Смешки от форума - 24

  • 132 591
  • 761
  •   1
Отговори
# 720
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 943

Цитат
Как така 4-5 часа без храна??? Това не е ли опасно?


Ами опасно е, разбира се!!! Аз откога го казвам това на моя мъж, а той все вика, че не трябвало да ям толкова често. Сутрин, обед и вечер било достатъчно, моля ви се.  Crossing Arms

# 721
  • София
  • Мнения: 1 324
Как така 4-5 часа без храна??? Това не е ли опасно?

Цитат
ям три пъти на ден на 4 часа

# 722
  • Мнения: X

Цитат
ям три пъти на ден на 4 часа
И аз така. Laughing И поне веднъж на нощ. Ставам като сомнамбул, довличам се до кухнята, завирам си главата в хладилника и малко преди да съм хванала менингит си изваждам главата от хладилника и се замъквам в леглото с добре натъпкан тумбак. Laughing

# 723
  • Мнения: 1 780

Цитат
ям три пъти на ден на 4 часа
И аз така. Laughing И поне веднъж на нощ. Ставам като сомнамбул, довличам се до кухнята, завирам си главата в хладилника и малко преди да съм хванала менингит си изваждам главата от хладилника и се замъквам в леглото с добре натъпкан тумбак. Laughing

Тъй я, няма да оставим тялото ни за страда без храница. И в тоя ред на мисли .....
Цитат
разбрах че истината е във храната

# 724
  • Майничка
  • Мнения: 12 709
Цитат
ям три пъти на ден на 4 часа

Прочетох "ям три пъти на ден по 4 часа" Embarassed

# 725
  • София
  • Мнения: 1 017
Гаргамела, аз също  Joy

# 726
  • Сф
  • Мнения: 10 792
Цитат
За пюрета и други бебешки аксесоари , в района ,най-добре е зареден магазин BE FIT.   

# 727
  • Мнения: 9 467
Цитат
За пюрета и други бебешки аксесоари , в района ,най-добре е зареден магазин BE FIT.  
С какво? Енергийни блокчета за по-бързо никнене на зъби и коса ли? Или белтъчен шейк, обогатен с калций за бърз растеж?

# 728
  • София
  • Мнения: 17 416
Аз не я разбирам тази смешка какво й е смешното.

Ето какво предлага въпросният магазин за бебетата: http://befit.bg/eshop/shop/%D0%9C%D0%90%D0%99%D0%9A%D0%90-%D0%98 … %D0%91%D0%95.1005

# 729
  • София
  • Мнения: 6 249
Аз не я разбирам тази смешка какво й е смешното
За мен "други" не е употребена на място, защото така звучи, като че ли и пюретата са аксесоари.

# 730
  • София
  • Мнения: 2 063
"Пюрета и други бебешки аксесоари" е смешното. Излиза, че пюретата са бебешки аксесоари. bouquet

# 731
  • при късмета
  • Мнения: 24 138
Може да е смешно, а може и да е трагично. Зависи как го гледаш
Цитат
Зле, но много рядко при читава майка, детето не е читаво.
А, няма как да бъдеш читава майка, ако си хвърлиш детето на ясла, после на градина, оттам на училище.......

Последна редакция: вт, 13 сеп 2016, 09:45 от bubanka

# 732
  • Мнения: 14 172
Моите не са ходили на ясла. Има ли шанс да има нещо читаво в мен и съответно в тях? Mr. Green

# 733
  • София
  • Мнения: 5 197
Аз моето го хвърлих в детската ,все едно се стягам за олимпиада.

# 734
  • при късмета
  • Мнения: 24 138
Моето ходи малко на ясла. На градина не обичаше, често си беше вкъщи без уважителни причини. Сега обаче се чудя като го хвърля на училище ще стана ли нечитава майка?  newsm78 Задължително е все пак

Общи условия

Активация на акаунт