Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 34

  • 76 742
  • 745
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 14
Благодаря за отговорите !Ще се спра и аз на чая за сега и ще си следя всеки месец урината.Имала съм преди остър цистит и страха да не се повтори е в повече Wink

# 331
  • Мнения: X
Старай се да пишкаш редовно и да го правиш докрай ( като уринираш се облягай към дъската на тоалетната). Това плюс течностите гарантира донякъде, че ще избегнеш проблемите.
Дано не досаждам със съветите си, но понеже съм имала доста проблеми вкл. по време на бременноста си позвалявам да пиша малко повече.

# 332
  • Мнения: 14
Благодаря за съветите от нужда са !  Peace

# 333
  • РУСЕ/ПЛОВДИВ
  • Мнения: 312
Здравейте, бременна съм в 14 г.с. Лекарят ми изписа крем Гиназол, който се инжектира във влагалището, снощи си го сложих и днес следобед започна да изтича нещо, но не е под формата на течение (жълто, бяло или друго), цялото ми бельо е мокро и се притеснявам, възможно ли е да са води или е от лекарството?

# 334
  • Мнения: 2 748
Ами по принцип, то няма къде да отиде, трябва да изтече.
Аз каквито и глобули и таблетки да съм си слагала, почти през целия следващ ден все нещо изтича.  Peace

# 335
  • РУСЕ/ПЛОВДИВ
  • Мнения: 312
И при мен така е било, но винаги с някакъв цвят, а това е като вода.

# 336
  • Мнения: 2 748
Ами тогава да вземеш да се консултираш с док, дали може да е от гиназола Rolling Eyes

# 337
  • Мнения: 1 652
От него е. И аз слагах Гиназол в 14гс, преди време пак съм слагала, и Течеше и в двата случая каквото го описваш - бельото ми ставаше направо мокро.

# 338
  • РУСЕ/ПЛОВДИВ
  • Мнения: 312
Благодаря за успокоението  Hug

# 339
  • Мнения: 1 156
Здравейте. Как сте с пътуванията? Чудя се да отида на вила в балкана за 1 вечер. На 35 Км ми е. Малко да се освежава...мисля , че ще ми дойде добре. Днес влязох в 8 месец и това ме притеснява малко. ..

# 340
  • Мнения: 269
Аз ще пътувам другата седмица на 250км с кола, а съм с доста чести контракции, както не веднъж съм споменавала. Мисля, че една при съвсем здрава бременност няма никакви проблеми да се пътува  Grinning Моята акушерка даде изцяло зелена светлина и даже ни окуражи  Flutter

# 341
  • Мнения: 1 652
Аз в 28гс пропътувах 2500км с кола, но в рамките на 8дни като най-дългия преход беше около 750км. Но съм без проблеми досега и без контракции.

# 342
  • Мнения: 21
Зддравейте настоящи и бъдещи мами Smile

Пиша за първи път тук и съм малко притеснена. Имам детенце на 2 г. и сега съм бременна отново. Направих си тест и е положителен. Още не съм ходила на АГ. Имам всички симптоми като се почне от сутрешното гадене и повръщане, през чувствителни и определено нарастнали гърди, апетит, главоболие и т.н. Но днес когато се събудих усетих, че гърдите ми са все така чувствителни и ме болят но сякаш не са така набъбнали. Пропуснах да обясня, че преди време имах бременност, която не се разви ( кухо яйце) и тогава точно така всичко беше ОК но започна да спира да мис е гади, гърдите ми спаднаха и ... резултата бе че ембриона не се разви. Сега ме е страх, че това с гърдите е предвестник на подобна ситуация. Моля, кажете мнение дали е нормално да спадне напрежението и самите гърди а съм около 2 месец бременна? Sad Много се притеснявам, а искам да имам това бебче ... Благодаря!!!

# 343
  • Мнения: 2 846
Laila, според мен отиди на лекар,д а се успокоиш, вместо да гадаеш по симптоми. Ако съдя по себе си, аз нямах изобщо напрежение в гърдите, а гаденето започна към 9г.с. Бременността ми си беше нормална. Но бременност с бременност не си приличат дори при една жена.

# 344
  • Мнения: 21
Svetlina, ще отида знам ,че трябва.... но страха ми е огромен. Не искам и не мога пак да преживея подобно разочарование, болка и мъка. Затова ми се ще да се успокоя първо защото е вредно и грешно да се тревожа толкова. Ще ми се да има и други мами, при които отслабването на напрежението в гърдите да не е било предвестника на проблем, а просто стечение на обстоятелствата. Все пак знам ч гади ли ми се плода е защитен и реално се развива ....

Общи условия

Активация на акаунт