Енгин Акюрек в нови и стари проекти – Тема 334

  • 70 533
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 20 905
Здравейте,



Момичета,  Hug и  bouquet

Приятни почивни и празнични дни.

Скрит текст:

Последна редакция: сб, 21 май 2016, 10:34 от harmonia_dd

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 34 141


Здравейте Енгинки. Да видим какво ще ни донесе днес денят. Дано да е това което чакаме от доста време - снимка.

# 17
  • Мнения: 20 905


Поне нови колажчета се намират. Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 23 286


Добро утро момичета  Two Hearts
araselia   Two Hearts  Ivvito  Two Hearts  Хармония  Two Hearts Мариянка   Two Hearts
Всички сте по-ранобудни от мен  newsm03
Благодаря ви за пожеланията, но както се е смуглило времето - май ще е парад на чадърите довечера. А в карнавалното шествие участват с огромно удоволствие децата. Пак за тях и за всички гости има атракциони навсякъде... пък и ако знаете колко  кафе-седящи места има буквално на всяка крачка из центъра и около реката.  Praynig дано не вали...

Скрит текст:

Понеже сте задочни участници в празника - бива да ви подаря по нещо...



На пушачите - пепелник "Тури му пепел"
На кафепиещите - голямо разнообразие от чаши за кафе /със залепено дъно към чинийката, половинки - индивидуални или за 2 - в компания
На тези които искат да ограничат захарта - специалната габровска захарница с отвор по-малък  от лъжичката, която за по-голяма пестеливост е пък с дупка
На тези които искат да имат просто сувенир -  чашата за неканени гости - тази назъбената  Grinning  или пък гостът им е с мустаци

Сега отивам да ви спретна и една обедна почерпка с традиционната габровска гозба за гости - охлюви /разбирай охлювени такъми/ с малко оризец и много зеленичко  newsm53

И накрая - за  "потапяне" в атмосферата - вечнозелената габровска котка  вече си има и компания.


Присъединявам се към предчувствието на Мариянка  Two Hearts дано, дано... заслужаваме си радостта за нашето търпение.  Снимка, инфо... Чакаме, чакаме...

# 19
  • Мнения: 9 327
    Честито и на всички именници ! Здраве и късмет да имат !

   

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 34 141


araselia, честито да е.
Марта_49, ще пускаш интересни неща, да сме съпричастни.
И аз да ви поканя:
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 21 май 2016, 11:15 от mariana51

# 21
  • Мнения: 20 905
     



Честито на празнуващите днес.
Скрит текст:

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 34 141


От рубриката 5 умни мисли:
Никога не бъркайте моята личност с моето отношение.
Личността ми зависи от мен, а отношението ми - от вашите действия.

# 23
  • Мнения: 20 905
           
           От Туитър.

Цитат
Личността ми зависи от мен, а отношението ми - от вашите действия.
Харесва ми, защото е точно казано.


# 24
  • Мнения: 23 286



Комисарят доста добре се справи с изненадата си за Елиф 



Момичета  Two Hearts  благодаря за пожеланията !

Мариянка  Two Hearts взимам си една гоооляма лъжица и чаша и пристигам... newsm53


Скрит текст:
Знаете, че Рачо Ковача като един основоположник на града е много важна фигура не само в градската ни история. Задължително присъства в нашите делници и празници /особено  на празника на града, когато  и "оживява" и внася много колорит по време на карнавалното шествие/.



Тази година обаче градската управа реши съвсем непървоаприлски да "намери" булка на Р.Ковача.



http://www.168chasa.bg/article/5404673

След съответен кастинг - това е факт.


# 25
  • Мнения: 20 905


Керим и естествено маргаритки. Heart Eyes

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 34 141


Ето какво написа една приятелка от ФБ под този колаж, направен от нея:
Енгин е в неизвестност за известно време, но комуникира с нас, с толкова прекрасни аромати!!! Аромати на спомени... чувства... любов...
Скрит текст:
Engin has been missing for some time,but communicates with us,with so wonderful smells !!!... smells of memories...feelings...love...

# 27
  • Мнения: 23 286


Сладкар /Кадир/, бедно момче  /Низипли/, богат наследник /Мустафа/,  ковач /Керим/,
художник /Тек/, полицай /Йомер/ - най-различни професии и съдби...
Какво остана  Thinking но да не и играно от някой, че да има препратки към истории и актьори/герои.
Май наистина остана - нещо хем ангелско /добро/, хем спящо...
Хайде, събуждайте "Спящите ангели" newsm10

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 34 141


http://www.gazetevatan.com/oya-dogan-947275-yazar-yazisi-sezona- … iler-devam-eder-/

Днес Оя Доан е написала статия: Кои сериали ще продължат през сезона?
Разсъждава върху сериалите които вървят в момента, но споменава и Енгин:
"Великолепния век Кьосем" измени концепцията и дойде Мурат 4. Поради тази причина в момента Tim’s Production(продуцентската компания) е в трескава дейност. Да играе Мурат 4, е било предложено на Енгин Акюрек. Но, резултатът е отрицателен. Нека да видим кой ще е могъщият падишах през следващия сезон.
.................
Когато излезе тази новина преди време, аз си помислих че е поредната журналистическа измишльотина. Но щом го пише Оя, която е близка приятелка с Енгин, значи предложение е имало. Напрво съм шаш - спасение на сериал.... Но който има желание да прочете цялата статия.




Днес РД има Сайгън Сойсал/Фатих от КПА. Да е жив и здрав.



Еркан Джан/Таййар от КПА - пиян!
При излизане от заведение, Еркан Джан стигнал до бой. В началото нападнал един актьор който се опитвал да помогне на пияния Еркан, а след това негови жертви станали журналистите. Еркан отправил юмрук към журналиста, но паднал. След това актьорът започнал да крещи: "Къде ми е пистолетът? Ще убия всички!" Приятели на актьора бързо го качили в такси и го отпратили към дома му.

Още снимки в спойлера:
Скрит текст:








# 29
  • Мнения: 23 286


http://www.gazetevatan.com/oya-dogan-947275-yazar-yazisi-sezona- … iler-devam-eder-/

Днес Оя Доан е написала статия: Кои сериали ще продължат през сезона?
Разсъждава върху сериалите които вървят в момента, но споменава и Енгин:
"Великолепния век Кьосем" измени концепцията и дойде Мурат 4. Поради тази причина в момента Tim’s Production(продуцентската компания) е в трескава дейност. Да играе Мурат 4, е било предложено на Енгин Акюрек. Но, резултатът е отрицателен. Нека да видим кой ще е могъщият падишах през следващия сезон.
.................
Когато излезе тази новина преди време, аз си помислих че е поредната журналистическа измишльотина. Но щом го пише Оя, която е близка приятелка с Енгин, значи предложение е имало. Напрво съм шаш - спасение на сериал.... Но който има желание да прочете цялата статия.


Скрит текст:


Днес РД има Сайгън Сойсал/Фатих от КПА. Да е жив и здрав.



Еркан Джан/Таййар от КПА - пиян!
При излизане от заведение, Еркан Джан стигнал до бой. В началото нападнал един актьор който се опитвал да помогне на пияния Еркан, а след това негови жертви станали журналистите. Еркан отправил юмрук към журналиста, но паднал. След това актьорът започнал да крещи: "Къде ми е пистолетът? Ще убия всички!" Приятели на актьора бързо го качили в такси и го отпратили към дома му.

Още снимки в спойлера:
Скрит текст:









Значи и за "Спящите ангели" има някакъв шанс...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт