Какво да направим за покрива и то бързо?

  • 4 348
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 739
Не, по празниците ще ги търсим вероятно.
Информирайте го. Бавно се организира събрание и ще отнеме време докато се задвижат нещата, а за събиране на пари, още по бавно. ooooh!

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Интересува ме дали някой може да ми даде координати на майстор за покрив на тераса-последен етаж.

# 17
  • Мнения: 7
Интересува ме дали някой може да ми даде координати на майстор за покрив на тераса-последен етаж.


Здравейте, видях че търсите майстор за покрив(навес) на тераса на последен етаж.Мога да Ви посетя в удобно за Вас и мен време да коментираме Вашата идея, след което да Ви изготвя подробна оферта(посещението и офертата са напълно безплатни).

Поздрави, Христо Кирилов 0876820995

# 18
  • Мнения: 1
Здравейте !!! Аз се занимавам с ремонт на покриви ако е в Сф мога да го погледна. Да ви дам съвет ако не сте го поправиш , разбира се .

# 19
  • София
  • Мнения: 38 498
Във входа събраха пари и скоро ще почнат ремонта.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Интересува ме дали някой може да ми даде координати на майстор за покрив на тераса-последен етаж.


Здравейте, видях че търсите майстор за покрив(навес) на тераса на последен етаж.Мога да Ви посетя в удобно за Вас и мен време да коментираме Вашата идея, след което да Ви изготвя подробна оферта(посещението и офертата са напълно безплатни).

Поздрави, Христо Кирилов 0876820995
Терасата е затворена. Има покрив, но трябва да се смени т.к. е от плоскости и те се огънат. Под тях има ламаринен покрие, а под него изолация. При ремонт всичко ли се маха? 

Общи условия

Активация на акаунт