Аватарни игри 22

  • 29 325
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 128
Ами приемете, че на някои не е така лесно да намерят нещо по конкретната тема. Някой път идеите идват бързо и става лесно, друг път не е така.

# 76
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 681
Има Дар има.Насвалила съм и аз,но не се и съмнявам,че ще се справиш по добре от мен  Peace

# 77
  • Мнения: 5 128
В крайна сметка участвам с тази комбинация. Това е френско писмо, френска пощенска картичка, изобщо френски език. Ако се приеме, че е ОК и по темата, ме включвайте с тази комбинация, не с предходната. Ако не, просто не мога да мисля друга.



# 78
  • Мнения: 5 289
Ау, Карина, вълшебна е Heart Eyes Не виждам защо да не се преме, темата е писменост, а не древна писменост само, на каквато сме заложили повечето, така че успех! Много ми харесва Simple Smile

# 79
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Карина, прекрасна е комбинацията и считам, че е по темата.  Peace

# 80
  • Вестерос
  • Мнения: 38 321
Естествено, че е по темата  bouquet

Сега се сетих, че може и за маите да се направи нещо

# 81
  • Мнения: 14 443
Реших да заложа на нашата писменост - участвам с Глаголица




Скрит текст:
Между другото, срам 0 не срам, досега чета за разликата между глаголица и кирилица и мисля, че представените от мен картинки са за глаголица, азбуката на братята Кирил и Методий, която по-късно е преработена от св. Климент Охридски. Ох, обърках се тотално, всичко съм забравила  Embarassed


Джина-глаголицата са я съчинили Кирил и Методий,а кирилицата Климен Охридски-те така се учи в у-ще .Каква е истината-ми не съм била там ooooh!

# 82
  • София
  • Мнения: 5 334
Реших да заложа на нашата писменост - участвам с Глаголица




Скрит текст:
Между другото, срам 0 не срам, досега чета за разликата между глаголица и кирилица и мисля, че представените от мен картинки са за глаголица, азбуката на братята Кирил и Методий, която по-късно е преработена от св. Климент Охридски. Ох, обърках се тотално, всичко съм забравила  Embarassed


Джина-глаголицата са я съчинили Кирил и Методий,а кирилицата Климен Охридски-те така се учи в у-ще .Каква е истината-ми не съм била там ooooh!
Сигурно е нарочно, но да кажа - подписът е с глаголица, а аватарът е с кирилица. Rolling Eyes
Иначе, разбира се, че няма човек как да знае какво точно е станало, но всички сме учили, че Климент е създал азбука, следвайки глаголицата на учителя си Кирил (и Методий, но Кирил е бил учител на Климент) и затова я е нарекъл Кирилица. Wink

# 83
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Аз се включвам в играта с Прабългарско руническо писмо:



# 84
  • SF
  • Мнения: 21 344


1.Най-нестандартна комбинация - VIP
2.Най-свежа комбинация - Джина
3.Комбинация, която бих носила - Захарчето
4т.Цялостна концепция (идея, изпълнение, цветове и т.н.) - Карина и Карамел

1. Най-въздействащ аватар - Акаша
2. Аватар, с който бих си направила комбинация - Джина
3. Аватар, който винаги съм искала да намеря - не мога да преценя. На Акаша, на Джина, на Мементо... всички аватари са хубави, ако си отиват с комбинациите. На Lаdy Brinne аватарът страхотно се връзва с комбинацията й. Нямаше къде да я сложа в класацията си, но ми е много красиво цялото изпълнение.

Нещо не съм удовлетворена от класацията си. Всички комбинации са хубави, цялостни, завършени, с красиви цветове... Просто не знам коя да не наградя и защо. Има поне 3 комбинации, които бих носила - на Захарчето, на Мементо мори и на Дар - заради модата присъствието на жената в тях. Остават ненаградени големи красоти, което не е окей. Гласувах, колкото да гласувам.

Последна редакция: сб, 14 май 2016, 12:00 от Esmee

# 85
  • Мнения: 5 289
Реших да заложа на нашата писменост - участвам с Глаголица




Скрит текст:
Между другото, срам - не срам, досега чета за разликата между глаголица и кирилица и мисля, че представените от мен картинки са за глаголица, азбуката на братята Кирил и Методий, която по-късно е преработена от Св. Климент Охридски. Ох, обърках се тотално, всичко съм забравила  Embarassed


Джина-глаголицата са я съчинили Кирил и Методий,а кирилицата Климент Охридски-те така се учи в у-ще .Каква е истината-ми не съм била там ooooh!
Сигурно е нарочно, но да кажа - подписът е с глаголица, а аватарът е с кирилица. Rolling Eyes
Иначе, разбира се, че няма човек как да знае какво точно е станало, но всички сме учили, че Климент е създал азбука, следвайки глаголицата на учителя си Кирил (и Методий, но Кирил е бил учител на Климент) и затова я е нарекъл Кирилица. Wink
А, как няма, има Simple Smile Аз Simple Smile Забравила съм. Не е нарочно, просто като написах празнуване 24 май ми излезе тази картинка и ми допадна, явно и други като мен не помнят Rolling Eyes За да съм коректна смених заглавието на Глаголица и Кирилица   Peace

Последна редакция: сб, 14 май 2016, 12:15 от Джинa

# 86
  • Мнения: 5 128
Благодаря ви, момичета  Hug

Джина, и аз съм изпозабравила много неща от училище и все се шегувам, че като дойде време покрай дъщеря ми и учебните й задачи и аз ще си припомня отново много неща  Laughing

# 87
  • Мнения: 5 289
Кари, и аз съм така Simple Smile Сега съм в трети клас и много по-осъзнато уча Simple Smile Преди съм го правила просто колкото да мине и макар че съм била отлична ученичка много неща не помня  Confused Сега вече много повече ме интересува историята - нашата и световната, географията, българския език...Забелязвам го и при децата, че за тях това са просто уроци, няма я мотивацията, никой не ги кара да се заинтересуват наистина, а просто се преподава един урок, който трябва да е научен и след два часа, два дена или два месеца е забравен Sad А после се чудим защо има толкова много неграмотни, които ходят на училище  Cry Отплеснах се....

# 88
  • Мнения: 14 443
Хубаво сисе отплеснала Джина Peace На мен също ми е интересно да чета учебниците на детето.За това и писах -не съм била там-ми много факти от историята и нашата и световната търпят промени в анализирането.За мотивацията тя според мен зависи от три неща-генотипът с неговата фенотипна изява Shocked иначе написано-един му е интересно и му се отдава едно на друг друго.Има такива хора с подчертани наклоности,които според мен са по  рядко и такива-като нас без особени изяви Laughing Второ ,а то според мен е определящо при децата са преподавателите-те трябва да предизвикат интереса  към предмета.И накрая ,ама без това не може са родителите-на тях съм отредила ролята на колчето при доматите Joy Joy Joy -да подкрепят децата ,за да събират богати реколти bouquet
Та така-ей за такива раздумки ви чета Wink

# 89
  • Мнения: 6 577



1.
Скрит текст:


2. -
Скрит текст:


3. -
Скрит текст:


4. -
Скрит текст:








1. -
Скрит текст:

2. -
Скрит текст:



3.
Скрит текст:


Общи условия

Активация на акаунт