Кауфланд - тема 17

  • 151 769
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 2 718
#Crazy Е, това вече на нищо не прилича. Щом и с билките взеха да ни тровят, накъде отива нашата държава.  Sad
Не знам билката ли е виновна или рецептата или етикета, по каква рецепта са я пили тази билка, за див чемшир излиза инфо в нета,  за някои видове, че е отровен и се пие спиртен извлек, на капки, не чай, варен в тенджера ...

# 736
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
Това ме кара да предупредя децата да внимават с дозирането, че им изпратих едни билки в UK.  newsm78

# 737
  • София
  • Мнения: 4 548
И аз порових в нета да я видя тая билка, но не видях да съдържа атропин. За него знам, че го има (или го извличат) от беладоната.

# 738
  • София
  • Мнения: 8 113
Билките не са никак безобидни. Пият се внимателно.

# 739
  • Мнения: 3 154
#Crazy Е, това вече на нищо не прилича. Щом и с билките взеха да ни тровят, накъде отива нашата държава.  Sad
Не знам билката ли е виновна или рецептата или етикета, по каква рецепта са я пили тази билка, за див чемшир излиза инфо в нета,  за някои видове, че е отровен и се пие спиртен извлек, на капки, не чай, варен в тенджера ...

Някой май е сложил беладона в този чай - атропин се извлича от нея  и  като изключим цвета на плодовете  визуално двете растения си приличат според мен.
ето ги:беладона, див чемшир
Да търсят отговорност от  производителя на чайчето, а като знам че предимно цигани берат билките не се учудвам никак от случилото се с това семейство - то човек да не смее една лайка да си купи. Тези които пият мечо грозде също да внимават

# 740
  • Мнения: 3 961
Идвам навреме за нова тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=941857.new#new

Общи условия

Активация на акаунт