супер удобно! Така е лесно да се сложи, така стегнато държи косата! Аз съм възхитена!
Пробвай го пък тогава прецени.  

дано си права  Hug
моята се върти в пералнята, утре ще я тествам
чудя се как ще я пера с моята чернилка - всичките ми кърпи са тъмни сини или кафяви заради боята  Blush

и понеже Денс посъветва да се четат старите теми  Joy, сега съм се зачела /чета 102 тема  Mr. Green/ и с изненада открих, че скъпата дрогерийна козметика определено е /почти/ на цената на по-бюджетната профи - до скоро мислех, че да се поддържа коса с професионална козметика е силно натоварващо бюджета, пък то не било чак толкова  Joy

и пак към 102 тема:
за преуош-терапиите - запасила съм се с един куп масла - и готови, и сама смесвам, доволна съм
за масовата козметика - като цяло в момента доизразходвам супермаркетната козметика за коса, но от енцо си взех разни ампули и тоници срещу косопад, които не са професионална козметика; когато поизразходя тях, ще си купя и от професионалните серии; постепенно подменям и продуктите за коса, които ползват девойките и баща им - започнах някъде в началото на година; преди това имах единични флакони от професионални продукти; нова козметична мания  Mr. Green

Последна редакция: пн, 16 май 2016, 19:40 от bubanka

# 252
  • Мнения: 3 698
О, да!Има много бюджетни марки профи козметика.А и има разни намаления и т.н.

# 253
  • Мнения: 34 810
Денси, пробва ли серумът против косопад на Вела? (връщайки се назад прочетох, че ще го пробваш  Embarassed )
Не, не съм ползвам серум за жени на Меди и съм супер доволна от него.

# 254
  • Мнения: 146
И аз с въпрос към ползвалите тази маска http://www.arlen.bg/product/1499/3-minutna-podhranvashta-terapia … -boost-150ml.html - с кой шампоан да я ползвам за оптимален резултат? Протеиновия хайверен? Или?

Аз я използвам с протеиновия хайверен - шампоан, балсам и тогава терапията  Peace

Опитвам се да следя темата, но не мога да ви смогна...

Чакам си olaplex-а и ще се боядисвам пак, реших един тон по-светла боя, Majirel 9.3 взех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт