Смешки от форума - 24

  • 132 592
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 881
"Излишно е да казвам, че съм бясна на шефа ми, че ми е комуникирал нещо, което не е сигурно."

 newsm78

Какво е направил шефа?  newsm78

комуникирал ми

обаче

не е сигурно

 newsm78

# 706
  • София
  • Мнения: 17 416
Какво в изречението не ти е ясно? Вярно, че е чуждица "да ми комуникират нещо", но като изключим това, какво те учудва?

"Бясна съм на шефа ми, че ми е казал нещо, което не е сигурно".

# 707
  • Мнения: 2 881
"Бясна съм на шефа ми, че ми е казал нещо, което не е сигурно".
Вече разбрах. Благодаря за обяснението.

# 708
  • Мнения: 9 467
Бърди,
аз знам, че глаголът комуникирам в повечето езици се използва и за съобщавам, ама в българския май се разбира като говорим си един с друг, а не просто като съобщавам, казвам.

# 709
  • Мнения: 14 406
Цитат
Това с мазането с мас не е традициця, а обстоятелства. Всички с това са били мазани, сега има био козметика с ленено, кокосово масло и екстракт от нар, но тогава е имало само екстракт от прасе.

 Mr. Green

# 710
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 558
Екстракт от прасе - уникат. Laughing

# 711
  • София
  • Мнения: 17 416
Бърди,
аз знам, че глаголът комуникирам в повечето езици се използва и за съобщавам, ама в българския май се разбира като говорим си един с друг, а не просто като съобщавам, казвам.
Така е, така е и аз не защитавам автора на бисера, тъпо е да се говори така. Просто когато е използвано по този начин в такъв контекст, означава това. От бизнес английски жаргон  Laughing

# 712
  • София
  • Мнения: 736
Цитат
Случайно някой да знае лесбийско заведение в Пловдив, може и парк да е или някакво местенце? Търсих в гугъл, но нищо не намирам...

Последна редакция: вт, 30 авг 2016, 17:04 от bubanka

# 713
  • Sofia
  • Мнения: 4 609
Какво смешно има? Пита си жената...

# 714
  • Мнения: 3 158
Много смешно ми стана:
Цитат
Искам да Ви попитам за мнение относно този двигател и конете,дали ще е достатъчно мощна за да изпревари например друга кола
Laughing

# 715
  • Мнения: 9 579
Много смешно ми стана:
Цитат
Искам да Ви попитам за мнение относно този двигател и конете,дали ще е достатъчно мощна за да изпревари например друга кола
Laughing
И аз му се смях преди малко Simple Smile

# 716
  • София
  • Мнения: 10 825
Цитат
На една моя приятелка, такива уж роднини по човешка линия на младоженеца бяха събрани буквално под път и над път, съответно получиха подаръци от сорта на вазичка и картина от левчето, или комплект тирбушон и отварачка

# 717
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 558
 Joy
По котешка или кучешка линия нямаше да стане така. Whistling

# 718
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 234
Цитат
На една моя приятелка, такива уж роднини по човешка линия на младоженеца бяха събрани буквално под път и над път, съответно получиха подаръци от сорта на вазичка и картина от левчето, или комплект тирбушон и отварачка

Къф е тоя младоженец бре!!!  Shocked  Има чак и човешка линия в гените си!!!

Скрит текст:

С тези роднини по човешка линия се хилих на глас 5 мин  Joy Joy Joy

# 719
  • Мнения: 1 780
Цитат
Пия Луда стара формула от две седмици,на килограми не знам колко съм свалула

Цитат
Как така 4-5 часа без храна??? Това не е ли опасно?

Общи условия

Активация на акаунт