Аватарни игри 22

  • 29 310
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 557
Ако се приема, ще участвам с брайловата азбука.
Скрит текст:
Тя е базирана на унифицираната международна брайлова конвенция, с букви приблизително съответстващи на тяхната латинска транслитерация, с еднаква пунктуация и френски въпросителен знак. Азбуката се използва от слепите и слабовиждащите българоговорящите хора по света.

# 61
  • Мнения: 5 278
Акашче, и аз търсих за тези руни, бяха описани в една книга за хан Аспарух, която четох наскоро, но не можах да намеря подходящи картинки. Ти си  убийствена, както винаги Simple Smile

# 62
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Акашче с който ще ти е по лесно  Hug

# 63
  • Мнения: 5 278
Реших да заложа на нашата писменост - участвам с Глаголица и Кирилица




Скрит текст:
Между другото, срам 0 не срам, досега чета за разликата между глаголица и кирилица и мисля, че представените от мен картинки са за глаголица, азбуката на братята Кирил и Методий, която по-късно е преработена от св. Климент Охридски. Ох, обърках се тотално, всичко съм забравила  Embarassed

Последна редакция: сб, 14 май 2016, 12:13 от Джинa

# 64
  • София
  • Мнения: 2 806
Леле, момичета, много сте креативни, признала съм го отдавна. Знаех си, че ще се получи прекрасна игра с писмеността. Heart Eyes Аз също отначало мислех да заложа на брайловата азбука, понеже дядо ми беше незрящ и беше наистина първото, което ми хрумна. После Зеленоочка се появи със страхотна комбинация и си рекох, че ще заложа на нашата си азбука и сега виждам, че Джина ми е "отмъкнала" и тази идея. Ама така става като се бавя.  Wink Прекрасни сте всички. Heart Eyes

# 65
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Джина, благодаря! Hug Аз пък мислех с глаголицата да участвам. Grinning

Захарче, ОК. Hug

# 66
  • Мнения: 6 557
Малеее, Грийни. Embarassed Аз покрай бала изобщо не гледах другите комбинации и сега разбирам, че те повтарям като идея, че и картинка обща имаме.
Ще сменя! Peace Peace
П.с. Може би утре ще обявя по някое време резултатите от бала, тъкмо, ако има още желаещи за гласуване да ги изчакаме. Peace

# 67
  • Мнения: 2 880
Випче, на мен не ми пречи.  Peace

# 68
  • Мнения: 4 255
Нямам никаква идея за играта, но ще гледам да се включа. Общия пост кога се пуска?

# 69
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Дар да ти подскажа с нещо което мислех аз първоначално,но после реших,че ти ще си с нея и се отказах...Доскоро къде живя ти!? Whistling

# 70
  • Мнения: 4 255
Мда, помислих си го, но ще видя дали ще намеря картинки. Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 5 128
И на мен ми стана тъпо, че повторих арабската идея, но нали казахте, че няма проблем да правим комбинация за една и съща писменост  Peace Трудно е с намирането на картинки по темата, поне на мен ми беше трудно.

# 72
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
И аз май избързах , и съм на път да си изтрия комбинацията и да се откажа от тази игра   Sad Как да намеря картинки за писменост?  newsm78
На фона на вашите комбинации досега,моята изглежда смешно.

Дар,къде си живяла преди,ако не е тайна?   Laughing

Последна редакция: пт, 13 май 2016, 21:46 от ♥ LoVeLy Wife ♥

# 73
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Не мога да ви разбера притеснението, картинки се търсят много лесно. Пишеш в пинтереста french writings, syrian writings, chinese writings....

# 74
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Ммм да картинки бол дето се казва  Mr. Green Идеи при мен също  Peace
Къде изчезна Есме?

Общи условия

Активация на акаунт