Да разкаа за моето раждане.

  • 3 010
  • 46
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 694
В неделя 31.10. отидох в Шейново да ме приемат за планово секцио в понеделник защото имах хрпес който в последствие се оказа алергия към гумените ръкавици. Но нямаше време за изследването, защото го почувствах в петък и решихме веднага секцио в понеделник. Да ама не бебо не пожела да чака и в неделя вечерта ми изтекоха водите.
Прие ме д-р Мишел - взе ми 20 лв. за ехограф, като казах на моя доктор много бързоми ги върна, но начина беше много грозен. Аз разчекната за клизма и той ми вика дължите ми 20 лв. за ехограф. Дадох ги защото бях пищисана и не мислех за това, но после като дойде да ги върне беше като насран. Това ми е единствения лош момент в Шейново. Оперира ме доктор Попов, който е моя доктор там и беше извикан по спешност. Много му благодаря за всичко което направи за мен и моето слънчице. Грижите,отношението и вниманието на акушерките към мен и бебо беше супер. Много съм доволна. Останах с прекрасни впечатления и от д-р Нецов, който минаваше на визитация и въпреки, че не съм негов пациент беше страшно внимателен и отзивчив да ми отговаря на въпросите с голямо внимание. Мога спокойно да го препоръчам на мамите, които нямат доктор и търсят такъв. Моя доктор няма какво да го хваля нали съм си избрала него значи съм доволна. Така че момичета смело се оставяйте в ръцете на тези двама доктори.
Да продължа за раждането. След като родих веерта в 19.50 на другата сутрин след една неспокойна нощ, но в никъкъв случай не мога да кажа с нетърпими болки, По-скоро неспокойна заради емоцията, дойде рехабилитаторка, която ми с видя звяр като ме вдигна и ми потекоха сълзи от болка,но тя трябва да е точно такава за да станеш, иначе няма ставане. Вдигна ме походих 5 мин. и легнах. След 2 часа дойдоха да ме местят в отделението и като ме попитаха искам ли да видя бебчо, но с условието да стигна пеша до него вече бях забравила болката и леко леко вървях към него. Видях принца и вече с количка ме закараха в отделението. Цялото обезболяване след операцията беше венозно профенид веднага лед като ме пусна упойката, през нощта веднъж и на сутрента веднъж. Вечерта и на другия ден сутринта и вечерта минах с по една свщичка профенид. и повече нямах нужда. В понеделник в един на обяд ми донесоха бебо за пръв път и беше страхотно изживяване. после на всеки три часа си го гушках и пробвахме да папаме. Във вторник преди обяд вече слязох до кафето и сепочувствах отново нормален човек. Все едно не съм оперирана. С малката разлика, че вече имах най-прекрасното нещона света-бебчето и летях от щастие и гордост.
Пак ще кажа колко мили бяха повечето акушерки с малки изкл. разбира се и колко съм им благодарна. А колкото до секциото и втори път да раждам мисля, че пак ще избера този начин.
На всички които им предстои този момент желая късмет.
Докато не го изживееш, каквото и да си представяш не е същото. Милиони пъти е по-хубаво.

# 1
  • Мнения: X
ЕЕЕЕЕ Честито! Misc Baby Bottle  Hands Clap
Аз ражадх при Нецов! Супер е и аз го препоръчвам #Milti
П.П Да секциото е човешка работа и аз така раждах

# 2
  • Мнения: 5 370
е,аз да те поздравя и тук-и много щастие с малкото чуденце!!А не са ли те изписали прекалено рано?Колко дни всъщност се седи след секцио?  bigdance2   ylinfant

# 3
честит бебо!!! да ти е жив и здрав! а на теб желая бързо възстановяване и много много щастие!

# 4
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Честито бебче!
Да ти е живо и здраво!!!   bouquet   bouquet   bouquet
На теб - бързо възстановяване след секциото!

