Кауфланд - тема 17

  • 151 755
  • 740
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 838
От комплектите на Тед има ли нови разцветки или са като от миналата промоция?

# 2
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Благодаря за темата.  bouquet
Много полезни неща научавам от тук.
Потвърждавам мнението на Лъки от предишната тема. ММ пътува много често, през повечето време презокеански полети, ползва Neopulse на Самсонайт и няма издънки. Peace
Изпратих диването за комплектите, дано има някой останал. Laughing

# 3
  • Мнения: 19 007
Muhler много скапана марка ли е? Мислех си да взема сокоизтисквачка

# 4
  • Мнения: X
От комплектите на Тед има ли нови разцветки или са като от миналата промоция?

99% съм сигурна, че са като миналата промоция.

# 5
  • Мнения: 25 736
Ивексче, в БГ качеството ни си таковало таковата, от щатите каквото съм купила, макар и от Рос или Мрашалс, не е мръднало, тук в БГ обаче продават пълни боклуци на цената на оригинална стока. Та тези "багажи" дето ги предлагат в Кауфланд с точки в момента, ми изглеждат като биташки боклук, а не са никак евтини.
Не съм разглеждала по моловете какви куфари се предлагат и на кои марки, не мога да препоръчам. Аз ползвам самсонайт и няма мърдане; блъскан, тръшкат, губен, намиран, за 7 години що път е видял този куфар... Laughing и е като нов. Взех си и раница самсонайт, тъпча я с багаж, само както българин може, и тя се "държи" добре. Доволна съм и от марката i fly, не знам има ли ги тук, доста за добри и издрържливи.

# 6
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Съгласна съм.
Нашите не са купувани от Бг между другото и нямам наблюдения. Peace
За куфарите предлагани в Кауфланд също.
Съжалявам за спама.

# 7
  • Мнения: 1 244
От комплектите на Тед има ли нови разцветки или са като от миналата промоция?

Дали са нови разцветките - не знам, защото аз предния път като купувах имаше само 2-3 разцветки останали и взех, каквото имаше. Днес имаше поне 5-6  десена, а може и повече да са били, аз не рових много, че беше ужас...

Muhler много скапана марка ли е? Мислех си да взема сокоизтисквачка

Не знам колко е скапана Laughing Аз съм с предубеждение към Айко и Мухлер, но на Мухлер имам един уред за сандвичи - нищо му няма, работи още (поне от 4-5 години го имам). Ма то какво да ѝ стане на една преса за сандвичи...На Айко пък бях взела някакъв пасатор, който беше пълен боклук и го върнах. Днес рискувах с блендера на Мухлер, пробвах го - не е зле, никак даже. Па даже ми дадоха и 3 години гаранция Laughing

Ако не ти хареса сокоизстисквачката, кво пречи да я върнеш

# 8
  • Мнения: 19 007
Аз мислех да си взимам голям куфар Wenger преди 2 години, разгледах няколко в магазина, но ципа не ми изглеждаше много здрав и се отказах. Иначе раницата стана популярна и половин София е с такава. Сега са им малко по-различни нещата.

(Иначе в момента съм с куфари Dunlop от Sportsdirect, малък за ръчен багаж за 20 лв + доставка и по-голям - 40 лв, малкият е пътувал вече над 15 пъти, няколко пъти е и чекиран, нищо му няма  Grinning)


Скрит текст:
От комплектите на Тед има ли нови разцветки или са като от миналата промоция?

Дали са нови разцветките - не знам, защото аз предния път като купувах имаше само 2-3 разцветки останали и взех, каквото имаше. Днес имаше поне 5-6  десена, а може и повече да са били, аз не рових много, че беше ужас...

Muhler много скапана марка ли е? Мислех си да взема сокоизтисквачка

Не знам колко е скапана Laughing Аз съм с предубеждение към Айко и Мухлер, но на Мухлер имам един уред за сандвичи - нищо му няма, работи още (поне от 4-5 години го имам). Ма то какво да и стане на една преса за сандвичи...На Айко пък бях взела някакъв пасатор, който беше пълен боклук и го върнах. Днес рискувах с блендера на Мухлер, пробвах го - не е зле, никак даже. Па даже ми дадоха и 3 години гаранция Laughing

Ако не ти хареса сокоизстисквачката, кво пречи да я върнеш


Мога ли да я върна, само ако не ми хареса?  newsm78

На Айко имам малък сешоар за 8 лв, вече е на 2 години, духа безотказно.  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 244
Аз пасатора го върнах още същия ден, в който го купих, без никакъв проблем...Даже не питаха защо го връщам. Пробвах го, видях, че за нищо не става и айде обратно

# 10
  • Мнения: 2 879
да не ви изпусна  Mr. Green
и аз се зарибих за чаршафите, така ги хвалите, но скоро си взех и едва ли ще купя сега...
тигана на Тефал ме грабна и месомелачката се чудя Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 1 936
Да не ви изпусна. bouquet
От промоциите се разписах само с няколко кутии кафе.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 547
Синът ми ходи с раница Венгер вече трета годна на училище. Само леко се е протрило дъното, но не е скъсано. Всичко й е здраво - ципове, джобове, дръжката.

# 13
  • София
  • Мнения: 16 016
Muhler много скапана марка ли е? Мислех си да взема сокоизтисквачка



Не ми се вижда толкова скапана. Преди 2 г. купих малък фритюрник - Скъпия редовно си пържи картофки
и няма оплаквания.
Гаранцията е 3 год. Пазя кутията на уреда и гаранцията винаги мога да го върна. На Информация ги приемат и връщат парите без проблеми.
Изпробвано е с тостер - 4 пъти връщах и вземах нов. НАкрая ми писна и взех парти-грил, друга марка.
Да се оплача от млада, добре облечена българка в магазина в Младост. Вчера по обяд бяхме там, тя с 2 малки деца, с културен вид. Купува пирешко филе в тарелка - взе поне 5 опаковки, проби ги с нокът, помириса ги, сложи 1 в количката, а другите   ги метна над пушените риби.

# 14
  • Мнения: 25 736

Да се оплача от млада, добре облечена българка в магазина в Младост. Вчера по обяд бяхме там, тя с 2 малки деца, с културен вид. Купува пирешко филе в тарелка - взе поне 5 опаковки, проби ги с нокът, помириса ги, сложи 1 в количката, а другите   ги метна над пушените риби.
Shocked

Общи условия

Активация на акаунт