СЕДМИ клас - 6 - Успех! /19.05 - 29.05.2016 г./

  • 127 383
  • 1 066
  •   1
Отговори
# 105
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
И аз се притеснявам. Crazy
Чакам някоя добра душа да пусне теста и отговорите.

# 106
  • София
  • Мнения: 3 328
Не си сама, asya. Нарочно си бях оставила много работа за днес, че да него мисля изпита, но не ме свърта.
Чудя се дали да съобщавам на девойката "новия верен отговор" на 14 зад. от изпита по БЕЛ. Идея нямам какво е писала, ама ако й е грешно, съвсем ще се депресира.
 
Аз не й казах,  на моята щерка. Мисля принципно да й го спестя,  ако го научи от съучениците си - научи.
Мда...питайте ме как минава времето,  като си в отпуск.

# 107
  • Мнения: 115
Или поне едно дете да е излязло и да каже че са били лесни  задачите от втория модул:)))
Пред училищата сигурно има мами , които ще споделят настроението на децата ......

# 108
  • Бургас
  • Мнения: 4 065
лошото е, че ще се притеснявам чак до 3 юни, не смятам да правим много разбори днес
след българския моят младеж почна със "лесно беше, всичко направих", после, като излязоха отговорите си намери 2 грешки, поне за толкова си призна, после взе да ми казва, че не си спомнял какво писал на някои въпроси, накрая ми вика - някои въпроси не бяха много лесни, а и нямах време да си проверя добре преразказа.... та нямам идея какво да очаквам, пък то зависи и другите как са били
аз лично предпочитам да са били трудни задачите

# 109
  • София
  • Мнения: 571
пенсионирана русалка, чудесна теза Grinning!
Е, малко патетизъм липсва...
Това е в рамките на шегата  Simple Smile

# 110
  • Мнения: 138
Здравейте, може ли малко яснота по "новия верен отговор на 14 зад. от изпита по БЕЛ" - явно нещо съм пропуснала.

# 111
  • Мнения: 31
Дано да са се справили децата, че и на нас ни е по-притеснено за математиката. Confused

# 112
  • Мнения: 21 455
Здравейте, може ли малко яснота по "новия верен отговор на 14 зад. от изпита по БЕЛ" - явно нещо съм пропуснала.

вариант от деня на изпита - се съхранила, се разчупвал, (не) се режел

вариант от вчера - била се съхранила, се разчупвал, (не) се режел

# 113
  • Мнения: 39
Мили майки, стискайте зъби още малко. Пекох се на вашия огън преди две години, ще се пека и догодина, затова чета с интерес седмокласните теми да се подготвям отрано. Справили са се децата, с такива отговорни и интересуващи се родители - рядкост в днешно време.

# 114
  • Мнения: 138
Дидева, благодаря за отговора. Не бях обърнала внимание на корекцията.

# 115
  • Мнения: 976
    Значи министерството може да нанася поправки ден след края на НВО, а децата... #2gunfire

# 116
  • софия
  • Мнения: 505
За нас НВО математика е решаваща за кандидатстването и вече два часа се въртя и мотам насам натам от нерви,а до 3.6.16 предполагам ще съм мръднала централно.Това хоро го играя вече трети път как пък не претръпнах не знам Mr. Green.

# 117
  • София
  • Мнения: 4 177
Тези от МОН са направо за Господари на ефира. Дано няма такива гафове и днес.

# 118
  • София
  • Мнения: 5 131
Момичета, имате поща в седмокласната Simple Smile

# 119
  • Мнения: 118
Моят син ми се обади. Не звучеше много добре. Каза, че първия модул не бил толкова лесен, колкото втория - каквото и да означава това. Друго не можах да изкопча засега.

Общи условия

Активация на акаунт