# 5
  • София
  • Мнения: 985
Честито бебе!!!  ylinfant  stork-girl

Не него пожелаваме да расте много здраво и щастливо.  babyuu

На теб, бързо да се възстановиш, защото те чака много     wash  hang  1ironing  1stroller  1dishes

 и много прекрасни  и незабравими моменти с малкото сладурче.

# 6
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 712
честито и от мен!!!!!!!! Нека малкия принц да расте спокоен и щастлив, а мама много да го гушка.

# 7
  • Мнения: 3 200
Честито и от мен на новата мама!!!

# 8
  • Мнения: 3 042
Честито бебе! pacifier много да слушка и да папка!

# 9
  • варна
  • Мнения: 1 830
Честито.И много мерси за описанието за раждането,защото и аз ще раждам секцио

# 10
  • Мнения: 910
Честито! Жалко, че си започнала с Мишел изрода, обаче от там нататък си е добре. Късмет, успех и здраво бебче!

# 11
  • Мнения: 1 437
Честито   ylinfant
Да кротко и  послушно baby_neutral

# 12
  • София
  • Мнения: 366
Честото! Много да се гушкате, обичкате и слушкате взаимно!

И аз раждах при Нецов, страшно съм доволна!

# 13
Честито!Да е здраво и румено:)А колко струва планираното  секцио?

# 14
  • Мнения: 6 315
ЧЕСТИТО!

# 15
  • Варна
  • Мнения: 311


 Хайде едно голямо честито и от нас Laughing
 и много прекрасни мигове заедно Sign Exclamation

# 16
  • Мнения: 181
edno OGROMNO 4ESTITO i ot men!
Da ti e mnogo zdravo beb4eto i da ne pla4e izobsto!
ste 4akame i snimki  Grinning  Grinning  Grinning

# 17
  • Мнения: 1 512
Честито!:lilangel:
Да папка, да спинка сладко и да порасне голям и силен мъж!

# 18
  • Мнения: 503
4естито! Много да ви радва малкият принц!

# 19
  • Мнения: 2 099
Много странно,аз като раждах нямаше такива издевателства като клизми,бръснене и бля,бля други гадории.Майка ми и съпруга също бяха при мен.Майка ми е лекар и опули  Shocked такива очи дето ги пуснаха с обувките и с дрехи отвън...Просто пуснаха 2 бактерицидни лампи и избиха де що бактерийка има Grinning Да не говорим,че смениха почти 10 чифта ръкавици докато ме изродят.Кофтито е,че не поставят никакви упойки,докато не стане съвсем зле...абе немска им работа..баси аз раждах цели 26 часа още от началото контракциите ми бяха на 30мин.Уфффф пак са олях...извинете Embarassed
Да ти е живо и здраво чисто новичкото бебенцеееее!!!!!!!Ама ще е готино да не ти правят клизми и тем подобни....

# 20
  • Мнения: 144
Честито бебче !!! baby_neutral  thumbsup

# 21
Честито бебче!  ylinfant
Много щастливи мигове! Wink

# 22
Честито бебче. Нека расте здраво и щастливо.

# 23
  • Мнения: 8 163
Цитат на: Teika
Докато не го изживееш, каквото и да си представяш не е същото. Милиони пъти е по-хубаво.

О, миличка, най-хубавото тепърва предстои!

Честита рожба!

На него желая здраве, смелост и сила, а на теб - бързо възстановяване!

# 24
Честито и от нас! :smilecolros:
Вие вече сте последното октомврийче.  bigdance2

Прекрасни мигове с бебчо и дано да има кой да ти помага, че да се наспиваш Embarassed

# 25
  • Мнения: 1 497
Бе тоя идиот Мишел, няма ли кой да го разкара??????????


Честито за бебето обаче.Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 655
И от мен честито на новата мама TEIKA за бебчето.

На мама TEIKA поднасям този виртуален букет с цветя  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower и и пожелавам бързо възстановяване.

