Колко често ви правят масаж вашите половинки?

  • 3 872
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 505
Когато си поискам ми прави.Не само по време на бременност.1-2 пъти седмично,не нахалствам много.

# 61
  • Мнения: 394
Масажи ли??? Shocked Shocked Shocked
Абе как ги карате?Аз се отказах моя да го карам, защото неговото е по-скоро мачкане отколкото масаж.Вместо да се отпусна аз се стягам още повече SadМай ще трябва да си намеря някои друг да ме масажира Simple Smile Simple Smile Simple Smile
newsm10
И при нас е така-и аз почвам да се замислям вече newsm78

# 62
когато поискам - мачкаме нещо.... и после всичсо ме боли   ooooh! за тома си купих масажна възглавница и се чувствам чудесно!  Joy

А откъде си я купи възглавницата?

# 63
  • Мнения: 11 607
Най - редовно! И не само по тялото,но и по лицето! Има невероятни пръсти и така ме успокоява!

Мамчета,то този въпрос бил в бременности  майчинство! Аз не съм такава,но споделих!

# 64
  • Мнения: 124
Момичета, че ви завиждам...то е ясно. Моя любим мрази да го масажират,от там и не разбира какъв кеф е това, съответно и не ми го доставя. Но имам следния въпрос. Аз ходих на масажист преди десетина дни, той отказа да ме масажира / в 15 г.с бях/. Каза че знае че бременните могат да получат контракции и той няма да го направи.Едва го навих да ми направи частичен масаж - глава, врат и рамене. И не знам дали има връзка,но точно след 5-6 дни след душ си правя масаж с мас.олио против стрии - корем, дупе, крака, кръст и т.н. и от тогава все съм с контракции и даже все съм си на Магнезий и но-шпа.
Някой друг знае ли дали е вредно да се масажира кръста?

# 65
  • Мнения: 10 758
Моя е скаран с тази дейност.Никога не ми е правил масаж.

# 66
  • Мнения: 44
i men me glezqt s masaj4e i predi da zabremeneq i sleda kato rodix pak. a po vreme na bremennost napravo me pobarkvashe Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 67
  • Мнения: 251
Всяка вечер ме масажира, защото умирам от болки в гърба.

# 68
  • Мнения: 619
ами почти всяка вечер ми масажира гърба и кръста-много ме отпуска!

# 69
  • Мнения: 277
Ама направо ви завиждам.Моя все се увърта нещо,болят го ръцете,бил изморен и тва били пълни глупости. И накрая след почти скандал почва нещо да стиска,но така,че още повече ме нервира,а аз толкова имам нужда ...
Да не делим един мъж?!  Laughing Щото в туй описание познах моя.  #Cussing out

# 70
  • Мнения: 1 446
С тез тежки ръце кусура му и да ме масажира. Не давам.

# 71
  • Мнения: 723
През цялата бременност се радвах на ежедневни масажи на краката и гърба...Сега също не приемам извинения за това 'задължение', и за да не губи тренинг, почти всяка вечер го тормозя да ме масажира...Но за да го стимулирам, винаги му се отблагодарявам по някакъв начин... Peace

# 72
Моят от време на време ми масажираше краката, но за кратко. той най-обичаше да ми гали корема и да му говори(така правил масажи на бебето Mr. Green)

# 73
  • Мнения: 296
Сладък въпрос, като масажите на татито Wink Винаги ,когато си поискам, а то беше всяка вечер преди да родя и сега, разбира се,ама обръщаме повече внимание на бебо Party
Особено ми беше приятно да ми масажира ходилата в деветия месец, на няколко пъти съм заспивала Crazy

# 74
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Не ми прави масаж!  newsm45 Едно време се случваше от дъжд на вятър, но сега  no Идва от работа, хапваме и се хваща за компютъра, а аз скучая ли скучая... Sad Когато се излъже да ме помачка малко то е за 2-3 минути... smile3515

Общи условия

Активация на акаунт