Кога след "биене на гърне" забременяхте???

  • 12 320
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте.. казаха ми ,че имам отворен кръст и ще ми бият гърне. Знам че всеки организъм е различен , но бихте ли споделили колко време след това забременяхте  Confused

# 1
  • София
  • Мнения: 28 712
 Rolling Eyes Какво е това "биене на гърне" и "отворен кръст"?

# 2
  • Мнения: 3
Казват ,че когато имаш отворен кръст спермата изтича .. Биенето на гърне е на принципа на вендузите .. метод за затваряне на кръст.Честно казано и аз не съм много запозната , но една приятелка забременя почти веднага след процедурата.. преди това правиха опити година и половина. Може би затова съм така положително настроена . Търся мнения ,защото сигурно има и и изключения-А ми писна да се разочаровам.. Sad

# 3
  • Мнения: 4 255
 Я дай пак? Ама по-бавно! "биене на гърне" е метод, при който....?

# 4
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
По-голяма простотия не бях чувала.
Всеки ден не спирам да се изумявам.
Консултирайте се с лекар! Praynig

# 5
  • София
  • Мнения: 28 712
А ако проблемът идва от мъжа? Защо просто не отидете в клиника по репродуктивна медицина? Не се занимавайте с глупости.

ПП Сега чета, че "отворен кръст" може би е форма на спина бифида. Лекари трябват, не някакви...

# 6
  • Мнения: 320
На такива не гърне ,а канчето трябва да им се набие Laughing

# 7
  • Мнения: 3
Благодаря за изчерпателните отговори ! Много ми помогнахте .. човек да не пита нещо .. мислех че форума е с цел съвет и общуване

# 8
  • София
  • Мнения: 28 712
И получи съвет: "Отиди на лекар, не се занимавай с глупости.".

# 9
  • Мнения: 25 685
Интересно, кои са тези, които са ти казали, че имаш "отворен кръст"?  Thinking
"Изтичането на спермата" няма да го коментирам, защото ми е тъжно, че не си имала възможност да ходиш на училище...  Sad

# 10
  • Мнения: 4 500
А ако проблемът идва от мъжа?
Според мен е редно да бият гърне на мъжа тогава  Crazy

# 11
  • София
  • Мнения: 28 712
 Laughing  Не давай такива идеи!

ПП Досега гледах разни схеми и подобни на "отворен кръст". Как спермата стига до прешлена, изтича от там и къде се предполага, че отива след това?

# 12
  • София
  • Мнения: 23 170
темата е в "предсказания и паранормално", защо я изпращате на лекар  newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 28 712
Явно сега са я преместили. Преди това май беше в "Искам бебе".

Всъщност, не е ли по-подходяща за "Алтернативна медицина"?

# 14
  • София
  • Мнения: 8 126
То има и по-стара тема във форума по въпроса. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=670590;topicrefid=20
Значи е стар метод това. А аз да не съм го чувала и да се мъкна по репродуктивни клиники години наред  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт