Барселона - тема 7

  • 113 605
  • 779
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 2 079
Да се похваля с два билета за 4 дни в Барселона през Юни.  Laughing Нямам търпение. Скоро започвам организацията и сигурно ще имам въпроси към вас, ноо преди това ви пожелавам приятни празнични дни, весел и топъл Великден.    Hug

# 766
  • Мнения: 16 874
На мен темите назад и съветите ми бяха страшно полезни!
Без тях по-трудно щях да се справя, за което МНОГО благодаря!!!! Има едно приложение Here we go - офлайн карти- което намерих благодарение на препоръките тук - родих се с него .  Hug

Да се похваля с два билета за 4 дни в Барселона през Юни.  Laughing Нямам търпение. Скоро започвам организацията и сигурно ще имам въпроси към вас, ноо преди това ви пожелавам приятни празнични дни, весел и топъл Великден.    Hug

# 767
  • Мнения: 31
Здравейте дами! Искам да ви запитам някой ползвал ли в е Барселона пас? Струва ли си инвестицията в нея?  newsm78 newsm78 newsm78

# 768
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Да следя темата.Имаме билети и апартамент, букнати за средата на юли. Много съм щастлива ,че отново ще бъда в този прекрасен град,този път с децата си. Плануваме ден в Порт Авентура.

# 769
  • Мнения: 668
Здравейте на всички.
Благодаря за полезната информация. Четох тази, а вече чета и предишната тема - много полезна информация сте споделили. Чудесни сте.
Моля за мнение - избирам място за отсядане и съм се спряла на района около пл. Каталуния.
Моля споделете дали е много шумно наоколо - може ли да се спи спокойно. Някой беше споделил подобен проблем за Рамбла и взех да се замислям, а днес се надявам да успея да букна апартамент.
Благодаря.

# 770
  • Мнения: 16 874
RoniBonboni, аз си реших проблема със шума с тапи за уши, обикновени за стотинки... няма такава тишина  Laughing Grinning

# 771
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Ние този път ще нощуваме на кръговото на Пл.Тетуан. Със сигурност ще е шумно.Преди 2 год. бяхме в хотел на Gran Via de les Corts Catalanes, 574, Ешампле, основен булевард,който води към Каталуния.Сега сме пак на него ,но след пл.Каталуния .Да,чуваше се ,но съвсем незначително .Явно дограмата е била добра.

Последна редакция: вт, 18 апр 2017, 12:21 от Деска

# 772
  • София
  • Мнения: 15 251
Много е относително това с шума и тишината. Simple Smile Ние бяхме наели апартамент в много тиха уличка - пасаж, забранен за автомобили. Прозорците на апартамента гледаха към два различни вътрешни двора. Всички предпоставки да е идеална тишина. И си имахме съсед върл купонджия, който вдигаше невъобразим шум до 1 часа след полунощ - 6 от 7-те ни нощувки.  Laughing
Заради него се въздържам да препоръчвам апартамента ни в Барселона, въпреки че беше много симпатичен и на чудесно място.

# 773
  • Мнения: 165
Ние бяхме на 2 минути от площад Каталуня, но на тиха уличка, а и апартамента гледаше към вътрешния двор.
С две ръце препоръчвам локацията.

# 774
  • Мнения: 16 874
Ние бяхме на 2 мин. От La rambla, 5 мин от пл. Каталуния. В една тиха пряка, но сградата беше много старо строителство и първата нощ сме си легнали и чувам, че някой отключва  ooooh! като скочих
Мм вика споко, това са съседите  hahaha всичко се чуваше... та да живеят тапите за уши.

# 775
  • Мнения: 2 079
Pixi, ver4eto споделете моля ви за вашите апартаменти. Аз търся в момента или около пл. Испания или пл. Каталуня, но не знам защо ме дърпа лъм Каталуня повече. Ще съм благодарна за препоръки.  Hug

# 776
  • Мнения: 668
Благодаря за отговорите. То е ясно, че всичко е въпрос на късмет, но каквото е възможно да бъде предвидено е добре да се знае.  Wink

Сега въпрос за увеселителния парк Тибидабо. На самия сайт има различна информация за работно време, пт тази, дадена като лика на първа страница. Моля за помощ - кои дни в началото на септември са работни за цялата част на парка?

# 777
  • Мнения: 16 874
Рони, аз гледах от официалния сайт на Тибидабо за работното време.
Надито, аз запазих от airbnb. Цял апартамент, 4 нощувки 280€. Много съм доволна от избора. Както писах в сграда старо строителство, на 3 ет. плачеше ни се докато изкачим стръмните стълби, но имаше и кухня, малка баня, удобна спалня, масичка със столчета, диван и тв. Не че прекарвахме особено много време в нея, да не кажа хич. И все пак местопположепието беше страхотно. Много време ми отне да избера място за отсядане. За справка бях харесала хотел за 300€ и то само спалня и баня. Ако искаш мога да пратя линк на апартамента. Отделно наблизо имаше Carrefouг и много пекарни, от които да избираш.
И пак да кажа огромно благодаря на Змия, че ми препоръча офлайн картите here we go!!.

# 778
  • Мнения: 2 079
Рони, аз гледах от официалния сайт на Тибидабо за работното време.
Надито, аз запазих от airbnb. Цял апартамент, 4 нощувки 280€. Много съм доволна от избора. Както писах в сграда старо строителство, на 3 ет. плачеше ни се докато изкачим стръмните стълби, но имаше и кухня, малка баня, удобна спалня, масичка със столчета, диван и тв. Не че прекарвахме особено много време в нея, да не кажа хич. И все пак местопположепието беше страхотно. Много време ми отне да избера място за отсядане. За справка бях харесала хотел за 300€ и то само спалня и баня. Ако искаш мога да пратя линк на апартамента. Отделно наблизо имаше Carrefouг и много пекарни, от които да избираш.
И пак да кажа огромно благодаря на Змия, че ми препоръча офлайн картите here we go!!.
Да, ще се радвам да ми го изпратиш. Цената е супер ! Wink

# 779

Общи условия

Активация на акаунт