пудра

  • 1 482
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 114
  А някой ползвал ли е на Макс фактор? Имам тяхна спирала и руж,но за пудрата нямам идея дали е добра???

За мен това е перфектната пудра. Тази със златистото капаче. И огледалото е много хубаво и големичко.
Реших да експериментирам с Лореал, понеже нямаше подходящия за мен цвят от Макс фактор, но съм разочарована.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 328
А някакви впечатления от пудра на Avene SPF 50?

Не, но от аналогичната - на Галеник - много лоши #Cussing out

# 17
  • Мнения: 466
А някакви впечатления от пудра на Avene SPF 50?


Аз ползвам от десетина месеца тази пудра и съм изключително доволна. Има 2 цвята - baige(по-светла) и honey(по-тъмна). Ползвам по-тъмната, така кожата на лицето ми изглежда с тен. Много естествено стои, въобще не се вижда нещо, както при обикновените пудри и фон-дьо-тени. Иначе е супер покривна. За съжаление бързо свършва (за около месец, месец и половина), ама си слагам всеки ден.

# 18
  • Мнения: 5 317
Аз си взех антибактериалната на Манхатън. Много ме кефи.  Peace
Peace

И мен! Peace

# 19
  • Мнения: 1 063
Благодаря на Karimma и Lady*** bouquet Аз съм с пудра на Ланком - Мат финиш, но смятам да пробвам и тази, за която попитах.

# 20
  • Мнения: 4 733
Аз си взех антибактериалната на Манхатън. Много ме кефи.  Peace
Peace

И мен! Peace
И аз ползвам същата и съм много доволна newsm74

# 21
  • Мнения: 870
Аз си взех антибактериалната на Манхатън. Много ме кефи.  Peace

Това е любимата ми пудра, страхотна е!  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз ползвам на Манхатън от серията Ковер,доволна съм лека пудра и не си личи.

# 23
  • Мнения: 5 228
Пудрите на Лореал са много добри, има доста видове за различни типове кожа. В момента ползвам матиращата на Макс Фактор и също съм доволна.

# 24
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз си взех антибактериалната на Манхатън. Много ме кефи.  Peace

Аз съм с антибактериалната и съм доволна също.

# 25
  • Мнения: 798
Използвам антибактериалната на Манхатън от години. Пробвах с разни други марки, но всеки път се връщам на нея. Супер съм доволна. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 277
Аз си взех антибактериалната на Манхатън. Много ме кефи.  Peace
Peace

 newsm10 newsm10 newsm10 Тази пудра я ползвам от поне пет години. Пробвах и с други, но не ми харесаха.

Общи условия

Активация на акаунт