за белега от секцио

  • 2 783
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
С времето белегът се превръща в тънка бяла линия - дори и ако не сте лепени. При първото ми секцио ме шиха, но и тогава, след определено време, белегът не се забелязваше Peace Сега ме лепиха и забелязах, че белегът намалява по-бързо. Лекарят ми препоръча да се мажа с Контратубекс, но аз не съм го правила.

# 16
  • Мнения: 670
Контрактубекс.

# 17
  • Мнения: 3 216
И на мен ми препорьчаха Контратубекс,но не сьм се мазала и не мисля да го правя.С прибирането на корема белега се посмалява до известна степен,а и избледнява.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Мазах с Контратубекс,но може би трябва да изхабя наколко тубички за ефект.Отказах се и не ме притеснява особено.

# 19
  • Мнения: 666
и аз мазах с контратубекс , но не съм забелязала да е изчезнал , може би заради първия бяха минали 9 години от едното до другото секцио , но стария не беше изчезнал, така че нямам надежда и този да изчезне

# 20
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571

С нищо не съм се мазала. Белегът ми е съвсем малък и изобщо не ми пречи. Peace

И аз.
С времето избледнява Peace и е толкова ниско, че ако някой Mr. Green не знае, няма и да го забележи. Споко!!!
Peace

# 21
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Не съм се мазала, нямам и намерение. Само 6см. си личат, нито се вижда над бельото, нито е толкова ужасен. Не виждам смисъл в мазането на този белег.

И аз така мисля!!! Белега не ми пречи, даже ми е гордо, като го видя!

# 22
  • varna
  • Мнения: 404
Контратубекс-а върши добра работа

# 23
  • Мнения: 992
и аз не съм мазала с нищо но не ми пречи даже напротив като знам какво е излезнало от там и с удоволствие мога да си го гледа а и татито също  Laughing то друг няма кой да наднича там  Wink

# 24
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
И аз не съм го мазала с нищо. От банския не се вижда  Wink

# 25
  • Мнения: 82
  По- добре не го мажи с нищо. До няколко месеца ще се заличи и почти няма да се забелязва.

# 26
  • Мнения: 765
И аз не съм се мазала , забелязвам ,че вече е омекнал и избледнял доста,почти не се забелязва . Времето е най-добрият помощник май...

# 27
  • Мнения: 2 381
Първите 6 седмици със 70%-ов спирт, но после и аз започхах да  ползвам Контрактубекс.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Първоначално пръсках с Бивацин - спрей, за да не се инфектира....
и аз така процедирах.Сега след 2 години и половина белег почти нямам , едва- едва си личи и то само по средата Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 1 320
Констратубекс. На мен на места вече ми се е скрил и седи белега в момента като няколко по-малки белега, смисъл като разпокъсан е, но определено изчезва! Оффф не съм хич по обясненията  Naughty Но определено както са ти казали и други мами, не се вижда дори и от най-изрязан бански.

Общи условия

Активация на акаунт