SportsDirect-69

  • 127 665
  • 739
  •   1
Отговори
# 210
  • варна
  • Мнения: 132
Здравейте!
Някой поръчвал ли е такова шише:
http://www.sportsdirect.com/karrimor-tritan-water-bottle-550ml-7 … ?colcode=78715803
Интересува ме със широко гърло ли е?
И евентуално да ми препоръчате някое хубаво друго !  bouquet


 Не е с широко гърло, а отгоре има капаче с дупка. На мен ми е много удобна и я ползвам вече 3 години Simple Smile

# 211
  • София
  • Мнения: 6 408
Здравейте!
Някой поръчвал ли е такова шише:
http://www.sportsdirect.com/karrimor-tritan-water-bottle-550ml-7 … ?colcode=78715803
Интересува ме със широко гърло ли е?
И евентуално да ми препоръчате някое хубаво друго !  bouquet


 Не е с широко гърло, а отгоре има капаче с дупка. На мен ми е много удобна и я ползвам вече 3 години Simple Smile

bouquet

# 212
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 053
поръчах палатка http://www.sportsdirect.com/gelert-quickpitch-2-pop-up-tent-7833 … ?colcode=78336695 и още при първо разгъване се счупи-какво ще ми препоръчате - има ли някой подобен случай?

# 213
  • Мнения: 1 230
Момичета маратонките Асикс как са като размер? Нося 38 номер от АДИДАС си взимам 39 2/3.
Чудя се Асикс какъв номер да си поръчам?!

# 214
  • Мнения: 119
Здравейте! Харесала съм си едно яке,някой да си го е поръчвал ? Интересува ме дали е качествено / якето е с пух /и дали си отговарят размерите.
http://bg.sportsdirect.com/karrimor-long-down-jacket-ladies-4470 … ?colcode=44704903

# 215
  • София
  • Мнения: 1 195
Здравейте! Харесала съм си едно яке,някой да си го е поръчвал ? Интересува ме дали е качествено / якето е с пух /и дали си отговарят размерите.
http://bg.sportsdirect.com/karrimor-long-down-jacket-ladies-4470 … ?colcode=44704903

Поръчах го и го върнах - на снимката изглежда много топло, а всъщност се оказа доста тъничко.

# 216
  • Мнения: 247
Имам от минали години и дълго и късо. Тънки са, но топлят много. Недостатък е, че от където и да  мина всичко става в перушина.

# 217
  • Мнения: 119
Май ме отказахте,най-вече с ръсенето на перушината.Ще търся друг вариант,въпреки ,че отдавна искам такова дълго вталено зимно яке.

# 218
# 219
  • Мнения: 1 605
от теези маратонки за 2 годично дете около 15-15,5 см стелка ми трпбва според вас кой номер трябва да поръчам :

http://bg.sportsdirect.com/adidas-neo-jogger-rip-trainers-infant … ?colcode=02143602

# 220
  • Мнения: 40
Пуснах поръчка и я заявих с непълен uk адрес, ползвам превозвач. От адреса липсва един номер (UNIT----). Контакт формата на сайта казва,че при направена поръчка не могат да се правят никакви промени,вкл.и промяна на адрес. Някакви идеи какво да правя? Много благодаря предварително на отзовалите се.
Edit: Сега видях, че имам същия проблем с поръчка от George /direct.asda.com/. Тя е от четвъртък и си спомням, че при плащането в ПейПал ми изписа адреса на доставчика без UNIT номера и се връщах да го редактирам. Да, но в сайта си стои пълният адрес, а деливери адреса е орязан. Така е и със Спортса, в регистрационната форма стои пълен адрес... Нещо ПейПал ги мачка, изглежда, къде бъркам... Писах и на двата магазина, но като гледам сроковете им за отговор... Не мога да се обадя, защото не говоря добре английски. ooooh!

Последна редакция: сб, 20 авг 2016, 13:59 от maretu

# 221
  • Мнения: 66
здравейте, получих поръчка до бг адрес, но някои от нещата не ми допадат като материя или размер - може ли само две-три неща да се върнат, но без да се заменят,а да ми върнат парите ? Може ли да ми обясните как става ?

# 222
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
Някой поръчвал ли е това яке  http://bg.sportsdirect.com/soulcal-2-zip-bubble-jacket-junior-bo … ?colcode=60800718  сега сме на 8 години и се чудя размерът за 7-8 години дали ще ни е добре.Ако някой има размери много ще съм благодарна  bouquet Преди в сайта имаше  отзиви за продукта , а сега не ги откривам

Последна редакция: вт, 23 авг 2016, 11:23 от dida_t

# 223
# 224
  • София
  • Мнения: 6 408
Имаме подобен размер 9/10 който сега вече му е къс....139 см е висок
Искам да помоля някой ако е взимал размер 9/10 или следващия да даде размери тъй като ме притеснява да поръчам 11/12

Последна редакция: ср, 24 авг 2016, 13:53 от ♥ Димяни ♥

Общи условия

Активация на акаунт