Аватарни игри 22

  • 29 336
  • 743
  •   1
Отговори
# 90
  • Вестерос
  • Мнения: 38 367
Честито на всички  Hug  bouquet

Благодаря, че гласувахте за моята комбинация, сега ще се пременя с нея. За точно таиз картинки търсих в продължение на 1 месец сигурно, всичко почна от картинката със синята течност в шишенце  Blush Пазех си я от доста време и се радвам, че можах да я включа в игра  Blush

# 91
  • Мнения: 5 128
Браво, момичета, честито на всички отличени  bouquet

# 92
  • София
  • Мнения: 5 334
Честито на всички момичета! Hug
Повече от страхотни комбинации и аватари! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 93
  • Мнения: 2 183
Благодаря на всички гласували за комбинацията ми! Hug
Честито и на всички отличени момичета! Heart Eyes
Много ми беше на сърце тази комбинация, и за това участвах с нея. Винаги съм правела комбинации по зададени теми, а с тази просто реших да опиша себе си в комбинация..Моето ежедневие, същата коса, закуската сутрин, работата на лаптопа.. Та така.

# 94
  • София
  • Мнения: 2 808
Честито и от мен на всички участнички на бала!  bouquet

# 95
  • Мнения: 2 901
Поздравления за всички класирани!  bouquet

# 96
  • Мнения: 6 591
Випче, на мен не ми пречи.  Peace
Много благодаря и се извинявам още веднъж. Все пак, ако успея да спретна друга комбинация, ще постна на ново. Hug
И извън поста за бала - и от мен честито на всички! Бяхте прекрасни. Heart Eyes Почти във всяка категория имаше имената на всички участници. bouquet

# 97
  • София
  • Мнения: 1 114
Честито на всички отличени!  Hug bouquet

Много благодаря, че гласувахте за моят аватар.  Hug Hug Истината е, че и аз много искам да си спретна комбинация с него  Grinning Но все още нямам подходящи картинки, а и време. Все пак ако някоя от вас има идея - може да го използва  Hug

Випче, страхотно си представила крайното класиране  Peace

# 98
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Браво на всички! bouquet

Мементо, изненада ме с написаното. Simple Smile Представях си те по различен начин, но съдя само по комбинациите, които обикновено правиш.  Hug Така си представям по-скоро Есме. Grinning

# 99
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 688
Честито на всички отличени с призове  Hug Благодаря Вип,че се труди на тази задачка  Hug
Благодаря на всички гласували за моята комбинация  Hug Радвам се,че ви е харесала. Blush
Тифани това синьо шишенце много грабва.Обичам такива малки елементчета в комбинациите.

# 100
  • Вестерос
  • Мнения: 38 367
 Hug Hug

# 101
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061
Поздравления за всички, които се включиха в бала- страхотни сте   Heart Eyes:
Благодаря ви, че сте класирали и комбинацията и аватара ми  Hug

Аз също щях да участвам с глаголица, но нещо не открих подходящи снимки.
Аз и сестра ми имаме татуировки с имената ни на глаголица.  Heart Eyes


Аз ще участвам с йероглифи:






Момичета, постта ще пусна утре по това време. Надявам се, че който има желание ще успее да се вмести във времето, което остава.

Иии, последно, имам една излишна комбинация, ако някой, нещо.... да свирка  Laughing  Wink

Последна редакция: нд, 15 май 2016, 00:51 от ~ Dee_Dee ~

# 102
  • SF
  • Мнения: 21 564
Браво на всички! bouquet

Мементо, изненада ме с написаното. Simple Smile Представях си те по различен начин, но съдя само по комбинациите, които обикновено правиш.  Hug Така си представям по-скоро Есме. Grinning

Wаw, Акаша Simple Smile)) За мене това е голям комплимент!!!  Мацката от комбинацията на Мементо е страхотна. Това е комбинация, която бих носила с голям кеф. Косата ми обаче не е същата. Кестенява е. А вчера ми я отрязаха до малко под раменете. Sad Толкова време я пусках и тъкмо стигна до средата на гърба и сега пак съм... Дължината ми е като на тази от аватара, който нося. Цветът също горе-долу е същият.
Аз пък тебе си те представям като жената от аватара на комбинацията, с която участва Bvlgari.


Благодаря на всички, които са харесали моята комбинация като цялостна визия!!! Много ви благодаря!

Поздравявам всички, които участваха в играта и направо ме побъркаха с гласуването!
Тази вечер бях на концерт на Енрике Иглесиас! Много го обичам!

# 103
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Есмеее, страхотна представа за мен имаш! Heart Eyes Ще ми се, ама...

Иначе, косата ми е руса и къдрава с вариации на дължините.

От такава (тук съм бременна  Mr. Green)

Скрит текст:
baby_neutral

До такава (миналото лято):

Скрит текст:
Crazy

 

Последна редакция: нд, 15 май 2016, 20:25 от Акаша

# 104
  • SF
  • Мнения: 21 564
Е ти си страхотна!!!!!! Е ти си даже по-хубава от всякакви аватари! Каква уникална коса!!!! Е каква е тази коса?! Възможно ли е това?! Депресирах се, комплексирах се и си лягам! В бала за категорията "най-готина участничка" гласувам за Акаша!

Общи условия

Активация на акаунт