Кога след "биене на гърне" забременяхте???

  • 12 326
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 569
Е, толкова е просто!
Слагаш вендузата на отвора, добиваш мат'риала, пресипваш го в гърне и го клатиш/друсаш/биеш в стената.
После как го вкарваш там където трябва, не знам ...

# 31
  • Мнения: 2 309
Чакай, какво? Добре че има интернет да се осведоми човек кво е тва "биене на гърне". Представям си го няква прегърбена бабичка да ти слага глинени вендузи - прааас в единия бъбрек, праас и в другия, прааас и една в главата да ти дойде акъла и да се сетиш да идеш в клиника при доктори, вместо да се занимаваш с някви знахари и лечители от 17-18в.
Съжалявам ако прозвучи грубо, но сме 21в и такива изказвания ми се струват налудничави (поне за мен), макар и да се практикуват в  Родопите още.
Това направо ме уби от смях!  Joy Joy Joy Праааааааас

# 32
  • Мнения: 832
То на нас ни е смешно,но понякога отчаянието те кара да опиташ всичко възможно...
Не я съдя авторката,беше ми интересно какво точно представлява това.
Иначе съм чувала за ,,куклената молитва на баба Ванга,,,която помагала на много бездетни семейства...
Успех,дано скоро имаш добра новина Peace Peace Peace

# 33
  • Мнения: 8 847
Аз прочетох - като вендуза е, с фитил вътре, демек - с още по-голям шанс да те изгорят.

олеле, майко! Shocked Shocked Shocked Whistling ooooh! doh wavey rotfImao tantrum newsm43 341uu animal037

# 34
  • Мнения: 2 309
То на нас ни е смешно,но понякога отчаянието те кара да опиташ всичко възможно...
Не я съдя авторката,беше ми интересно какво точно представлява това.
Иначе съм чувала за ,,куклената молитва на баба Ванга,,,която помагала на много бездетни семейства...
Успех,дано скоро имаш добра новина Peace Peace Peace
Разбирам, че удавник и за сламка се хваща, но когато не са направени всички налични изследвания... е тогава комедията наддлеява трагедията

# 35
  • Мнения: 832
То на нас ни е смешно,но понякога отчаянието те кара да опиташ всичко възможно...
Не я съдя авторката,беше ми интересно какво точно представлява това.
Иначе съм чувала за ,,куклената молитва на баба Ванга,,,която помагала на много бездетни семейства...
Успех,дано скоро имаш добра новина Peace Peace Peace
Разбирам, че удавник и за сламка се хваща, но когато не са направени всички налични изследвания... е тогава комедията наддлеява трагедията
Никъде не е писала,че не е правила изследвания... newsm78

# 36
  • Мнения: 2 309
а просто, че  е чула, че на една нейна приятелка са й били гърне и забременяла бързо! Тя дори не е писала, че има и неуспешни опити!

# 37
  • Мнения: 19
Не знам какво е по-лошо, че вярваш в това в което пишеш или това, че мислиш че тука всички сме минали през "биене на гърне" та чак статистика да даваме.
Според мен не си губете време с глупости, познавам двойка, които загубиха почти 5 години в подобни опити от врачки до индивидуални църковни служби, а проблема неочаквано се оказа в мъжа. След това един месец по болници и сега имат прекрасно момиче на 3 годинки.  Но вече доближават 40 и за второ не смеят да рискуват.

# 38
  • Мнения: X
темата е за изтриване определено, а авторката е поредната която явно е опитала всичко и е стигнала до вендузи, гърнета и подобни вместо добра репродуктивна клиника, аман от глупости  ooooh! Thinking

# 39
  • Мнения: 23
Алтернатива на гърнето което може да направиш-но в никакъв случай не забравяй-иследване и на двамата,Ако всичко е наред и при двамата-ок.Вземаш детски сапун-настъргваш го-слагаш в съд и добавяш вода по малко-да ре разтвори.Второто нещо което си  набавяш е кълчища-достатъчно да покрие къста-слагаш ги при разтворения сапун и малко ракия бъркаш и отделяш от котлона.Когато поизтине добавяш 1-яйце и добре омесваш.Получената смес нанасяш на памучен плат и слагаш на кръста,Закрепваш с каквото рещиш-да не се мести.Може да гълташ по няколко зрънца медицинска дъвка.Започни и да се заземяваш-пождигане на пръсти и рязко отпускане-почти тръскане-колкото повече го правиш по бързо ще се получи.Това което написах за кръста може да се прилага и за поотраснали деца които се напикават през  ноща.

# 40
  • София
  • Мнения: 28 843
Тази тема трябва да се раздава във всички клиники по репродуктивна медицина. Да си я сложат в рамка.

# 41
  • Мнения: 19
Алтернатива на гърнето което може да направиш-но в никакъв случай не забравяй-иследване и на двамата,Ако всичко е наред и при двамата-ок.Вземаш детски сапун-настъргваш го-слагаш в съд и добавяш вода по малко-да ре разтвори.Второто нещо което си  набавяш е кълчища-достатъчно да покрие къста-слагаш ги при разтворения сапун и малко ракия бъркаш и отделяш от котлона.Когато поизтине добавяш 1-яйце и добре омесваш.Получената смес нанасяш на памучен плат и слагаш на кръста,Закрепваш с каквото рещиш-да не се мести.Може да гълташ по няколко зрънца медицинска дъвка.Започни и да се заземяваш-пождигане на пръсти и рязко отпускане-почти тръскане-колкото повече го правиш по бързо ще се получи.Това което написах за кръста може да се прилага и за поотраснали деца които се напикават през  ноща.

Нещо подобно за бъбречна трансплантация в домашни условия нямаш записано някъде?

# 42
  • Мнения: 4 500
Вероятно OBSIDIAN не говори сериозно  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 23
Много сериозно си говоря.Ако желае може да си го направи в почивните дни.И да се вземат в ръце  и с съпруга и да направят изследвания-да се види при кого е проблема.Това се е правило от бабите ни когато не е била развита медицината.Сега се правят анализ за жизнеспособноста на спернатозоидите,проводимост на тръбите-при жената.Ако са силно нагънати-безкръвна операция с която се вкарва вещество което да ги поизправи за да се улесни движението на сперматозоидите.Но това си е-за лекарите-какво и как да направят.Така,че да действа по въпроса.

# 44
  • Мнения: 4 500
За изследванията съм съгласна, но да се тръска нагоре-надолу с дъвка в устата  newsm78
Абе темата е олеле  Crazy Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт