Едно върпосче за кафето

  • 1 015
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 577
блазе на всички който могат да подпийвап кайвенце,на моя бебко всичко му влияе и става много неспокоен.

# 16
  • Мнения: 250
Да ти кажа аз през първия месец се ограничявях, че бебо хич не спеше и ме беше страх като пия кафе да не стане още по -опулен. но после бях прочела някъде , че може  да се пие по 1 кафе на ден и така запомнах да си пиийвам кафенце и не забелязах никаква промяна в поведевието на детето

# 17
  • София
  • Мнения: 203
Пия си кафе, ям шоколад и нямаме никакви проблеми. Но боба май наистина им влияе на бебоците газообразуващо.

# 18
  • Мнения: 4 242
По-добре пий нормално кофеиново кафе като се има предвид начина по който се извлича кофеинът.
Аз лично в началото пиех по едно, после и следобед започнах да пийвам. Случва се и 3 да изпия за деня, но не съм забелязала на дъщеря ми да и действа.

# 19
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
аз си пия нормално, от самото начало

И аз така или 3 в 1.

# 20
  • Мнения: 11 547
През първите 1-2 седмици не смеех да пия кафе,но педката ми каза,че може да пия по едно,но веднага след кърмене,за да можело да се излъчи.Пия нес кафе-по едно на ден-сутрин. Wink

# 21
  • Мнения: 223
аз сутрин си правя една голяма чаша - малко кафе с повече мляко и си го пия полека през целия ден. поне досега бебелина не е показала да и влияе зле по някякъв начин.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Аз в началото пиех безкофеиново, но писле като прочетох във форума за него Shocked и си минах на обикновено. Пиех по кафе на ден и никакви проблеми не е имало. При мен интересното е, че след като цял живот не съм пила, започнах да пия кафе през бременността. Може би и затова 1 чаша ми е достатъчна... Laughing

# 23
  • Мнения: 649
аз от началото си пийвах по 1-2 чашки кафе на ден  kaffeetrmker_2 това си ми беше голямо удоволствие... но винаги след кърменето, за да минат няколко часа до следващтото... нямала съм никакви проблеми, бях питала и мойто педи и то ми позволи. иначе с бобовите храни, зеле, цитруси, чушки, пресни домати наистина съм се ограничавала, заради коликите и заради дупето на бебо. и чай от мента не е препоръчително да се пие, защото от него се намаля млякото... май много се унесох  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт