Кога след "биене на гърне" забременяхте???

  • 12 318
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 535
Благодаря за изчерпателните отговори ! Много ми помогнахте .. човек да не пита нещо .. мислех че форума е с цел съвет и общуване
Не се сърди, тези съвети само ще ти спестят време и пари. Не се връзвай на тези неща, намери добър лекар и открийте проблема.
Всъщност кой ти каза, че имаш това нещо?

# 16
  • Мнения: 25 664
Всъщност, не е ли по-подходяща за "Алтернативна медицина"?

Къде виждаш медицина в отворен кръст и изтичаща през отвора сперма?
На най-точното място е преместена темата – при невежеството и суеверията. Най-вече невежество, то даже суеверие няма тук.

# 17
  • София
  • Мнения: 28 647
Всъщност, не е ли по-подходяща за "Алтернативна медицина"?

Къде виждаш медицина в отворен кръст и изтичаща през отвора сперма?
На най-точното място е преместена темата – при невежеството и суеверията. Най-вече невежество, то даже суеверие няма тук.

Тук съм напълно съгласна.

# 18
  • София
  • Мнения: 38 574
А пък какво общо имат кръста и шийката, няма да отварям дума...

# 19
  • Мнения: 832
Интересно ми стана, как го бият това гърне,тебе ли те бият с него, и какво значи отворен кръст. С биенето на гърне ли се затваря? newsm78 newsm78 newsm78

# 20
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
Чакай, какво? Добре че има интернет да се осведоми човек кво е тва "биене на гърне". Представям си го няква прегърбена бабичка да ти слага глинени вендузи - прааас в единия бъбрек, праас и в другия, прааас и една в главата да ти дойде акъла и да се сетиш да идеш в клиника при доктори, вместо да се занимаваш с някви знахари и лечители от 17-18в.
Съжалявам ако прозвучи грубо, но сме 21в и такива изказвания ми се струват налудничави (поне за мен), макар и да се практикуват в  Родопите още.

# 21
  • София
  • Мнения: 38 574
А между другото, как могат да те изгорят с тия вендузи....да си ходиш на кръгчета 3 месеца като ... леопард. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 4 500
Според мен гърнето се бие в главата на "клиента". Ако се счупи от първият път - имаш късмет и след 2 лунни цикъла ще забременееш.
Ако не се счупи веднага - да се бие докле се строши на сол. После плюваш 3 пъти през ляво рамо и чакаш  Crazy Crazy

# 23
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Безумна тема.
Записвам се да разбера как се бие гърне. Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 38 574
Аз прочетох - като вендуза е, с фитил вътре, демек - с още по-голям шанс да те изгорят.

# 25
  • Мнения: 4 255
То има и по-стара тема във форума по въпроса. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=670590;topicrefid=20
Значи е стар метод това. А аз да не съм го чувала и да се мъкна по репродуктивни клиники години наред  Crossing Arms


Има и по-стара, Аглея, ама като не четеш, ходи си по клиники http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=230820

Не искам да съм груба или саркастична, но подобни въпроси в 21-ви век, при толкова напреднала медицина и развитие на човешкия род, да се "бият гърнета" за да се забременее е повече от несериозно и буди единствено съжаление в мен. Съжаление към невежеството. Разбирам стремежа на авторката, както и разбирам, че когато човек е отчаян вярва в какво ли не. Но нали тук се предполага, че говорим за млада жена, в детеродна възраст  22-35 ( не, че не се ражда извън тази възраст Peace) , да търси информация за подобни "манипулации" е нелепо.

Авторке, дано мечтата ти се сбъдне, дано имаш детенце, но гледай да се откъснеш от първобитния свят и да дойдеш в съвременния, защото тук със сигурност вероятността да бъде решен проблемът ти е по-голям. Peace

Аз пък, когато прочетох "отворен кръст" си мислех за кръст - разпятие
и си помислих, че е нещо свързано с чакрите Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 8 124
Моят пост беше написан с ирония. Не знам дали се разбра обаче.

# 27
  • Мнения: 4 255
Аглея и моят е с ирония. Забравих да сложа емотиконка и то не се разбира. Дано не се обидиш. Щегувам се  Hug Peace

# 28
  • Мнения: 4 569
Спермата разбрах че изтича през отворения кръст.
Не разбирам вендузите къде се слагат?

# 29
  • Мнения: 25 664
Не вендузи, а гърне.  Naughty
Слага се на отвора, за да се събира в него спермата.
Само техниката с биенето не я схващам, ама няма кой да обясни.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт