Дневникът 71 - Да отслабнем всички заедно!

  • 73 491
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • тук и там
  • Мнения: 11 600
Може би малко тъп въпрос,но наистина не съм се интересувала до сега- във коя фаза Лунувате?Пълнолуние?

# 721
  • Мнения: 15 653
Може би малко тъп въпрос,но наистина не съм се интересувала до сега- във коя фаза Лунувате?Пълнолуние?

Лунува се във всяка една от посочените фази на луната. За по-лесно гледай линка, който ти показах. На него е написано всяка една фаза на луната на коя дата е и от колко часа започва. Спазването на диетата започва от посочения час и трае 24 часа, като през този период си само на течности /чай, кафе, много вода, евентуално фреш или айрян - айряна по принцип е забранен, но на мен ми действа най-добре/  Peace

# 722
  • Мнения: 735
Аз също лунувах вчера, макар и на 2 разредени смутита. Само на вода и чай не мога, може би, ако не извършвам никаква физическа дейност, да, но аз по цял ден съм в движение покрай детето. Снощи към 21ч хапнах зелена салата с 5 гъбки.
А днес съм много доволна от резултата. Ако още 1 кг падне от мен ще е супер. Но и на този резултат съм доволна, като се има в предвид, че и моят кантар тегли с половин кг повече.

# 723
  • Мнения: 15 653
И аз лунувах, но нещо не се получи желания резултат този път  Rolling Eyes
Не съм сигурна, но някъде четох, че недоспиването също допринася за задържането на вода, а аз вече втора седмица ставам по няколко пъти нощно време, че и двете деца ми се тръшнаха с някакъв летен вирус и направо ми се е грабнал акъла. Добре поне, че го карат едно след друго, че ако бяха на куп направо нямам идея как щях да се справя  Tired
Днес ще съм пак на много вода, кафе и св. пържола със салата от домати, краставици, чушки и малко настъргано сирене. Мислех да ходя до залата да потренирам малко, обаче както не съм спала изобщо нямам сила за нищо
Имам тук една касетка страхотни, сладки череши, обаче не смея да ги пипна, че ме е страх да не се подуя и от тях  Rolling Eyes

# 724
  • Мнения: 493
Аз за първи път в живота си прибягнах до използване на обезводняващ препарат на билкова основа. Че тия жеги явно не ми понасят вече, а има още много до края на лятото. Ще видя след седмица действие как ще ми се отрази. Засега съм доволна.
Иначе апетита ми е понамалял и хапвам доста по-малки порции отпреди, но започнах да си позволявам от време на време и някои вредности, което не е добре. Засега задържам килограмите.

# 725
  • тук и там
  • Мнения: 11 600
 Аз установих,че трябва да си правя тренировките по едно и също време..Странно е,но иначе не става просто.Пробвала съм и по-късно и по-рано от колкото обикновенно,обаче не вървят...Днес имам ангажимент и за това реших да направя по-рано тренировката-ами само до загряването я докарах..и се отказах,реших че днес като не върви -няма да правя.Ей сега преди малко ми се дотренира-поглеждам часовника и показва същото време по което обикновено тренирам.Ще направя една  съвсем кратка,че нямам време за друга-но навиците  са страшно нещо и влияят върху биологичният ни  ритъм-оказва се че освен събуждането без часовник по едно и също време,храненето,сънят и т.н и тренировките се влияят-поне при мен.. newsm78

Последна редакция: ср, 29 юни 2016, 12:30 от Kaisia

# 726

Общи условия

Активация на акаунт