Колко често ви правят масаж вашите половинки?

  • 3 875
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 201
Винаги, когато го помоля. Което е всеки ден, защото обожжжжавам, а понякога и по два пъти на ден 341uu

# 31
  • Мнения: 1 259
По време на бременността всяка вечер (умирах от кеф Mr. Green)Сега... Sadако ме огрее един път в месеца.А как ги обичам масажите Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 220
Не много често. Аз самата не обичам да масажирам и не настоявам, защото виждам, че и той е така. Но ако имам нужда, е насреща  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 241
По време на бременността всяка вечер (умирах от кеф Mr. Green)Сега... Sadако ме огрее един път в месеца.А как ги обичам масажите Mr. Green
Peace

# 34
  • Мнения: 1 370
Само мога да си мечтая, мъжът ми да ми направи масаж #Crazy

# 35
  • Мнения: 680
Когато го помоля той винаги е готов.

# 36
  • София
  • Мнения: 4 423
По принцип ме мачкаше два, три пъти седмично, но сега всяка вечер ми отделя по 15 минути - наистина се чувствам по - добре след това. Heart Eyes

# 37
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Аз все го питах "Кога ще ми направиш масаж?"
А той ми отговаряше "Айде утре!"
И все още чакам утрешния ден...

# 38
  • Мнения: 2 271
Моят преди малко ми направи.Не се беше случвало от месеци.Дори не помня от кога.Сега какво му стана?Но като гледам часовника се досещам! Laughing

# 39
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
По време на бременността всяка вечер (умирах от кеф Mr. Green)Сега... Sadако ме огрее един път в месеца.А как ги обичам масажите Mr. Green
Naughty

# 40
  • Мнения: 532
Ама направо ви завиждам.Моя все се увърта нещо,болят го ръцете,бил изморен и тва били пълни глупости. И накрая след почти скандал почва нещо да стиска,но така,че още повече ме нервира,а аз толкова имам нужда и за кръста и за гърба.
Е кат6о почнах да се будя от болки в гърба преди 2-3 седмици малко зачести.
Е мечтата ми е да си взема "ЛИЧЕН МАСАЖИСТ"! Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 3 787
Никога не ми е правил, няма и да ми направи, много мрази Simple Smile

И при нас така.Но пък аз и не обичам да ме пипат по гърба.Направо тръпки ме побиват и не му давам да ме пипа там.Ми какво да правя-като гледам как се кефят хората като ходят на масаж,а аз  Sick

# 42
  • Мнения: 2 550
Когато имам нужда, т.е. рядко...а и не обичам да ми правят масаж, много ме боли...дори и лекичко да ме натискат.

# 43
  • Мнения: 7 430
Ами много рядко  Confused ама аз и не го насилвам - той като вземи да ми прави и започва да ме е гъдел  LaughingПонякога сякаш нарочно, за да свърши по набързичко...
Ох, а татко ми какви масажи прави...и как ми липсват Tired

# 44
  • Мнения: 298
Почти не ми е правил  Sad

Общи условия

Активация на акаунт