Дългото чакане след трансфер - 49

  • 47 138
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Момичета, искрено благодаря за отговорите и за куража, който давате...защото аз нещо съвсем се бях отчаяла и бях отписала този опит  Sad
....за въпроса с пушенето на какво мнение сте(щом да си живеем живота, както обикновено)?Доктора с "иглите" ми каза, че щом ми се пуши да не ги спирам от раз до теста(разбира се ако е + край с тях!).Каза ми да ги намаля само.Позволявам си сега да паля от време на време.....но съм ги ограничила доста  Confused

# 16
  • Мнения: 819
Момичета, искрено благодаря за отговорите и за куража, който давате...защото аз нещо съвсем се бях отчаяла и бях отписала този опит  Sad
....за въпроса с пушенето на какво мнение сте(щом да си живеем живота, както обикновено)?Доктора с "иглите" ми каза, че щом ми се пуши да не ги спирам от раз до теста(разбира се ако е + край с тях!).Каза ми да ги намаля само.Позволявам си сега да паля от време на време.....но съм ги ограничила доста  Confused
  Аз също не съм ги спряла напълно,но пуша по 5-6 цигари на ден.Доктора каза да ги намаля

# 17
  • Мнения: 786
Момичета, искрено благодаря за отговорите и за куража, който давате...защото аз нещо съвсем се бях отчаяла и бях отписала този опит  Sad
....за въпроса с пушенето на какво мнение сте(щом да си живеем живота, както обикновено)?Доктора с "иглите" ми каза, че щом ми се пуши да не ги спирам от раз до теста(разбира се ако е + край с тях!).Каза ми да ги намаля само.Позволявам си сега да паля от време на време.....но съм ги ограничила доста  Confused

Прозерпина, и аз пропалвах от време на време до теста, защото изобщо не ми се вярваше, че нещо ще стане. Но аз по принцип не съм страстна пушачка. Пуших по една - две цигари само като излзиах вечер с приятелки, дори и по чаша вино пиех. Естествено това за 10 дена чакане до теста, се случи не повече от 4-ри пъти.

# 18
  • Мнения: 318
Успех и само положителни емоции на всички bouquet                                                                                       
prozerpina,аз също пушех до теста,естествено с ограничения.Желая ти успех  Hug

# 19
  • Мнения: X
А момичета, сетих се за още нещо.Как ви беше тсх преди процедурата?Моето беше 3,13 при положение, че пих л тироксин преди това, а сега също пия, но по-голяма доза.Дали влияе, защото пак чета, че не е задължително и че в някои страни не го смятат изобщо за проблем и не държат да е под 2, както се приема тук за максимално добри резултати.Останалите хормони на щитовидната ми жлеза са ок, само този тсх не падна под 2  newsm78

# 20
  • Мнения: 1 408
Магнетична, събирам си персоналния прашец от предишната тема! Изсмуках го целияяяяяя!!!!  Party

# 21
  • Мнения: 311
Ехе нямаше ме по-малко от 24 часа, а колко за четене имаше Hug
Кити, благодаря за новата темичка и пожеланията!
Дай Боже всички ни да сме само с хубави новини! Hug Hug Hug
Магнетична, много се радвам за теб! bouquet Мушкам се и аз под прашеца! Hug
prozerpina, успех и на теб! bouquet
И аз пуша по някоя цигара Embarassed А кафе пиете ли?

# 22
  • Мнения: X
Успех и на теб beby  Heart Eyes аз пия по една капка сутрин разредено с много мляко.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 844
Запис и от мен  animal085
Успех на всички чакащи момичета и тлъсти ЧХГ-та   baby_neutral
 

# 24
  • Мнения: 129
Здравейте момичета!
Хайде и аз да се мушна под прашеца!!! Simple Smile
Чакам Доки да каже кога ще ми е трансфера. Имам си четири ембриончета   Grinning
Моля се двечки да се хванат!  Praynig Praynig Praynig

А за кафето - по-добре е въобще да не пиете! Аз съм спряла и черния и зеления чай.
Правете си цикория с мляко - много по-вкусно е от кафето и е почти със същия вкус!
А и докторите казват, че и шоколода трябва да изключим - следователно и какаото.

Успех на всички!  Hug Hug Hug Peace

# 25
  • Мнения: X
Момичета, имали ли сте спазми след прием на дуфалак?Днес изпих 1 саше, заради проблеми с изхождането и сега умирам от корем  #Crazy боли ме и къркори много, а уж не предизвиква колики?Дали може да навреди нещо?

# 26
  • Мнения: 129
Не знам за Дуфалака.... Дано не е направил проблем!
Следващия път пробвай Фрутилакс. Само от плодове е.

# 27
  • Мнения: 1 849
Аз не съм имала проблеми с Дуфалака, може да опиташ с Хуск, Активия или свещички Ева кю  Peace

# 28
  • Мнения: X
Малко ми мина, но повече никога няма да пия Дуфалак.Ще пробвам със свещичките ева кю.Благодаря за съветите 😚

# 29
  • Мнения: 3 047
Моето ТСХ преди трансфер беше 1,039 , 11 дни след + тест 1,55. Ще го изследвам на всеки три седмици за да ми контролират дозите, но за сега док не иска да я бута, че още съм в периода на имплантация  Peace Имунолога ми каза, че най верни са стойностите на ТСХ месец след теста и ще проверя, тъй като на 31.05 ми се падат точно 3 седмици и месец след теста  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт