Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 37

  • 124 996
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 759
Благодаря за темата! И тук да питам за ексфолиант за лице, подходящ за суха и чувствителна кожа. Триците на Христина не ме блазнят.

# 16
  • Мнения: 70
Благодаря за новата тема! bouquet
И аз се включвам към въпроса за новите течни матови червила на Голдън Роуз. Много съм доволна от матиращите червило и молив. Heart Eyes
Аз също съм доволна от тези с черната опаковка с прозрачната капачка,страхотни са Simple Smile

# 17
  • Мнения: 35 968
Благодаря за темата.  bouquet
Днес заложих с покупка на този шампоан, дано остана доволна. Не съм пробвала до сега.
Скрит текст:

имам маската от серията, не съм във възторг особено за цена от 13-14 лв.

Скрит текст:
Преди време мислех да пробвам продуктите на Христина. Но, бях прочела тук за непълно изписване на състава и се отказах.

За всички техни продукти ли важи?

Не знам. Може би другите момичета знаят по-точно.

не зная, щом се разочаровам в такава степен от дадена марка, спирам изобщо да се интересувам от нея  - опитът ми е само с триците и с един от душ-геловете

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Благодаря за темата.  bouquet
Днес заложих с покупка на този шампоан, дано остана доволна. Не съм пробвала до сега.
Скрит текст:
И пак да попитам - отзиви за шампоана на Лидл с кератин? newsm78

Този не съм взимала, но бях изключително доволна от този

http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.bg/2015/01/pantene-pro-v … care-shampoo.html
Най-хубавият шампоан, който някога съм ползвала. Crazy Плътна, обемна, жива, лъскава, мека и лесна за разресване прави гъстата и заплитаща се коса. Щом и приятелка ми, която е пробвала много повече от мен го отбеляза също...

# 19
  • Мнения: X
Благодаря за темата  bouquet
Момичета, топ лак ще ми препоръчате ли ?  Hug
Имам на Перфект /5в1/, но ако сте доволни от друг повече, да го сменям  Grinning

# 20
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 759
Момичета, топ лак ще ми препоръчате ли ?  Hug

Аз харесвам:
и

# 21
  • Мнения: 2 692
Благодаря за темата! И тук да питам за ексфолиант за лице, подходящ за суха и чувствителна кожа. Триците на Христина не ме блазнят.

Аз съм много доволна от Bilka Grape Energy Hyaluron + Хидратиращ гел-скраб за лице. След като го използвам кожата ми е много мека и чиста. Писала съм за него в блога.

# 22
  • Мнения: X
Благодаря, Лита  bouquet
Ще ги взема задължително да ги пробвам  Peace

# 23
  • Мнения: 6 556
Светла, благодаря...уж гледах в предната тема, но явно съм изтървала. bouquet
Ивчеее, определено ми грабна вниманието, следващият път ще е той! Hug

# 24
  • Мнения: 2 045
Днеска разносих течните на ГР - освен, че изсушават, при мен не са особено трайни  Naughty

# 25
  • Мнения: 433
Аз имам две матови на Мейбълин и ми харесват. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 557
Днес си купих шампоана на Хималая за мазна коса. След 2-3дни ще дам отзиви как ми е понесъл на косата. Hug

# 27
  • Мнения: 17 987
Чакам да пуснат при нас и двата нови вида червила на ГР

# 28
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 759
Благодаря за темата! И тук да питам за ексфолиант за лице, подходящ за суха и чувствителна кожа. Триците на Христина не ме блазнят.

Аз съм много доволна от Bilka Grape Energy Hyaluron + Хидратиращ гел-скраб за лице. След като го използвам кожата ми е много мека и чиста. Писала съм за него в блога.

Благодаря! Колко често го използваш?

# 29
  • Мнения: 70
Моля ви споделете доволни ли сте от спиралата на Лореал Million , но наситено черна,слепва ли ги много и прави ли ги кукленски.Между другото капачката на червилото на ГР за което споменах ,че съм доволна също е черна,но по средата има прозрачно.

Общи условия

Активация на акаунт