Колко често ви правят масаж вашите половинки?

  • 3 868
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Докато бях бременна почти всеки ден
Сега пред ден ,през два...

# 16
  • Мнения: 743
Само можеш да се радваш на вниманието от страна на таткото! Моят като се върне е толкова изморен, че иска аз да му правя на него, не той на мен, а е толкова приятно и отпускащо за гърба и кръста, особено сега, накрая...
И аз така,моли ме аз да му правя,той ме мачка на 2 на 3 и хайде стига толкова,не го бива много,много... newsm45

Докато бях бременна,всеки ден ми правеше масажи на краката и вечер ме мажеше с разни кремове.Сега съм го хванала да ми прави масажи с антицелулитен крем Peace.Всяка вечер по 1 час Twisted Evil!

Ех мечти!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Никога не ми е правил, няма и да ми направи, много мрази Simple Smile
Peace

# 18
  • Мнения: 357
Масажираме всеки път когато го помоля, сам не се сеща, освен ако не е решил да ми се подмаже , за да може после например да си поиграе на компютъра . Личи си, че не му е много забавно, но не смее да откаже, а аз как обичам. Само да родя и отивам на масажист .

# 19
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
И моя не е от почитателите на масажите. И докато бях бременна, и сега след като родих, ме масажира само след, като го помоля и то, с не голям ентусиазъм! Иначе и аз много обичам, ама ...

# 20
  • Мнения: 234
Рядко,след диви пазарлъци и накрая претупва работата.

# 21
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
много често получавам масажи и сега Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 39 761
И моя сам не се сеща. Трябва да помоля, че да се сети.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 164
Аз по принцип не обичам масажите, но сега покрай бебата като ме боли гърбът, честичко си искам. Друг е въпросът, че той изобщо не умее, а аз имам страхотен гъдел и сме голяма картинка  hahaha

# 24
  • София
  • Мнения: 5 757
Рядко. И то ако аз си поискам.  Blush

# 25
  • Мнения: 379
Рядко. И то ако аз си поискам.  Blush
thumbsup
Много стоват екстрите- целувки, милувки, секс, прегръдки......и накрая от къде време за масаж Laughing

# 26
  • Мнения: 5 103
Рядко и закратко.

# 27
  • Мнения: 702
Дори когато имам нужда и го помоля ме стиска 3-4 пъти и казва:
-Айде, стига ти толкова.
От кога си мечтая за един хубав масаааааж

# 28
  • ГО
  • Мнения: 3 955
В интерес на истината не ми е правил масаж.Аз предпочитам да ме начеше по гърба а той мнооого не ще.Трябва с уговорки и ме бутне за 2 мин.и ми вика,че е умалял.

# 29
  • Мнения: 670
Много рядко, като усети, че наистина се нуждая от масаж. Баща ми е този, който ме масажира доста често.

Общи условия

Активация на акаунт