Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 52

  • 63 114
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 129
Мико и уреяплазма, и хламидия. Гинеколога, го питах преди, че четох тук че са препоръчителни, но той не виждал нужда от тях. Каза ми в прав текст, да си ми ги назначат от Надежда. Утре съм при друг гинеколог, дано се съгласи.

# 736
  • Мнения: 29
Мико и уреяплазма, и хламидия. Гинеколога, го питах преди, че четох тук че са препоръчителни, но той не виждал нужда от тях. Каза ми в прав текст, да си ми ги назначат от Надежда. Утре съм при друг гинеколог, дано се съгласи.
Най-добре отиди при друг, а в Надежда колко пари са. На мен в Бургас ми ги бяха правили за 70 лв.

# 737
  • Мнения: 129
Не знам, колко струват в Надежда, но това положение е доста изнервящо. Аз като обиколя София, няколко пъти и все тая, колко струват.

# 738
  • Мнения: 29
Не знам, колко струват в Надежда, но това положение е доста изнервящо. Аз като обиколя София, няколко пъти и все тая, колко струват.
Аз преди да започна процедурата ще си ги направя в Надежда едва ли ще са много по-скъпи.

# 739
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Всичко си правя в Надежда.
Като платя поитребителска такса за направление при ЛЛ, потребителска такса при АГ и като ми излезе съмнителен резултат ми излиза по-скъпо, отколкото в Надежда.

# 740
  • Мнения: 599
В Надежда цервикален секрет за хламидии е 25 лв, мико и уреаплазми са още 50 лв.

# 741
  • Мнения: 122
Здравейте момичета,предстой ми инвитро на естествен цикъл при д-р Стаменов.Може ли да ми разясните как протича,колко пъти се ходи на преглед,пускат ли се хормони и на кой ден ориентировъчно е трансфера?Мислих си,че ще остана за след лятната отпуска на доктора,но той каза още този месец да действаме.Не бях го предвидила и сега не знам дали ще мога да отсъствам от работа  ooooh! затова ви разпитвам.

# 742
  • Мнения: 129
В Надежда цервикален секрет за хламидии е 25 лв, мико и уреаплазми са още 50 лв.

Извинявай, а кой ти взе материал за изследванията?

# 743
  • София
  • Мнения: 4 884
Правих си преди 2 седмици ДНК анализ на цервикален секрет в Геника, материала ми взе една готина докторка от клиниката на Мазнейкови и директно го пращат в Геника, за 3те неша мико, уреаплазма и хламидия дадох 80лв.Слава Богу са отрицателни.А кръвните изследвания, които си самоназначих- листериоза, токсоплазмоза, цитомегаловирус, хламидия, инсулин, тестостерон, андростендион и Тсх, фт4 тат и мат директно отидох в Рамус, защото им вярвам и цените са им доста прилични.

# 744
  • Мнения: 599
В Надежда цервикален секрет за хламидии е 25 лв, мико и уреаплазми са още 50 лв.

Извинявай, а кой ти взе материал за изследванията?
Д-р Стаменов

# 745
  • Мнения: 129
Благодаря ви, GERy@K и Buena esparanza  bouquet

# 746
  • Мнения: X
И аз сама изследвах на мен и мм уреа/микоплазми,хламидия и трихомонаси в Геника 80 лв., но методът е модерен.
 После когато цитонамазката показа възпалителен процес на шийката док Стаменов попита изследвани ли са Урея/микоплазми,хламидия,трихомонаси.

# 747
  • Мнения: 1 144
Всичко съм си написала във въпросника при последната пункция. Аз не съм от тези, които мрънкат само пред компютъра. Миналата година пак писах в анкетата за връзката с ембриолозите и не видях някакъв резултат.
Харесвам си лекарката, но доста други меща не одобрявам.

# 748
  • Мнения: 6 569
И аз много харесвам Персенска, но съм съгласна за биолозите. Те като че ли не поддържат особено връзка и с лекарите. И си взимат важни решения на своя глава - изпитах го и върху себе си. Персенска беше много учудена, че са ми размразили по-лошите ембриони, а по-хубавите са оставили. Прочетох го и тук тия дни  - ПИД-а на Манди.
Кой знае колко още такива случаи има, които не пишат във форума Rolling Eyes

# 749
  • Мнения: 76
Здравейте момичета,предстой ми инвитро на естествен цикъл при д-р Стаменов.Може ли да ми разясните как протича,колко пъти се ходи на преглед,пускат ли се хормони и на кой ден ориентировъчно е трансфера?Мислих си,че ще остана за след лятната отпуска на доктора,но той каза още този месец да действаме.Не бях го предвидила и сега не знам дали ще мога да отсъствам от работа  ooooh! затова ви разпитвам.
з
Здравей,
първоначално докато се развива фоликула, не е нужно да отсъстваш от работа. После след пункцията, ако стигнеш до трансфер, ще трябва да почиваш до теста! Успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт