Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 52

  • 63 113
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 29
Благодаря ви момичета!

# 706
  • Мнения: 19 717
Василева, не се покрива вирусология: 2*55 = 110 лева (за двамата), ПКК за теб (22 лв), покриват се 10 хормона (ако се наложи, доплащаш). Може да доплатиш и лекарства, но това е, ако си със силна стимулация.
При мен това перо беше над 1000 лева Mr. Green

# 707
  • Мнения: 29
Василева, не се покрива вирусология: 2*55 = 110 лева (за двамата), ПКК за теб (22 лв), покриват се 10 хормона (ако се наложи, доплащаш). Може да доплатиш и лекарства, но това е, ако си със силна стимулация.
При мен това перо беше над 1000 лева Mr. Green
#Crazy, дано крайния резултат да е добър.

# 708
  • Мнения: 1 413
От доста време ви чета за тоя ПИД!
Аз питах доки, обсъдихме че в крайна сметка, дори и да се направи на два ембриона, този резултат няма да важи за други от следващия цикъл. Реших, че няма смисъл да си даваме парите, но не съм имала препоръка за това или спонтанни аборти, просто никаква имплантация Tired
Манди, това, което си преживяла мисля, че не е по твоя вина! Генетиците препоръчват, но в крайна сметка доктора решава Naughty Лошото е, че доки е заминала, но съм сигурна че нямаше да има такова недоразумение, ако тя си беше тук Peace

# 709
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Манди, това, което си преживяла мисля, че не е по твоя вина! Генетиците препоръчват, но в крайна сметка доктора решава Naughty Лошото е, че доки е заминала, но съм сигурна че нямаше да има такова недоразумение, ако тя си беше тук Peace
Знам,че не е по моя вина, но и док няма - вината е на ембриолозите, които на своя глава са решили колко броя да изследват, даже май не е и на генетиците...много добре си спомням, дори и след 2 години, как ми се обадиха, че се развиват и на въпроса колко ще изследваме, аз им казах 2, защото нямаме финансова възможност за повече, и ми беше отговорено, "ааа, добре, защото няма да имаме CHIP-ове за повече"

# 710
  • Мнения: 19 717
Василева, не се покрива вирусология: 2*55 = 110 лева (за двамата), ПКК за теб (22 лв), покриват се 10 хормона (ако се наложи, доплащаш). Може да доплатиш и лекарства, но това е, ако си със силна стимулация.
При мен това перо беше над 1000 лева Mr. Green
#Crazy, дано крайния резултат да е добър.
Е, нема що. Три фоликула, едно яйце Joy Joy Joy

# 711
  • Мнения: X
Леле, миличката, как ли си успяла да намериш парите, които са ти поискали непосредствено преди да се качиш за трансфера.Че са били в хиляди левове.
 Какъв ли стрес си преживяла...

# 712
  • Мнения: 29
Василева, не се покрива вирусология: 2*55 = 110 лева (за двамата), ПКК за теб (22 лв), покриват се 10 хормона (ако се наложи, доплащаш). Може да доплатиш и лекарства, но това е, ако си със силна стимулация.
При мен това перо беше над 1000 лева Mr. Green
#Crazy, дано крайния резултат да е добър.
Е, нема що. Три фоликула, едно яйце Joy Joy Joy
Скоро четох изказване на едно момиче, че й извадили една качествена яйциклетка и е бременна.

# 713
  • Мнения: 19 717
Е, това е малко като за дъгата и еднорозите. Не че ги няма, ама двете накуп никой не ги е виждал. Разбира се, че и едно стига, ама не и в моя случай Simple Smile

# 714
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Леле, миличката, как ли си успяла да намериш парите, които са ти поискали непосредствено преди да се качиш за трансфера.Че са били в хиляди левове.
 Какъв ли стрес си преживяла...
ми голям стрес си беше, още го помня като, че беше вчера...как седя на регистратурата и чакам да ми кажат каква сума дължа, че да отида в банката да наредят плащането, че беше събота и в 9,30 ме извикаха за трансфер, а девойките се маят и само ходят да питат 5075 лв., ама наистина ли, само дето не се разреваха с мен...виждах им жалния и състрадателен поглед...а ПИБ отваряха в 10, в 9,45 бяхме пред вратата на клона в Мол София и тъкмо ни дойде реда, ми се обадиха от регистратурата, че Шефкетова ме издирвала за трансфер. казвам, "ми нали трябваше да платя...не -  идвайте...после..." тръгваме....точно ще се качваме в колата пак се звъни: "Не, Шефкетова каза първо да платите, после трансфер"...да ама опашката вече е от 10 човека, а работят 2 гишета....междувременно аз правя сметки с каква наличност разполагаме...сърцето ще ми се спука, защото пък и ембриона вече е на 6 ден....вече не помня кога и как стигнахме, само си мислех през цялото време "дано оцелее още малко"...и после да съм спокойна, да бе, да...ЧХГ 0,13...

# 715
  • Мнения: 39 625
Егати ужаса  Tired
Тия болници такива суми за банички лИ ги имат?

# 716
  • Мнения: 6 569
Ужас Shocked
Абе аз за 200 лв се стресирах преди трансфер като ми казаха, че трябва да ръсна (защото нямах в мен), а представям си за 5000 ooooh!

# 717
  • Мнения: 7 488
Манди, това което разказваш е страшно, къде отиде човечността и благото отношение на шефа на тая клиника. Не може да подлагат пациентките на такъв стрес, направо съм бясна че се опитват да пробутат пак нещо си, което да се плаща от задъхващите се пациентки с хиляда опита. Ми не се съгласявайте, ако няма крайно наложителни предпоставки.

Електра, ако не е тайна, какъв проблем ти откриха newsm78

# 718
  • Мнения: 599
Аз доплатих по фонд 1076 лв за инжекции. Свежият трансфер мина. Три месеца по-късно: чакам за ЗЕТ и ми звъни телефона:  " Имате да плащате 1076 лв". Последва луда разправия, а уж трябва да съм спокойна. После финансовата директорка лично ми се извини за недоразумението, но нервите не ми върна ... Последно ме сюрпризираха като след хистеро не мина лекар, а на другия ден от регистратура ми казаха, че мма материал, изпратен на хистология / а това се прави при находка за рак, аз съм с конизация и само като чуя хистология, сърцето ми слиза в петите/ За щастие няма нищо притеснително в епикризата, но явно ми тренират психиката за олимпиада....

# 719
  • Мнения: 1 721
Последно ме сюрпризираха като след хистеро не мина лекар, а на другия ден от регистратура ми казаха, че мма материал, изпратен на хистология / а това се прави при находка за рак, аз съм с конизация и само като чуя хистология, сърцето ми слиза в петите/
Гери, мисля, че винаги се прави хистология. Моето хистеро беше само за премахване на ръб и пак бяха пратили материал.

Иначе помня от отдавна, че покрай смени на информационните системи на бая момичета им изскочили за плащане вече платени неща. Затова се опитвах да пазя всички бележки ( и скоро няма да ги хвърлям), а суми над 20 лв задължително минавах през карта

Последна редакция: пн, 13 юни 2016, 23:29 от eli_t

Общи условия

Активация на акаунт