Порастнаха ли ви краката през бременността?

  • 4 486
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 311
Бях бременна в най-големите жеги. В края на бременността не можех да обуя друго освен чехли. Винаги съм носила 37-38 номер. Две седмици преди да родя си купих обувки №40 ?!?

Две седмици след като родих си влизах във всички стари обувки. Може би промяната на номера е била от подуването на краката на края, но и аз ходех по цял ден, просто не се спирах.

# 16
  • Мнения: 444
Аз също увеличих размера от 37 на 38! Но не мисля, че това е голям проблем  даже така да си останат краката ми! По важно е дупетата да смъкнем след раждането, че моето доста е пораснало!:wink:

# 17
  • Мнения: 1 809
За голямо съжаление на мен също ми пораснаха краката(или поне така си мисля) Sad .Преди носех N:40,а сега-незнам. Маратонките,които мъжът ми донесе когато се върна от гурбет в чужбина(беше там цели 5 мес.)  аз бях бременна в 8-мия месец и не ми ставаха,но се надявах след като родя и не са ми вече така подути краката ще  мога да ги нося.Но не! Embarassed Поне засега не мога да ги нося-първо-защото още е студено, и второ-защото ме убиват.Дано това положение се оправи,иначе не смея да си помисля-аз и с 40номер едвам си намирах обувки,а какво ми се пише ако сега съм 41 Confused:   Sign Exclamation

# 18
  • Мнения: 421
През бремеността си качих 20 кг. за съжаление, но и въздуха, който дишах ми се лепеше навсякъде. С раждането свалих 10 кг., така ,че сега се боря с останалите, но уви все още нямам успех!Иначе краката като , че ли наистина ми порастнаха. От №36 минах на №37, а съм родила преди 2,5 мес. Sad

# 19
Моите крака не толкова пораснаха като номер, а се деформираха много неприятно. Получиха се едни издадености (и аз не зная как да ги обясня) от вътрешната страна на ходилата малко понадолу от палеца и сега всичките обувки са ми неудобни (преди краката ми бяха широки и трудно си намирах обувки, а сега съвсем).Чела съм някъде , че тези неща се получават не защото качваме много килограми или че ни отичат краката през бременността, а защото се измества центъра на тежестта на тялото от по-големия корем.

# 20
не - нося абсолютно същия номер обувки.
Вярно е, че по време на бременност ми се подуваха краката, но това беше в последния месец и след раждането ми пак се прибираха.
Но знам за жени с деформирани и пораснали крака след бременност - явно си е строго индивидуално.

# 21
  • Мнения: 1 381
Леле мами не говорете така- направо ме уплашихте. На мен краката ми отекоха още в петия месец. Наддадох много  25 кг (а имам още 3 седмици) и отдавна не мистава нито един стар чифт. Нося 38, но никак не искам да се разделям с обувките си, защото при мен те са слабост и трудно ще преодолея загубата им. Да не говоря, че и ръцете ми са като кюфтета, а там е още по- трагично, защото аз обичам големи ексцентрични пръстени, които  нося на безименният пръст и няма как да ги нося. Все се надявам, че като си върна кг ще се оправят нещата.

Кажете ми,че има светлина в тунела!

# 22
Краката ми отекоха още в 3-ия месец, беше истински кошмар  Close  И след раждането преживях голяма трагедия относно обувките  Simple Smile  Трябваше да подаря всичките и да си купувам нови, защото вече не се намърдвах в 35 номер.  И се започна едно купуване на 36-ти  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Anonymous
Леле, стига бе момичета, уплашихте ме!! Аз сега нося 40-ти номер, а трябва да раждам юли и ми кажете ако ми пораснат краката как ще си намирам след това обувки!???!! Rolling Eyes
Да се подуват съм чувала, ама да порастват трайно...не дай боже!

Ами минаваш на чехли, джапанки, налъми.... Confused  Cry

# 24
  • Мнения: 4
здравейте!
И аз имам този проблем.по време на бременноста ми пораснаха краката с един номер.проблема е не,4е не мога да си нося старите обувки,а 4е ве4е трябва да се спирам на мажкият  сектор с обувки.
ве4е нося завидния (за някои мъже) Laughingномер 41-ви.
нося на мъжа си маратонките Embarassed
незнам при втора бременност как 6те бъде???? Laughing

# 25
  • Мнения: 5 183
незнам при втора бременност как 6те бъде???? Laughing
Съмнявам се 4е ще се повтори и при следваща бременност.
Не се притеснявай излишно.

# 26
  • на село
  • Мнения: 3 916
Не, и с двете бременности не са, но може би се дължи и на това, че бях бременна все през зимата, но май си е за всеки ивдивидуално.

# 27
  • Мнения: 1 464
Не ,не забелязах никаква разлика Grinning

# 28
  • Мнения: 457
Пораснаха ми с един номер, но 3 месеца след като родих почти си бях възтановила предишната фигура. Бях си купила обувки с един номер по-големи, които вече са ми голями и ей така си седят Simple Smile
И аз бременеех основно през зимата, но краката ми се подуваха към края на работния ден и ако не бях с по-голям номер не можех да вървя от стягане на обувките. Сигурно са отичали, защото все седях Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 999
Не! Нито ми пораснаха, нито ми се скъсиха! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт