Погрижете се за деликатните и трудни за гладене дрехи. Тествайте Philips Steamer

  • 26 157
  • 270
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7
 Обичам да гладя, но определено ми отнема доста време всяка седмица. Mr. Green

# 256
  • Мнения: 746
Гладя почти всеки ден ,не обичам да гладя особено в тези горещини ,с този уред ми изглежда много по -бързо и по -лесно и ми е много любопитно да го пробвам

# 257
  • Вестерос
  • Мнения: 38 338
Играта вече приключи, иначе е наистина приятно Simple Smile Вчера за 2 минути максимум изгладих едно ленени панталонки Simple Smile Не съм забравила за роклята и шала, за които писах, нямах време, но довечера вече ще пробвам Simple Smile

# 258
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 522
Аз го купих преди няколко седмици точно защото не обичам да гладя. За фини тъкани е ОК, но за памучните дрехи не. Иначе е лек и удобен, но резервоарът за вода наистина е малък, при мен стига макс за две дрехи и то без престараване. Чудя се дали просто не е достатъчно силна парата. На същата марка имаше със стойка, съответно резервоарът е голям, в долната част на стойката. Вярно, че е по-скъп три пъти и половина от този, но ако някой ползва такъв моля да сподели.

# 259
  • Вестерос
  • Мнения: 38 338
Ако са 100% памук блузите при мен ги глади идеално Simple Smile

# 260
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 522
Ако са 100% памук блузите при мен ги глади идеално Simple Smile
100% са, при мен не се получава. И надали проблемът е в дрехите или начина на ползване, който е елементарен. Чудя се да не би да е някакъв дефект в моя уред. Парата не е постоянна, а на равни кратки интервали. При теб така ли е?

# 261
  • Вестерос
  • Мнения: 38 338
Ако не съм го оставила да загрее е така, но после си е постоянна , но аз държа бутона постоянно, както пише в книжката. От време на време се засилва даже.

Виж на предната страница или по-предната съм качила  снимки на една червена памучна блузка преди и след.

# 262
  • Мнения: 48 031
Има памук, и памук
На памучни тениски е супер лесно и бързо
На памучни ризи и подобен сорт дрехи- много по-трудно, по-добре ютия, а уреда само за освежаване след път или престой в гардероба
Поне такива са моите впечатления до тук
мама САННЯ, да не би блузката да е стегнат памук, като на риза?

# 263
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 522
Има памук, и памук
На памучни тениски е супер лесно и бързо
На памучни ризи и подобен сорт дрехи- много по-трудно, по-добре ютия, а уреда само за освежаване след път или престой в гардероба
Поне такива са моите впечатления до тук
мама САННЯ, да не би блузката да е стегнат памук, като на риза?
А, опитах с различни дрехи, тънки поради сезона, памучна лятна рокля, блуза, пола, не се получава добре. Не че съвсем не става, просто дрехата не е добре изгладена. За ризи не съм се надявала, но тествах с ревера и ръкава на едно тънко лятно сако, не е добре. Иначе с много тънки материи, които не са 100% памук, се справя добре. Това е и причината да се интересувам как се справят по-мощните уреди за вертикално гладене, би следвало да има разлика.

# 264
  • Варна
  • Мнения: 11 340
мама САННЯ, може би му има нещо на твоя уред, защото и при мен се справя идеално с памучни дрехи.  Peace Парата излиза равномерно, не с прекъсвания. Тениски, поли, тънки памучни ризи - всичко се глади без проблем.  Peace

От два дни се опитвам да кача клипчета, но нещо не се справям, дано сега да успея поне с едното:



Това, че на места се получават бръчици в клипчето, се дължи на факта, че снимам с едната ръка и, съответно, не мога да изпъна тениската както трябва - по принцип, когато използвам двете си ръце за гладенето, не се получават. Затруднение изпитвам единствено с гладенето на крайчетата на ръкавите, трудно ми е да ги хвана и опъна.

В нашето семейство, явно мъжът ми се оказа традиционалист. Откакто получих уреда, гладя само с него и, както вече писах, съм изключително доволна. Peace Мъжът ми го пробва два пъти - веднъж на тениска и веднъж на риза, по мое настояване. Коментарът му е "Става, ама не е много удобно, особено за правене на ръбове (на ризата)". Продължава да си ползва ютията. Mr. Green

# 265
  • Вестерос
  • Мнения: 38 338
мама Сання, задържаш ли бутона постоянно?

# 266
  • Мнения: 1 786
В магазините на технополис уредът е изкупен, доколкото разбрах са останали само мостри в някои магазини. Явно интересът си го бива:)

# 267
  • Мнения: 48 031
А тук http://www.techmart.bg/products/product_details/35569 дали го няма, цената е същата?
Иначе нормално-сезона на ленените дрехи и ваканциите, предполагам хората правилно са се ориентирали че е удобен за път  Peace

# 268
  • Мнения: 2 007
На мен ми се струва, че гладенето с този уред отнема повече време, пък и ми изглежда доста по-сложно и трудоемко.

# 269
  • Вестерос
  • Мнения: 38 338
свикнеш става даже за секунди

Общи условия

Активация на акаунт