Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 23

  • 47 342
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
и аз им топля на котлона, те съвременните са достатъчно бързи, от много време изобщо не ползвам микровълнова Rolling Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 23 170
аз не топля май нищо  newsm78
седи си като паметник и прашасва.
ама нямам и много вяра на модерните статии, микровълновата вредна, млякото вредно , хляба отрова и т.н.

и да се допълня с въпрос.
пластелини давате ли на децата?
струва ми се че му е време май, ама не искам да омаже цялата къща. едновремешните бяха ужасни, чак боядисваха, сега дали има някакви по-модерни и безопасни  newsm78

Последна редакция: ср, 25 май 2016, 15:24 от бамбарадамбара

# 32
  • Мнения: 39 435
да, да, да
Плей до..... страшно мазало става по паркета. Ама един час тишина е безценно  Naughty

# 33
  • Мнения: 11 482
Ползвам микровълнова, да.
Ако чета и слушам, трябва и рутера за wi fi, и мобилните да махна, но пак има клетки на операторите навсякъде, които излъчват.

# 34
  • София
  • Мнения: 23 170
чисти ли се поне после?
вече скрих средствата за писане и оцветяване.
дала съм му огромен лист, А3, уж драска там нещо, като се обърна да не гледам и нарочно почва по масата  Crazy

# 35
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
И аз ползвам микровълнова.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 302
Микровълновата я избягвам за детето. За нас я ползвам за притопляне само.

Пластелин давам, но като че ли не проявява голям интерес. Виж да рисува много обича, и на магнитна дъска, и на лист хартия, като ползваме моливи и пастели. В оцветяването значително е задобряла, много малко излиза вече от очертанията.

# 37
# 38
  • Мнения: 3 135
И микровълнова за детето ползвам и пластелин давам.

Даже вчера на празника ходих да търся пластелин - аз купувам един от магазините за левче - всяко пластелинче е отделно опаковано и е мек и лесно се работи с него.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
аз наскоро купих пластелин, но беше като камък и нещо не се хареса, ама и на мен нямаше да ми хареса такъв Mr. Green Laughing трябва да потърся нещо по–читаво Rolling Eyes

# 40
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ние, обожаваме да играем с пластелин, но после старателно мием ръчички. Намерих един в кофички,  пише, че е направен от брашно newsm78 като на Мире то е опакован вътре от този тип магазини и аз го взех Wink
И микровелето ползвам всеки ден  Rolling Eyes
Този от хиполенда е за професионалисти  Joy

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Скоро ми попадна рецепта за домашен пластелин. Не съм го пробвала, но ви го предлагам на вниманието. Не мога да копирам линк, лесно ще го намерите. "Домашен пластелин - мек, нетоксичен, екологичен и без пари"  на hedra в bg-mamma.

Аз пък се чудя какви подаръци да поръчам от приятелчетата за РД на момчето.  Играчки ще са, че с летни дрехи е заринат, но се чудя какви да са те. Сещам се само и единствено за конструктор. Моля, мамите на батковци да подшушнат за някоя играчка Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 23 170
Превозни средства, коли, влакове, багери, трактори.
У нас това се харесва.

# 43
  • Мнения: 11 482
+1
На едните баби поръчах детска масичка със столче, въпреки че сигурно на главата си ще трябва да ги слагам  Mr. Green

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
ох, Моме, и аз им взех сега маса със столчета и пишман станах, едно, че място няма, друго, че от нея право на прозореца ходят ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт