Съпруги на военнослужещи - 18

  • 55 700
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 408
Добро утро!

# 676
  • Мнения: 503
Добро утро и  от мен момичета Simple Smile
Аз съм сама на работното място и поемам всички бойни задачки Simple SmileSimple SmileSimple Smile Но утре ми е последен работен ден и излизам три седмици отпуска. Ще отскочим за 5-6 дни до морето да му се нарадваме и децата да променят малко въздуха Simple SmileSimple SmileSimple Smile И след морето в провинцията при баба и дядо.
С ремонта почти сме на привършване. Останаха интериорните неща. Да Ви кажа май лесно мина този ремонт, майстора за сега се оказа добър е има и малки забележки, но допустими.
Патенцееее май ще родиш на 24.07 - на тази дата родих по голямото си дете Александър, термина ми беше на 15.07. Но бебчето реши, че му е добре в корема на мама и трябва да е зодия лъв Simple Smile Не се притеснявай всичко ще мине добрееее и скоро ще гушкаш сладкото бебче.
Момичета пожелавам Ви да имате весели летни емоции и да се забавлявате много!!!

# 677
  • Мнения: 171
Здравейте имам ли някой върнал се от морето в Несебър от нереновираните бунгала да сподели мнение.Благодаря предварително

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 6 659
Честит празник на патерици на всички празнуващи Hug
Аз тъкмо се прибирам от  наряд и вече не знам на кой свят съм... ММ е на работа, мдецата са по градините... на мен остава "тежката" задача да се наспя Mr. Green

Обещавам довечера да намина и да угася осветлението Mr. Green

# 679
  • Мнения: 3 060
Сад, много приятно кафе си сервирала!
Никито, много отпуска си си заслужила, браво!
Патенце, ако родиш днес, ще е на датата, на която аз заложих. Когато и да е, пожелавам да мине бързо и с по-малко болка. Искай си упокойка, нещо ако не ти е комфортно, си казвай. Сигурна съм, че всичко ще е наред.
Поздрави на всички!

# 680
  • Мнения: 1 605
Добро утро,всички ли са отпускарки вече,че цари такава тишина в нашето блокче
Патенце,ти как си в тия жеги,моята дата наближава-ха да видим сега дали ще позная?
Сети как е твоят юнак?
Радинка вие как сте,успяхте ли да си починете и да позабравите случилото се?
Пожелавам ви един позитивен и изпълнен с много емоции ден Hug

# 681
  • Мнения: 1 408
Здравейте имам ли някой върнал се от морето в Несебър от нереновираните бунгала да сподели мнение.Благодаря предварително

Здравей! Ние бяхме миналата година в Несебър. Не знам кои са нереновираните бунгала. В нашето имаше хладилник и климатик, само нямаше тераса. Чистичко, приятно е. Ако някое от момичетата знае повече, да пише подробности.

# 682
  • Мнения: 659
Благодаря, за пожеланията на всички Simple Smile Сети, изпуснах твоята дата, но то не се знае момчето не бърза Simple Smile Може пък да хванем датата на Димитрова Simple Smile Аз познах, нейната - тя може да е уцелила моята Simple Smile Явно всички вече са на море и планина Simple Smile или на вилата Simple Smile Мн ми се ходи и на мен вече някъде, толкова време в СФ не съм изкарвала от години, място  не си намирам. Пожелавам на всички, мн приятна ваканция, починете си хубаво и се заредете с мн положителни емоции, за да ми разказвате после- така може и аз да попътувам през вашите преживявания Simple Smile

# 683
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 456
Здравейте,  мацки!
Пиша ви директно от плажа на Константин и Елена и съответно не съм ви чела 😀..
Разбрах обаче най-важното - че още нямаме бебе - нищоо,  28.07 предстой - да има троен празник в групата Simple Smile
И сега отчет от тук: вчера се настанихме,  в Адмирал сме,  апартамент море - две стаи с плъзгаща врата. В едната е спалня и легло,  в другата разтегателен диван. Банята е с вана. Има тераса към едната стая. Храната я бива, има какво да се яде,  без избор 😀. Като цяло мнението ми е неутрално..Времето е хубаво,  водата в морето не е топла, както очаквах. Децата казват, че в големия басейн е по-топла..Като цяло е това - знаех къде отивам 😀, знаех и че ще е коренно различно от предната почивка. Ако има нещо донякъде положително е, че ще си почина, заради скуката,  която ме чака тук 😀
Много морски целувки на всички ви!

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 9 742
Поздрави от Пампорово. И ние днес пристигнахме. Обаче първите впечатления не са добри. Но, както казва една моя приятелка, сбъркала съм посоката. Първо минахме през Боровец през пролетта. Ами нищо тук не е, както беше на Олимп. Нито стаите, нито сауните, нито обслужването. За храната ще видим довечера.
Само едно нещо е хубаво - температурите на въздуха. След малко може да се наложи да си сложа вече дългия ръкав.

Иначе баща ми никак не е добре.  Sad и само това мисля.

Приятна почивка на всички. На работещите - да им е по-малко горещо.
 Hug

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 6 659
ДундиHug

Аз от понеделник удрям шапката в земята hahaha ...то утре да мине де и вече се пиша отпускарка Simple Smile
Иначе - все една и съща при нас. ММ е много доволен от новото място, дано така остане и за напред Praynig

# 686
  • Мнения: 1 605
Добро утро Grinning

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Добро Утро момичета.Приемате ли нови попълнения в редиците  Simple Smile

# 688
  • Мнения: 1 605
Добро Утро момичета.Приемате ли нови попълнения в редиците  Simple Smile
Добре дошла,пожелавам ти приятни мигове в нашето скромно блокче Grinning

# 689
  • Мнения: 911
ДОБРО УТРО!
Lady Добре дошла  bouquet.
dimitrova8002 Вие ли бяхте от 10 юли на Фрегата? newsm78
dundi73 Hug Дано се подобри състоянието на баща ти.  Praynig Приятна почивка!
патенце-то  Hug Малко дни остават до най-вълнуващата среща.  Hug

Слънчеви и  Simple Smile дни  ...

Последна редакция: сб, 23 юли 2016, 09:53 от СГГ

Общи условия

Активация на акаунт