На бебчетовече като стара орисница пожелавам:
Да е живо и здраво. Wink
Да папка  babyuu , да спинка  sleepuu и да пълни памперсите. Laughing  Laughing  Laughing
Да няма колики и да се гледа лесно. Wink  Wink  Wink

И още веднъж честито на щастливото семейство за голямата радост. Wink

# 27
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
4естито беб4е и от мен и бързо въстановяване след операцията. Аз също родих дъщеря си секцио при друг лекар и болница и знам какво е. 5 години по късно родих нормално и 4есно има голяма разлика, но това е друга тема.

# 28
  • Мнения: 1 734
Честито и онт нас! Да сте живи и здрави и мноооого щастливи.
И аз съм с добри впечатления от Шейново

# 29
  • Мнения: 3 562
Честито и от нас  passifier

# 30
  • Мнения: 270
Честито бебче!!! Да ви е живо, здраво и много щастливо!!!

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 694
Цитат на: Coeur
!А не са ли те изписали прекалено рано?Колко дни всъщност се седи след секцио?  bigdance2   ylinfant


На 5 ден те изписват на седмия ходиш да ти махат конците.
Въобще не е рано на запад на втория ден си вън защото разходите...не че си много добре. Макар, че аз лично на втория ден седях на кафето с приятелки, във времето между носенята на бебо.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 694
Много ви благодаря за хубавите пожелания.
Дано има повече щастливи мами като мен, които да се хвалят във форума и да им викаме ЧЕСТИТО!

# 33
  • Мнения: 781
Честито бебенце да ти е живо и здраво!!!! Grinning И на мен скоро ми предстои подобно преживяване и наистина страшно добре ми подейства разказа ти Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Успех и много, много щастие!!!

# 34
  • Мнения: 3 569
Да си призная настръхнах докато четях ... в добрия смисъл разбира се...
Чест принц, мамче!  

# 35
  • Мнения: 273
честито бебе!!! да ти е живо и здраво! а на теб желая бързо възстановяване и много щастие! Laughing

# 36
  • Мнения: 5 370
честито бебе!!! да ти е живо и здраво! а на теб желая бързо възстановяване и много щастие! Laughing
Joy hahaha
Aма..ти видя ли де факто датата на постинга???
то не че има нещо лошо да честитиш, ама това си е постинг от 2004 smile3521

# 37
  • Мнения: 2 271
честито бебе!!! да ти е живо и здраво! а на теб желая бързо възстановяване и много щастие! Laughing
Това бебче е на 1г и 3м! Laughing

# 38
  • Мнения: 5 103
Честито и от мен  bouquet

# 39
  • Мнения: 3 760
Да ти е здрав и щастлив юнакът! Само радост да ти носи!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 40
  • Мнения: 46 565
Тези теми с поздравленията май е добре да са под ключ  Thinking

# 41
  • Мнения: 2 271
Тези теми с поздравленията май е добре да са под ключ  Thinking
За   съм -с две ръце! newsm10 newsm10

# 42
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Еее, момичето не е обърнало внимание. Какво сега...

# 43
  • Мнения: 36 043
 hahaha hahaha ще ме сбъркате от смях!

честито бебе!!! да ти е живо и здраво! а на теб желая бързо възстановяване и много щастие! Laughing
Това бебче е на 1г и 3м! [/b] Laughing

и продължавате да честитите  hahaha hahaha

# 44
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Поне ползват търсачката... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 45
  • Мнения: 7 640
Останах с прекрасни впечатления и от д-р Нецов, който минаваше на визитация и въпреки, че не съм негов пациент беше страшно внимателен и отзивчив да ми отговаря на въпросите с голямо внимание. Мога спокойно да го препоръчам на мамите, които нямат доктор и търсят такъв.
честито, да сте живи и здрави, а това звучи странно

# 46
  • Мнения: 1 949
Бе тоя идиот Мишел, няма ли кой да го разкара??????????

абе да вземе някой направо да го гръмне  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт