Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 37

  • 125 002
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 679
Благодаря за новата тема!  Heart Eyes
Нали казахте, че този шампоан го има и в Елитис, та ходих днеска и се кьорих, кьорих.. По едно време охраната взе да се кьори дали не крада Grinning Защото бая се задържах на шампоаните. Еми нямаше го. Ще ида до СВА когато мога. А от Елитис си взех хининова вода Milva и портокалово масло, което ще ползвам с арома лампата. И един сапyн с шипково масло си взех - много хyбаво мирише Simple Smile 
VIP, шампоанът Pantene Aqua Light много ми харесва, кyпyвала съм го няколко пъти и е един от любимите ми!

# 31
  • Мнения: 2 692
Благодаря за темата! И тук да питам за ексфолиант за лице, подходящ за суха и чувствителна кожа. Триците на Христина не ме блазнят.

Аз съм много доволна от Bilka Grape Energy Hyaluron + Хидратиращ гел-скраб за лице. След като го използвам кожата ми е много мека и чиста. Писала съм за него в блога.

Благодаря! Колко често го използваш?

През 3-4 дни. Редувам го със сухо четкане на лицето. Мисля че не е проблем да се ползва и по-често.

# 32
  • Мнения: 330
Момичета,предложете ми ексфолиант за крака,от които наистина сте доволни.
Само да не е на Avon или Oriflame.

# 33
  • София
  • Мнения: 681
Пък аз си купих един крем за лице на Yves Rocher и ми идва много тежък сега за по-топлото време.
Нещо по-лекичко за летните жени като крем(серум) за лице за нормална кожа да препоръчате?
от къде го взехте?
Харесвам мн. техните продукти , но до сега не съм ползвала крем за лице.

От официалния им магазин на бул. Витоша (имат и в Сердика Мол). До колкото знам има и онлайн магазин, но не съм поръчвала от там. Макар и да се води гел-крем, хич няма консистенция на гел и не е лек като гел. Крема е този:


П.С. Онзи ден докато се мотах в един DM в обедната почивка, за да не си тръгна капо си взех ампули(перли) за лице на Balea. Оказа се много сполучлива покупка. Слагам ги вечер по една ампула преди лягане повечето около очния контур и останалото по останалата част на лицето. Много са приятни, аромата е страхотен, бързо попиват и не оставят чувство на лепкавост или мазност по лицето. Даже май имам лекото чувство, че матират  newsm78  За 2,15лв (5бр) от всякъде си заслужават! Ето ги и тях:

# 34
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Момичета, топ лак ще ми препоръчате ли ?  Hug

Аз харесвам:
и

Любимият ми топ лак е бързосъхнещият на Голдън роуз  Heart Eyes Откакто го открих, не признавам друг.

# 35
  • Мнения: 17 987
Обсъждали ли сте спирали? Имам нужда от нова, не обичам напластени, искам извиване и разресване, естествена визия

# 36
  • Мнения: 1 831
Обсъждали ли сте спирали? Имам нужда от нова, не обичам напластени, искам извиване и разресване, естествена визия
аз ползвам на Буржоа ,малко по-скъпи са към 15-20 лв но са мн хубави и не ми дразнят очите ,че моите много чувствителни.Иначе преди съм била доволна от Римел.

# 37
  • Мнения: 35 969
Обсъждали ли сте спирали? Имам нужда от нова, не обичам напластени, искам извиване и разресване, естествена визия

по принцип има и отделна тема за спирали, в която се обсъждат всякакъв ценови клас продукти - вероятно ще ти бъде по-полезна от тази

# 38
  • Мнения: 60
Скрит текст:
Момичета, топ лак ще ми препоръчате ли ?  Hug

Аз харесвам:
и

Любимият ми топ лак е бързосъхнещият на Голдън роуз  Heart Eyes Откакто го открих, не признавам друг.
😀Svetla

И аз така.

Последна редакция: ср, 18 май 2016, 11:31 от bubanka

# 39
  • Мнения: 17 987
Обсъждали ли сте спирали? Имам нужда от нова, не обичам напластени, искам извиване и разресване, естествена визия

по принцип има и отделна тема за спирали, в която се обсъждат всякакъв ценови клас продукти - вероятно ще ти бъде по-полезна от тази

Първо там проверих естествено, но повечето марки дори не мога да ги намеря в нашия град, поне разбрах, че новата на Мейбълин за нищо не става  Wink

Тези, които сте доволни от топ лака на ГР, ползвате ли база преди да нанесете самия лак? Ако да- каква?

# 40
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Като база ползвам 3в1 или 5в1 на Перфект.

# 41
  • Мнения: 1 745
Аз с мойте въпроси за матиращия фдт ,да кажа поне какво взех. Не открих препоръчаните от вас,но пък жената беше доста любезна и ми помогна в избора.В крайна сметка си тръгнах с Affinimat на Мейбълин.  Flutter Още не съм го пробвала,дано остана доволна.  Hug

# 42
  • Мнения: 328
Има ли някакъв смисъл да ползвам хининова вода за косата? Някой усетил ли е ефект?

# 43
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Преди години ползвах хининовата вода на Милва.
При мен нямаше никакъв ефект. Peace

# 44
  • Мнения: 1 745
И аз доста време пръсках в корените,но не усетих ефект при мен. Точно на Милва беше.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт