Смешки от форума - 24

  • 132 585
  • 761
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 739
Има домашна форма на обучение  Mr. Green
Най-добре да си залепена за детето от раждането,до пълнолетие-само и единствено тогава ще си читава.Но понеже пак не е сигурно,най-добре го дай на отглеждане при свекървата  Whistling

# 736
  • Мнения: 3 158
Мамин златен трябва да е до полата на маминка поне до 40год,след това,ако има читава снаха,която да го поеме,може и да се отдели в ново читаво семейство Mr. Green

# 737
  • Мнения: 73
Не е задължително. Мога да готвя пълнени чушки, боб и яйца на очи. Но манджите на мамето са сладки. Приготвяни са с много любов.

# 738
  • Мнения: 25 891
Е, това ако го изпльокаш на жена си, после да не се чудиш защо мрази майка ти и защо не могат да се дишат двете.

# 739
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Е, така ако ми каже, ще го пратя при майка му да му готви сладки манджи.

# 740
  • Мнения: 25 891
И край на сладкия секс.  Laughing

# 741
  • Мнения: 353
Сексът оправя всички проблеми. Няма лошо да готви вкусно,  по мамини рецепти на жена си. Синът ми го прави и снахата е много доволна.  chef

# 742
  • Мнения: 1 458
И аз това идвах да кажа...  Laughing защо така все с лошо към маминка, аз пък бих помолила любезно за рецепта  Wink

# 743
  • Мнения: 25 891
Цитат
И смело мога да кажа, че децата са гнусни, осрани, олигавни. А кучето с един език се почиства и няма и петънце.

 #Silly

# 744
  • Мнения: 14 400
Остави, остави, то това не е смешка ми направо страшка....

# 745
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Цитат
И смело мога да кажа, че децата са гнусни, осрани, олигавни. А кучето с един език се почиства и няма и петънце.

 #Silly
Хм, ми да научи и децата си така - с езика     ooooh!

Откъде е този бисер, това брилятно умозаключение?

# 746
  • Мнения: 11 580
От темата за селските номера, днес тъкмо се вихрят.

# 747
  • Мнения: 14 400
От селските пинизи, то там стана една... баш по темата  Laughing

# 748
  • Мнения: 9 882
И аз това идвах да кажа...  Laughing защо така все с лошо към маминка, аз пък бих помолила любезно за рецепта  Wink
Точно това правя, но маминка все забравя някое детайлче и рецептата става гнус. Затова се опитвам да преценя съставките и после търся в интернет.

# 749
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 549
От селските пинизи, то там стана една... баш по темата  Laughing
Да, току-що прочетох и аз.

Общи условия

Активация на акаунт